1/4 - sobota, 9 lipca 2022

Decathlon TRYathlon - sobota 9 lipca 2022

1/2 - niedziela, 10 lipca 2022

1/8 - niedziela, 10 lipca 2022

Quadrathlon - niedziela 10 lipca 2022

1/4 - sobota, 9 lipca 2022

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ADAW ADAM1988WOLOOpenRTTPOLSKA
2ADAW ADAM1988WOLOOpenRTTPOLSKA
3ANDRYSZAK PIOTR1972GDANSKOpenGDANSK-BRZEZNOPOLAND
4ANDRZEJCZAK WOJCIECH1987GRUDZIĄDZOpenZITADELLEPOLSKA
5ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
6ANDRZEJEWSKI JAKUB1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
7ATOM TOM1968WARSZAWAOpenPOLSKA
8BĄKOWSKI SZYMON1993BYDGOSZCZOpenPOLSKA
9BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenHANUŚPOLSKA
10BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenYOGA BLISKO NATURYPOLSKA
11BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenYOGA BLISKO NATURYPOLSKA
12BARANOWSKI ARTUR1966KWIDZYNOpenPOLSKA
13BARANOWSKI MACIEJ1973GDAŃSKOpenPOLSKA
14BARANOWSKI MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
15BASINSKA AGNIESZKA1982GENÈVEOpenSWITZERLAND
16BEBACZ RAFAŁ BEBACZ1976STRAWCZYNOpenWSZYSCY RAZEMPOLSKA
17BEDNAREK ZBIGNIEW1982KWIDZYNOpenPOLSKA
18BIAŁY MONIKA1977KATOWICEOpenPOLSKA
19BIEGAŃSKI ANDRZEJ1996BIAŁE BŁOTAOpenPIĘKNI I MŁODZIPOLSKA
20BIEGAŁA AGNIESZKA1982INOWROCŁAWOpenPOLSKA
21BIELAWSKI GRACJAN1996WARSZAWAOpen, MM PrawnikówPOLSKA
22BISKUPSKI CEZARY1987BYDGOSZCZOpen, MM PrawnikówTRISPACE/TREKPOLSKA
23BIŁYK MARTA1991BYDGOSZCZOpen, MM PrawnikówBTTPOLSKA
24BLUJ MIKOŁAJ1993GDYNIAOpenVO2MAX MTB TEAMPOLSKA
25BODNAR KAMIL1998TORUŃOpenAG TEAMPOLSKA
26BOROWIEC MICHAŁ1984BRZOZAOpenVENEZUELA TEAMPOLSKA
27BRUSSINO ALESSIO1975KRAKOWOpenBOMBERPOLAND
28BUCZEK MARCIN1984WROCLAWOpenPOLAND
29BURMISTRZ MONIKA1986KATOWICEOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
30BYLINA BARTOSZ1972POZNANOpenPOLSKA
31CC CC1982BYDGOSZCZOpenCPOLSKA
32CHMURA MACIEJ1986WROCŁAWOpenCHMURA COACHING & KAZIKIPOLSKA
33CHOJECKI JAN2003BYDGOSZCZOpenPOLSKA
34CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
35CHROBAK TOMASZ1978BIAŁE BŁOTAOpenPOLSKA
36CHROMIŃSKI FABIAN1993BYDGOSZCZOpenPOLSKA
37CHRZANOWSKA OLGA1985WARSZAWA (URSYNÓW)OpenTRIZARZAPOLSKA
38CZAPIŃSKI MICHAŁ1982REDAOpenLION BROKERS- BIKE U UPPOLSKA
39CZERWIŃSKI KRZYSZTOF1972BRODNICAOpenPOLSKA
40DĄBSKI GRZEGORZ1978GDYNIAOpenTRIDZIESTKAPOLSKA
41DAMPC PATRYK1990SOPOTOpenENDURE TEAMPOLSKA
42DANILEWICZ MARIUSZ1979DABROWKAOpenPOLSKA
43DARŁAK DARIUSZ1988ROPCZYCEOpenFIZJOTERAPIAPOLSKA
44DĘDEK GERARD1978BĘDZINOpenNITREXPOLSKA
45DFGDFG DFGDFG1992DFGDFGDFOpenDFGDFGPOLSKA
46DMOCH BARTŁOMIEJ1989WARSZAWAOpen734185777POLSKA
47DOBRZAŃSKI MICHAŁ1985BYTOMOpenPOLSKA
48DREWNIAK ARTUR1980WEJHEROWOOpenEREK MEKMOSZPOLSKA
49DROZD RADEK1979SZCZECINOpenSWIM2TRIPOLSKA
50DRZEWIECKI RAFAŁ1975NIEMCZOpenAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUPOLSKA
51DUDEK ARTUR1993DOBRCZOpenPOLSKA
52DUDEK JUSTYNA1999CZARNKÓWOpenPOLSKA
53DZATTEN6 MICHAŁ1980BYDGOSZCZOpenTYPY GRUBEPOLSKA
54DZATTEN6 MICHAŁ1980BYDGOSZCZOpenTYPY GRUBEPOLSKA
