System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Sztafeta 1/8 – super krótki

NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
Adria Games Sp. z o.o.SPIONKOWSKI PAWEŁ (1991)BEREŹNICKI ANDRZEJ (1996)CHYLA ARIAN (1995)
Adria Games Sp. z o.o.SPIONKOWSKI PAWEŁ (1991)BEREŹNICKI ANDRZEJ (1996)CHYLA ARIAN (1995)
Adria Games Sp. z o.o.SPIONKOWSKI PAWEŁ (1991)BEREŹNICKI ANDRZEJ (1996)CHYLA ARIAN (1995)
AZS Politechnika Bydgoska 1OLBIŃSKA DARIA (1998)KOZŁOWSKI PRZEMYSŁAW (2000)OBARA PRZEMYSŁAW (1995)
AZS Politechnika Bydgoska 2GRABOWSKA MAJA (2002)JAŃCZAK PATRYK (2000)KONOWALSKI DAWID (2001)
AZS Politechnika Bydgoska 3ROGALSKI PIOTR (1998)CZAPLICKA GOSIA (2000)BETLEWSKI SZYMON (1998)
bydgoszcz7 J (2004)J M (2002)S D (2001)
HgyKOWALSKI XXX (1989)XYYY ADAF (1984)KOWALSKI ADAM (1975)
MKL Tlen MogilnoBALCERZAK AGATA (2007)GÓRECKI KUBA (2005)GÓRECKA JULIA (2006)
MWSC Zahartowani EłkKUMISZCZA GRZEGORZ (1985)KLEPACKA AGATA (1983)GABRUŚ KATARZYNA (1981)
Nordea Triathlon TeamLEWANDOWSKA WIKTORIA (1991)RAPACKI SZYMON (1985)BELLWON PAWEŁ (1987)
paczka PaczkaWOŁOSZCZAK ALEKSANDRA (1992)JAWORSKI KRZYSZTOF (1960)WOŁOSZCZAK LESZEK (1990)
PieczakiPIETRZAK AGATA (1992)PIETRZAK TOMASZ (1988)PIETRZAK BARBARA (1996)
Sport Zdrowie Kondycja LadiesGÓRECKA MARTA (2001)URBAŃSKA MARTA (1997)SZEWCZUK KATARZYNA (1995)
Sportolubni Team 1MATUSIEWICZ BARTOSZ (1998)STAWOWSKI MARCIN (1981)STEJKA ANIA (1983)
Sportowa PasjaDĄBROWSKI BARTOSZ (1984)FIAŁKOWSKA KAROLINA (2000)ŻURYŃ ALDONA (1976)
Sportowa PasjaDĄBROWSKI BARTOSZ (1984)FIAŁKOWSKA KAROLINA (2000)ŻURYŃ ALDONA (1976)
Sportowa PasjaDĄBROWSKI BARTOSZ (1984)FIAŁKOWSKA KAROLINA (2000)ŻURYŃ ALDONA (1976)
SylvRafRob TeamPIOTROWSKA-OSTROWSKA SYLWIA (1981)WRÓBLEWSKI RAFAŁ (1975)KACZMAREK ROBERT (1972)

Sztafeta 1/4 – krótki

NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
BoskiBike TeamWAWRZYNIAK NATALIA (1997)STECIUK MICHAŁ (1991)WOŹNIAK PIOTR (1989)
BRAVE TURTLESGOLOMBEK PIOTR (1967)ŻUCHOWSKI GRZEGORZ (1962)ORNOWSKI ZBIGNIEW (1968)
DREAM TEAM FaleLokiKokiKUCHARCZYK TOMASZ (1987)WOŹNIECKA KAROLINA (1989)KUCHARCZYK DARIUSZ (1963)
DreamTeam :-)ŁUKOMSKI ADRIAN (2002)STRZYŻEWSKI MARIUSZ (1976)WYBORNA RENATA (1979)
Drużyna JuraszaBACZYŃSKI ŁUKASZ (1983)JUREK DAWID (1976)LANG KRZYSZTOF (1980)
Jak do tego doszłoTRZOSKA MAREK (1972)BŁAŻEJEWSKI KACPER (1989)STELMACH PATRYCJA (1991)
SylvRafMon TeamPIOTROWSKA-OSTROWSKA SYLWIA (1981)WRÓBLEWSKI RAFAŁ (1975)CHEŁMINIAK MONIKA (1982)
SzwagryDEBCZYNSKI MACIEJ (1981)DEBCZYNSKI WOJCIECH (1988)GŁUSZAK KRZYSZTOF (1978)

Sztafeta 1/2

NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
***** *** ! DRUŻYNA GWIAZDKLIMEK PAWEŁ (1990)BISKUPSKI CEZARY (1987)TOMCZYK AGATA (1989)
ALE TeamJADCZAK MONIKA (2001)BICZKOWSKI KAJETAN (1991)KUBIAK MICHAŁ (1981)
Enea ITBRUKWICKI PRZEMYSŁAW (1978)SZYMCZAK JACEK (1970)RYBARCZYK ROMAN (1979)
FRoSTA TeamTEPKA MIKOŁAJ (1994)ZIÓŁKOWSKI WŁODEK (1984)MUSIAŁ SZYMON (1987)
Ok Boomer i spółkaJUCHNIEWICZ JĘDRZEJ (2000)JUCHNIEWICZ HENRYK (1962)ADASZEWSKA WIKTORIA (1982)
VICTORIA TEAM GDYNIAWOLNIAK SŁAWOMIR (1988)ĆWIK DAMIAN (1979)MOCARSKI WOJCIECH (1980)