System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bydgoszcz Triathlon 2020 - sztafeta

Lista startowa / Start List

Sztafeta 1/8 – super krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych
1"Yamaszka" teamTABACZYŃSKA MONIKA (1985)KAMIŃSKI GRZEGORZ (1980)WOJEWÓDZKI PIOTR (1979)Nie
2Eximo Extreme TeamDOMAGALSKI TOMASZ (1986)WALCZAK IZABELA (1987)PADUCH ALEKSANDRA (1996)Tak
3Kabel Team BydgoszczDZIEKAN WOJCIECH (1979)TUBAJA ALBERT (1975)FUZ MAREK (1971)Tak
4MakrumTUROWSKA MAŁORZATA (1987)DOMINIAK JAROSŁAW (1990)KORZENIEWSKI JACEK (1982)Tak
5Piorun TeamUTTKE KAMIL (1988)WALENTYN MARIUSZ (1977)KAMIŃSKI LUKASZ (1985)Nie
6POPEK TEAMSTĘPKOWSKA ROKSANA (1999)POPEK MAX (2003)POPEK KINGA (1983)Nie
7Przygody PrzedsiębiorcówRASMUS ALICJA (1992)KOLANEK BARTOSZ (1994)GORZYCKI ADRIAN (1991)Tak
8Samek TeamSAMEK KRZYSZTOF (1984)PLICHA KAMIL (1976)SAMEK JUSTYNA (1985)Nie
9ZalesieZALESKI ADAM (1973)ZALESKA JOLANTA (1973)ZALESKA AMELIA (2004)Nie

Sztafeta 1/4 – krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych
1FokiBRUCKI DARIUSZ (1970)BRUCKA ALINA (1976)SZALBIERZ ZUZANNA (2001)Nie
2HALNY CREWFAŁEK MICHAŁ (1998)GRABOWSKA DOMINIKA (1993)BUKOWSKI DAWID (1996)Nie
3MarekJarekAsiaPIELUSZCZAK MAREK (1983)KIELCZYK JAROSŁAW (1979)KIELCZYK JOANNA (1981)Nie
4NOKIA BydgoszczFÓRMIANIAK PIOTR (1976)PIKULSKI GRZEGORZ (1968)WIWATOWSKI MICHAŁ (1979)Tak
5TRIMAMA TEAMCHODKOWSKI MARCIN (1994)MACHOLLA DARIUSZ (1967)CHODKOWSKI PAWEŁ (1968)Nie

Sztafeta 1/2

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych
1BELLA LINE GIRLSSOKOŁOWSKA HANNA (1970)PEJKA KAROLINA (1983)WADZIŃSKA PAULINA (1984)Nie
2JEPPESEN R TeamBERDZIK MACIEJ (1992)KARGUL WOJCIECH (1993)POPŁAWSKI MICHAŁ (1991)Tak
3Jeppesen SparklesSZYSZŁO ALEKSANDRA (1989)HNATYSZYN MATEUSZ (1984)WITKOWSKI JAKUB (1982)Tak
4JeppesenatorsSZCZEPAŃSKI MICHAŁ (1992)ZIĘBA DOMINIK (1995)DRYWA JAKUB (1991)Tak
5Optyk MichalscyMICHALSKI WIKTOR (1982)WARPIŃSKI JACEK (1958)FILIPIAK JAKUB (1992)Tak
6RAMBO team - JeppesenREDA KACPER (1991)PLICHTA PAWEŁ (1991)LASKOWSKI KAMIL (1992)Tak
7sdfTESTOWY7 JAKUB (2003)TESTOWY7 JAKUB (2002)TESTOWY7 JAKUB (2001)Nie
8UBS Krakow Running TeamBRUSSINO ALESSIO (1986)BOCHENSKA KATARZYNA (1987)FITTON GEORGE (1987)Nie
9Warmia Mazury 50+CHARZYŃSKI MARCIN (1964)KARCZEWSKI SŁAWOMIR (1966)KSIĄŻEK ANDRZEJ (1962)Nie
10Warmia Mazury 50+CHARZYŃSKI MARCIN (1964)KARCZEWSKI SLAWOMIR (1966)KSIĄŻEK ANDRZEJ (1962)Nie