55ELLMANN FILIP1989POZNAŃOpenPOLSKA
56ELLMANN FILIP1989POZNAŃOpenPOLSKA
57ELLMANN FILIP1989POZNAŃOpenPOLSKA
58FABISZAK DARIA1975GDAŃSKOpenPOLSKA
59FABISZAK DARIA1975GDAŃSKOpenPOLSKA
60FFDD TGF1999GSHSHHAOpenFFDPOLSKA
61FIJALKOWSKI TOMASZ1983OPOLEOpenPOLSKA
62FILIPIAK DOMINIK1995LUBOŃOpenZGRUPKA TEAMPOLSKA
63FILIPOWSKA AGATA1998ŁÓDŹOpenDECATHLON ŁÓDŹPOLSKA
64FRONIA MARCIN1977GRODZISK MAZOWIECKIOpenSEETEUFELPOLSKA
65FRUKACZ KAMIL1993TCZEWOpenSPORTLEVEL TCZEWPOLSKA
66FRYSKE BARTOSZ FRYSKE1990WĄGROWIECOpenPOLSKA
67GACKA RAFAL1976SICIENKOOpenLUPUS TEAMPOLSKA
68GARCZYK DAMIAN1982OSNO LUBUSKIEOpenMORSY 'OSNO LUBUSKIEPOLSKA
69GAWRYŚ BARTŁOMIEJ1981SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpenPOLSKA
70GEPER OSKAR1992BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyPOLSKA
71GERKE LUCYNA1983BUKOWIECOpenPOLSKA
72GINTER ŁUKASZ1989MIASTOOpenZGRUPKA TEAMPOLSKA
73GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZOpenCSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAMPOLSKA
74GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZOpenCSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAMPOLSKA
75GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZOpenCSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAMPOLSKA
76GODULA PRZEMYSŁAW1984ŁÓDŹOpenPOLSKA
77GÓRALSKI JAROSŁAW1969KUTNOOpenPOLSKA
78GÓRSKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZOpenHARPAGAN RUNNERSPOLSKA
79GÓŹDŹ NORBERT1971DACHOWAOpenPOLSKA
80GRABOWSKI DAWID1989POZNAŃOpenPOLSKA
81GRACZYK KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
82GRACZYK KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
83GRECZKA RADOSŁAW1981BYDGOSZCZOpen@ROWEROWEPOLSKA
84GRYCA DARIUSZ1991POZNAŃOpenPOLSKA
85GRYGIEL ROBERT1976STRZELNOOpenPOLSKA
86GRYGORCZUK ELŻBIETA1958NIEMCZOpenTRISPACE TREKPOLSKA
87GRZESIAK PATRYK1978ŻYRARDÓWOpenARTURKUREK.PROPOLSKA
88GUDELL EMILIA2001BYDGOSZCZOpenTRIOPOLSKA
89GŁOWSKI DARIUSZ1963ZŁOTNIKIOpenBHTUUPOLSKA
90HACHAJ DAWID1981LISEWOOpenHACHAJ TEAMPOLSKA
91HAŃCZYK JACEK1965ŚRODA WIELKOPOLSKAOpenPOLONIA ŚRODAPOLSKA
92HASS-KALITA JOANNA1975KOBYŁKAOpenWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
93HEYKA JAROSŁAW1971LĘBORKOpenPOLSKA
94HIPNAROWICZ GRZEGORZ1979BYDGOSZCZOpenSPORTTREND.PLPOLSKA
95HOMA WOJTEK1993BYDGOSZCZOpenPOLSKA
96HOŁÓWKO MAREK1974BIŁGORAJOpenBSK MIÓD KOZACKIPOLSKA
97IGNACZAK JAREK1981BYDGOSZCZOpenKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
98IGNACZAK JAREK1981BYDGOSZCZOpenKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
99IWICKI PAWEŁ1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
100JABŁONSKI TOMASZ1982ŁOCHOWOOpenPOLSKA
101JAGIELLO MALGORZATA1968LEWIN BRZESKIOpenPOLSKAPOLSKA
102JAGIELSKA ZUZANNA2003ŁASINOpenDZIKI Z ŁASINAPOLSKA
103JANISZEWSKI RAFAŁ1976GDANSKOpenBULLOCK TEAMPOLSKA
104JAROCKA WIOLETA1985SEROCKOpenTWISTERTEAMPOLSKA
105JARYSZ ADRIAN1987NIEMCZOpenING TEAM/ WISŁA FORDONPOLSKA
106JARZĘBIŃSKI KACPER1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
107JASINOWICZ ALEKSANDRA1994WARSZAWAOpen, MM PrawnikówPOLSKA
108JAWOREK RAFAL JAWOREK1992STARE BABICEOpenPOLSKA
109JDDJ JAN1990PILAOpenPOLSKA
110JĘDROCHA KAROLINA1999KLUCZEOpenTRIWAWAPOLSKA
111JERKA NATALIA1994POZNAŃOpenPOLSKA
112JEZIERSKI MARCIN1976GORZÓW WLKP.OpenPOLSKA
113JEZUSEK JAROSŁAW1978DĘBOGÓRZEOpenIRONMANINSPIRATIONPOLSKA
114JONIO KATARZYNA1981SZELIGIOpenTRIATHLETIC TEAMPOLAND
115JÓŹWIAK SZYMON1990SKOKIOpenPOLSKA
116JUŚ ADRIAN1990WARSZAWAOpenPOLSKA
117K JAKUB1984JOpenAAAPOLSKA
118KACZMAREK JOANNA1989GDYNIAOpenPOLSKA
119KĄDZIELA JAKUB1994KIELCEOpenPOLSKA
120KALISZEWSKI DANIEL1975TRYSZCZYNOpenPOLSKA
121KAMIŃSKI MAREK1978ZIELONKAOpenPOLSKA
122KAPSA DAWID1978BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
123KARGÓL ŁUKASZ1982TCZEWOpenPOLSKA
124KARSKI WOJCIECH1969SOŚNOOpenPOLSKA
125KASPRZAK WOJCIECH1977BYDGOSZCZOpenGRUBYPOLSKA
126KAZIMIERCZAK TOMASZ1973TORUŃOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
127KAZIMIERCZAK TOMASZ1973DZIKOWO CHRAPYOpenNOKIAPOLSKA
128KAŁUŻNY MARIUSZ1982WYRZYSKOpenMTB WYRZYSK TEAMPOLSKA
129KĘSIKOWSKA KATARZYNA1992BYDGOSZCZOpenKAZIKIPOLSKA
130KIDA MACIEJ1983LUBACZÓWOpenPOLSKA
131KIRKIEWICZ KACPER1994WARSZAWAOpenTRIATHLETIC TEAMPOLSKA
132KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
133KLIMKOWSKI MATEUSZ1996BYDGOSZCZOpenDECATHLON TRIATHLON TEAMPOLSKA
134KLIMKOWSKI PIOTR1966LUBINOpenPOLSKA
135KNOP WOJCIECH1985WARSZAWAOpen, MM PrawnikówTRICLUBPOLSKA
136KOCZOROWSKA KAMILA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
137KOJRO ANETTA1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
138KOLCZYNSKI KRZYSZTOF1986KŁOPOTOpenPOLSKA
139KOMISAREK KRZYSZTOF1982ZDUŃSKA WOLAOpenPOLSKA
140KOMOROWSKI JAKUB2000BYDGOSZCZOpenPOLSKA
141KONDAS DARIUSZ1983WARSZAWAOpenPOLSKA
142KONIECZNY MICHAŁ1993POZNAŃOpenPOLSKA
143KONIECZNY PATRYK1998GORZOWOpenPOLSKA
144KONIECZNY ROBERT1972NAKŁO NAD NOTECIĄOpenPOLSKA
145KOPACZEWSKI MARCIN KOPACZEWSKI1979BIAŁE BŁOTAOpenSZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKIPOLSKA
146KOPEC JAREK1969ŁÓDŹOpenCELIRONMANPOLSKA
147KOPECKI MICHAŁ1992WARSZAWAOpenPOLSKA
148KORZENIEWSKA NELA1992KORYTOW AOpen, MM PrawnikówPOLSKA
149KOSICKI BARTŁOMIEJ1983WROCŁAWOpen, MM PrawnikówPOLSKA
150KOSIŃSKI ROBERT1982RYBITWYOpenNOKIAPOLAND
151KOTYCZKA CYRIAK1993ORNONTOWICEOpenHURAGAN LIGOTAPOLSKA
152KOWALCZYK ALICJA1992GDAŃSKOpenPOLSKA
153KOWALSKI JAKUB2003TRYSZCZYNOpenPOLSKA
154KOWALSKI MAREK1970NIEMCZOpenREKINY OSIELSKOPOLSKA
155KOZICZ MARCIN KOZICZ1976ZŁOTÓWOpenM3 RACING TEAMPOLSKA
156KOŁODZIEJ PIOTR1986MOSINAOpenFAT FOX TEAMPOLSKA
157KRAWCZYK-BIELECKA DAGMARA1987LUBLINOpen, MM LekarzySZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
158KROPLEWSKI MACIEJ1981GDAŃSKOpenCTSPOLSKA
159KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
160KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
161KRUPA PAWEŁ1989KIELCEOpenPOLSKA
162KRYSIAK HUBERT1988WARSAWOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
163KRZYŻANOWSKI KAROL1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
164KUBERA MICHAŁ1974ŚREMOpenZGRUPKA TEAMPOLSKA
165KUBIAK ALBERT1999WARSZAWAOpenKAZIKIPOLSKA
166KUBINSKI JAKUB1987BYDGOSZCZOpenEBTPOLSKA
167KUBOWICZ PIOTR1967BYDGOSZCZOpenQBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAPOLSKA
168KUBUSZEWSKI MICHAŁ1983WEJHEROWOOpenKOMANDO FLAKIPOLSKA
169KUCIŃSKI IRENEUSZ1977PASŁĘKOpenKRAMTEAMPOLSKA
170KUCZMARSKI JAKUB2001RYPINOpenPOLSKA
171KUCZMARSKI JAKUB1995RYPINOpenPOLSKA
172KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINOpenPOLSKA
173KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
174KUCZMARSKI JAKUB1999RYPINOpenPOLSKA
175KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenPOLSKA
176KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
177KUCZMARSKI JAKUB1998RYPINOpenPOLSKA
178KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenBLAPOLSKA
179KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenBLAPOLSKA
180KUDELA DAWID1997POZNAŃOpenPOLSKA
181KUEBLER REMIGIUSZ1992ROKIETNICAOpenBRAKPOLSKA
182KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃOpenAZS UMK TORUŃPOLSKA
183KURASIŃSKA WIKTORIA2000SZCZECINOpenPOLSKA
184KUSAJ TOMASZ1994WROCŁAWOpenKUSAJPOLSKA
185KUSAK KATRZYNA1986KRAKÓWOpenTRIWISEPOLSKA
186KUŹNICKA DARIA1992RAKONIEWICEOpenPOLSKA
187KWASIUK WOJCIECH1989PODGÓRZYNOpenTWISASNICEPOLSKA
188KWIATKOWSKA MAŁGORZATA1976TORUŃOpenPOLSKA
189KWIATKOWSKI ŁUKASZ1992NOWE DĄBIEOpenPOLSKA
190LABACZ ARKADIUSZ1996WARSZAWAOpenPOLSKA
191LATAWIEC BARTOSZ1978LEGIONOWOOpenTRINERGY / TRIYO Z LEGIOPOLSKA
192LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAOpenPOLSKA
193LEMAŃSKI PIOTR1991BIAŁYSTOKOpenBARTER S.A.POLSKA
194LENC MACIEJ1992BYDGOSZCZOpenWAKE UPPOLSKA
195LESZCZYŃSKI LESZCZYŃSKI1970PŁOCKOpenPOLSKA
196LESZCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZOpenBTTPOLSKA
197LEWANDOWSKI MIKOŁAJ2000OSIĘCINYOpenPOLSKA
198LEWANDOWSKI RAFAŁ1983DRZEWCEOpenPOLSKA
199LEWICKI TOMASZ1976KUTNOOpenKUTNO BIEGAPOLSKA
200LICZNIERSKA ALINA1982PLEWISKAOpenOWOCBIEGATEAMPOLSKA
201LISZEWSKI MICHAŁ1989ŁÓDŹOpenPOLSKA
202LUBOWICKI ŁUKASZ1978TYCHYOpenPOLSKA
203MACHOWICZ PAWEŁ1977KALISZOpenPOLSKA
204MACIEJEWSKI KAROL1982NADOLICE WIELKIEOpenFUNTRIPOLSKA
205MĄCZEWSK ANNA1990ŁÓDŹOpenPOLSKA
206MAJCZAK KAMIL1977PŁOCKOpenPOLSKA
207MAJEWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLSKA
208MAKOWSKI BARTŁOMIEJ1994TORUŃOpenPOLSKA
209MALICKI JACEK1956DOBRA NOWINYOpenPOLSKA
210MALICKI MICHAŁ1984BYDGOSZCZOpenCB163POLSKA
211MALISZEWSKI KAMIL1992CIELEOpenAPPSDREAMS.COMPOLSKA
212MANIECKA AGNIESZKA1986WARSZAWAOpenTRIWAWAPOLSKA
213MAŃKOWSKI GRZEGORZ1982POZNAŃOpenPOLSKA
214MARCINIAK PRZEMYSŁAW1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
215MARCINIAK PRZEMYSŁAW1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
216MARKIEWICZ BARTOSZ1989PŁOCKOpenPTT DELTAPOLSKA
217MARSZAŁEK TOMASZ1978GDYNIAOpenENDURE TEAMPOLSKA
218MARSZAŁKIEWICZ MICHAŁ1985TORUŃOpenPOLSKA
219MARZEC KRZYSZTOF1996GOZDOWOOpenPOLSKA
220MATEJA BOŻENA1959GDAŃSKOpenPOLSKA
221MATEJUK TOMASZ MATEJUK1983WROCŁAWOpenPOLSKA
222MATUSZAK ROBERT1994INOWROCŁAWOpenPOLSKA
223MATUSZAK ROBERT1994INOWROCLAWOpenPOLSKA
224MATUSZAK ROBERT1994INOWROCLAWOpenPOLSKA
225MATUSZEWICZ JAKUB1994ŁÓDŹOpenPOLSKA
226MAŁOTA KAMIL1987RADOMOpenPOLSKA
227MAŁOWIEJSKI MATEUSZ1997WROCŁAWOpenPOLSKA
228MĘŻYKOWSKI KRZYSZTOF1973SZUBINOpenBBL SZUBINPOLSKA
229MĘŻYKOWSKI KRZYSZTOF1973SZUBINOpenBBL SZUBINPOLSKA
230MICKIEWICZ-MAKUCH MARCIN1982BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOOpen, MM PrawnikówPOLSKA
231MIĘTEK ANNA1984ZŁOTÓWOpenPOLSKA
232MIĘTEK KRZYSZTOF1984ZŁOTÓWOpenPOLSKA
233MILEWSKI BENEDYKT1966GRĄŻAWYOpenPOLSKA
234MLYNARCZYK PAULINA1986NOWY SĄCZOpenPOLSKA
235MOCARSKI WOJCIECH1980GDYNIAOpenPOLSKA
236MODAUK JAMEK1986PIŁAOpenGGPOLSKA
237MOLENDA SZCZEPAN1988LEGIONOWOOpenPOLSKA
238MROCZEK MARCIN1977OPOLEOpenPOLSKA
239NALEWAJSKI MARCIN1998INOWROCŁAWOpenPOLSKA
240NAPIERAJ RAFAŁ1981WARSZAWAOpenPOLSKA
241NAROŻNIK MACIEJ1986RADOMOpen, MM LekarzyTRIATHLETIC TEAMPOLSKA
242NEUAMNN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
243NEUMANN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
244NEUMANN MICHALINA2000OSIELSKOOpenPOLSKA
245NEUMANN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
246NOWAK ANIA1983SIEKIERKI WIELKIEOpenMOTIV HOME TEAMPOLSKA
247NOWAK JAKUB1998INOWROCŁAWOpenPOLSKA
248NOWAK MARIUSZ1983POZNAŃOpenPZU SPORT TEAMPOLSKA
249NOWAK MATEUSZ1997BYDGOSZCZOpenPOLSKA
250NOWAK WOJCIECH1985POZNAŃOpenPOLSKA
251NOWAKOWSKI ANDRZEJ1989ŁAZIENIECOpenPOLSKA
252NOWICKI EMIL1988JEZIERZYCE KOŚCIELNEOpenLENIWE LAĆKIPOLSKA
253NOWICKI MATEUSZ1976BOJANOOpenTRIDEAPOLSKA
254NOWOSADKO PAWEL1973WARSZAWAOpenDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLSKA
255NOWOTNIK MARIUSZ1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
256NYKIEL-NOWAK ALEKSANDRA1982MIELECOpenTRI MASTER TEAMPOLSKA
257OCZKOWSKI LUKASZ1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
258OCZKOWSKI WOJCIECH1992TRZCIANKAOpenPOLSKA
259OCZKOWSKI ŁUKASZ2001BYDOpenPOLSKA
260OLEJNICZAK KAMIL1986KROTOSZYNOpenPOLSKA
261OLSZEWSKI DAMIAN1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
262OLSZEWSKI ŁUKASZ1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
263OLSZEWSKI ŁUKASZ1957DZIAŁDOWOOpenPOLSKA
264ORZOŁ KINGA2002GDYNIAOpenPOLSKA
265OSENKOWSKI ADAM1980BLIZNE JASINSKIEGOOpenPOLSKA
266OSIPOWICZ PAWEL1977LĘBORKOpenPOLSKA
267OSIPOWICZ PAWEŁ1977LĘBORKOpenPOLSKA
268OTTENBURGER SEBASTIAN1977GNIEZNOOpenGST GNIEZNOPOLSKA
269PADEE PIOTR1989SZCZECINOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
270PANKOWSKI PRZEMYSŁAW1975BYDGOSZCZOpenHARPAGANY Z KUJAWPOLSKA
271PAWLAK EWA1979RADOMOpenPOLSKA
272PAWŁOWSKI NORBERT PAWŁOWSKI1974WRZEŚNIAOpenPOLSKA
273PAŻĄTKA LIPIŃSK MARLENA1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
274PERDEK KONRAD1991WROCŁAWOpenPOLSKA
275PERZANOWSKI ALBERT1996POŚWIĘTNEOpenDAWAJKALACH TEAMPOLSKA
276PĘŚKIEWICZ ŁUKASZ1989ŚWINICE WARCKIEOpenPOLSKA
277PIESIK DAWID1990BYDGOSZCZOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
278PIESIK DAWID1990BYDGOSZCZOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
279PIETRUSIAK WIKTORIA1999KALISZOpenPOLSKA
280PIETRYKOWSKI WOJCIECH2001ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpenPOLSKA
281PIETRZAK RAFAŁ1975BYDGOSZCZOpenPOLSKA
282PLUTA RAFAŁ1982POZNAŃOpenPOLSKA
283PRZECH-FUS AGNIESZKA1967LUBLINOpenMROZEK TRI TEAM/UMCS BIEGAPOLSKA
284PRZYBYTKOWSKI MAREK1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
285PRZYBYTKOWSKI MAREK1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
286PRZYBYŁ KRZYSZTOF1988BYDGOSZCZOpenCGHPOLSKA
287PRZYSTUPA MATEUSZ1988BIAŁYSTOKOpenPOLSKA
288PSZCZOLIŃSKI ADAM1979PRUSZCZOpenŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPOLSKA
289PUKA MATEUSZ1993WARSZAWAOpenPOLSKA
290RACZKOWIAK PIOTR1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
291RAFALAK GRZEGORZ1980KOSAKOWOOpenLUK-CONNECT TRI TEAMPOLSKA
292REJNO MARIUSZ1972WROCŁAWOpenPOLSKAPOLSKA
293REPKA MAREK1973BYDGOSZCZOpenLUPUS TEAMPOLAND
294RETKOWSKI ADAM1978LUSÓWKOOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
295REWERS ROBERT1992RACIAZEKOpenTELDATPOLSKA
296ROGALSKI MACIEJ1987BYDGOSZCZOpenOLOTEAMPOLSKA
297ROLEWICZ KAROL1989GRUDZIĄDZOpenROLEWICZ.PLPOLSKA
298ROMANOWSKI KAMIL1981MARKIOpenTRINITY TRIATHLON TEAMPOLSKA
299ROMAŃSKI MACIEJ1985KOŁOBRZEGOpenTATACOWYMIATAPOLSKA
300ROMIEJ DANIEL1995KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
301RONKIEWICZ ANNA1981GDYNIAOpenZDROWY ROWER TEAMPOLSKA
302RONKIEWICZ ANNA1981GDYNIAOpenZDROWY ROWER TEAMPOLSKA
303ROSIŃSKI JAKUB1993WROCLAWOpenPOLSKA
304RÓŻYC MATEUSZ1992KIELCEOpenPOLSKA
305RUCIŃSKI RAFAŁ1986MAŁE RUDYOpenSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
306RUCIŃSKI RAFAŁ1986MAŁE RUDYOpenSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
307RUCIŃSKI RAFAŁ1986MAŁE RUDYOpenSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
308RUCINSKI TYMON1991BYDGOSZCZOpenTIMON-TRANSPOLSKA
309RUMIŃSKA ANETA1995WARSZAWAOpenPOLSKA
310RUSINEK MIROSŁAW1979TARNOWO PODGÓRNEOpenPOLSKA
311RUSINEK MIROSŁAW1979TARNOWO PODGÓRNEOpenPOLSKA
312RYBAK ERYK1990GDAŃSKOpenPOLSKA
313RYBAK ERYK1990GDAŃSKOpenPOLAND
314SACHMATA ANNA1994PIASECZNOOpen, MM LekarzyBEDNARSKI TRI TEAMPOLSKA
315SAWCZUK BARTOSZ1986MILANÓWOpenPOLSKA
316SIEMIĄTKOWSKI MARCIN1984JORDANÓWOpen#DALEJPOLSKA
317SIMSON IRENEUSZ1979WĄBRZEŹNOOpenSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
318SIMSON IRENEUSZ1979WĄBRZEŹNOOpenSTART TEAM WĄBRZEŹNOPOLSKA
319SITEK MAGDALENA1984CZĘSTOCHOWAOpenZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
320SITKOWSKA JOANNA1982OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
321SKRĘT KAMIL1993ZALOMOpenPOLSKA
322ŚLEDZIEWSKI CEZARY1971WÓJTOWOOpenPOLSKA
323ŚLEFARSKI JACEK1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
324SOBIŚ MARTYNA1995WARSZAWAOpen-POLSKA
325SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
326SPYCHAŁA JULIA1994LUSÓWKOOpenPOLSKA
327SROKA PIOTR1990CHODZIEŻOpenLODOŻERCY CHODZIEŻPOLSKA
328SROKA PIOTR1990CHODZIEŻOpenLODOŻERCY CHODZIEŻPOLSKA
329STACHERA KRZYSZTOF2000BIELINYOpenI-SPORTPOLSKA
330STACHOWIAK DAWID1990BIAŁOŚLIWIEOpenPOLSKA
331STANISŁAWCZYK BARTŁOMIEJ1994WĄGROWIECOpenPOLSKA
332STANISŁAWCZYK BARTŁOMIEJ1994WĄGROWIECOpenPOLSKA
333STEC PATRYK1989INOWROCŁAWOpenPOLSKA
334STECKO JACEK1974CHOCZNIAOpenTRIWISEPOLSKA
335STECKO JACEK1974CHOCZNIAOpenPOLSKA
336STEFANIAK MARIA1992FRANKFURTOpenTWDWNIEMCY
337STEFAŃSKA EWA1993TORUŃOpenPOLSKA
338STEFAŃSKA EWA1993TORUŃOpenPOLSKA
339STELMASZYK DANI1995GDYNIAOpenPOLSKA
340STEMPNIAK ZBIGNIEW1976HELOpenREBELS LEGION TEAMPOLSKA
341STEPIEN IWONA1946WILHELMSHAVENOpenDEUTSCHLAND
342STRZELECKI ADAM1978WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
343STUDZIŃSKI MIKOŁAJ1994INOWROOpenFTI RACING TEAMPOLSKA
344STYKAŁA ADA1999BUKOWIECOpenPOLSKA
345STYKAŁA SEBASTIAN1972BUKOWIECOpenPOLSKA
346SUBSTYK ALEKSANDRA199862-100OpenPOLSKA
347SUDZIŃSKI SŁAWOMIR1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
348SV VSV19746213463OpenVSVPOLSKA
349ŚWITONSKA ALEKSANDRA ŚWITONSKA1970GDYNIAOpenPOLSKA
350SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWOpenPOLSKA
351SZATKOWSKI OSKAR1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
352SZCZEPIŃSKI MARCIN1989WROCŁAWOpenPOLSKA
353SZCZERBA KAMIL1993PIŁAOpenPOLSKA
354SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZOpenRRTEAMPOLSKA
355SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZOpenRRTEAMPOLSKA
356SZCZĘSNY MARCIN1971MARKIOpenPOLSKA
357SZMIDT KATARZYNA1991ZAGNAŃSKOpenPOLSKA
358SZMYT PATRYK SZMYT1994BYDGOSZCZOpenCSAIUPOLSKA
359SZURA KATARZYNA1987KRAKÓWOpenPOLSKA
360SZYMONIAK ARTUR1982POZNAŃOpenNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA
361SZYTTENHOLM OLIWIER1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
362TACIAK KRZYSZTOF1985WROCŁAWOpenPOLSKA
363TACIAK KRZYSZTOF1985WROCŁAWOpenPOLSKA
364TAFIŁOWSKI ROBERT1975BYDGOSZCZOpenRTEAMPOLSKA
365TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA1974BRANIEWOOpenETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
366TARGOWSKI MICHAŁ1986ŁÓDŹOpenDRUŻYNA PANA MICHAŁAPOLSKA
367TOMCZAK DAWID1977OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpenPOLSKA
368TUROWIEC ADAM1973POZNAŃOpenPOLSKA
369TURZYŃSKI JAROSŁAW1986MALBORKOpenPOLSKA
370TYSZCZUK MACIEJ1991STARGARDOpenPOLSKA
371URBAŃSKI DAWID1980BYDGOSZCZOpenPOLSKA
372URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
373URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
374URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
375URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
376URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
377URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
378URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
379URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
380URBAŃSKI PIOTR1979KALISZOpenBARAKUDA MASTERSPOLSKA
381WEDEŁ AGNIESZKA1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
382WEDEŁ MACIEJ1988BYDGOSZCZOpenBRICKENDONPOLSKA
383WEJNER ARTUR1989ŁÓDŹOpenPOLSKA
384WENDEKIER RAFAL WENDEKIER1991WARSZAWAOpenPOLSKA
385WENTOWSKI RAFAŁ1990GDYNIAOpenPOLSKA
386WILCZEWSKI MARCIN1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
387WILCZYŃSKA ANDRZEJ1955CZŁUCHÓWOpenPOLSKA
388WIŚNIEWSKA ANIA1981TARNOWO PODGÓRNEOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
389WIŚNIEWSKA PATRYCJA1976WARSZAWAOpenPOLSKA
390WIŚNIEWSKI WALDEMAR1978LUSÓWKOOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
391WIŚNIEWSKI WALDEMAR1978LUSÓWKOOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
392WNUK RADOSŁAW1989TORUŃOpenTORUŃPOLSKA
393WÓJCIK ADRIAN1974SZCZODREOpenPOLSKA
394WÓJCIK PAWEŁ1982POŁCHOWOOpenECOCADPOLSKA
395WOJDYŁA DANIEL1983WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
396WOJNAR DARIUSZ1964ŁÓDŹOpen, MM PrawnikówPOLSKA
397WOJNAROWSKI ADAM1981KONINOpenTRITON KONINPOLSKA
398WOJTCZAK GRZEGORZ1983WROCŁAWOpenPOLSKA
399WOJTKOWIAK MONIKA1998POZNAŃOpenPOLSKA
400WOLSKI ALEKSNADE1984DSADASOpen, MM LekarzyBTTPOLSKA
401WOLSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZOpenBTTPOLSKA
402WOZNIAK JACEK1980GDANSKOpenCTS/PORTA DRZWIPOLSKA
403WOŹNIAKOWSKA AGATA1984BYDGOSZCZOpen, MM PrawnikówPOLSKA
404WOŹNIAKOWSKA AGATA1984BYDGOSZCZOpenWTLENIE.PLPOLSKA
405WRUK REMIGIUSZ1971OPOLEOpenBBL OPOLEPOLSKA
406WYSOCKI MARCIN1978NOWA CHEŁMŻAOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLAND
407WYSOCKI MARCIN1978NOWA CHEŁMŻAOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLAND
408XCVBXCB CXBXCVB1990TORUŃOpenPOLSKA
409ŻAK BARTOSZ1987RZESZÓWOpenCAMPEONES DE TRIATLONPOLSKA
410ZAKRZEWSKA MARLENA1991GDAŃSKOpenPOLSKA
411ZAKURZEWSKI TOMASZ1974BRZOZAOpenTRISPACE /TREKPOLSKA
412ZAREBA KATARZYNA1986KRAKOWOpenPOLSKA
413ZAREBA KATARZYNA1985KRAKOWOpenPOLSKA
414ZARZYCKI JAKUB1998WARSZAWAOpenGAMEY TRIATHLON TEAMPOLSKA
415ZAWADZKI PIOTR1981REDAOpenBIGYELLWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
416ZAWIŚLAK AGATA1995KRAKÓWOpen, MM LekarzyBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
417ZAWISZA ARTUR1986POZNAŃOpenTRI OF USPOLSKA
418ZAWŁOCKI DARIUSZ1981BEZRZECZEOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
419ZBIERAJEWSKI WOJCIECH1988PIŁAOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
420ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOpenOSP ELGISZEWOPOLSKA
421ZIMNY BARTOSZ1988POZNAŃOpenGRUPA OPERACYJNA RATOWNICTWA WODNEGOPOLSKA
422ZIÓŁKOWSKI MICHAŁ1990TORUŃOpenPOLSKA
423ŻMIJEWSKI WOJCIECH1988SŁUPSKOpenMJT SERWIS SPORT TEAMPOLSKA
424ZWIERZ KRZYSZTOF1982OPOLEOpenPOLSKA
425ŁABEJSZO DANIEL1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
426ŁĄCZNY LESZEK1961BORKOWICEOpenPOLSKA
427ŁAWICKI MICHAŁ1977TRZĘSACZOpenDJ M - MICHAŁPOLSKA
428ŁUSZCZAK ANNA1988KRAKÓWOpenPOLSKA

Decathlon TRYathlon - sobota 9 lipca 2022

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ANDRZEJCZAK WOJCIECH1974GRUDZIĄDZOpenZITADELLEPOLSKA
2ASDF SADF19722OpenSDFPOLSKA
3BRONOWICKI BARTOSZ1986KWIDZYNOpenJEDOSPOLSKA
4BRZEZIŃSKA DOMINIKA1982ZABRZEOpenPOLSKA
5CIECHAROWSKA JUSTYNA1985ŻYRARDÓWOpenRUN DE GIRARDPOLSKA
6CIESLINSKI GRZEGORZ1973KOSKOWICEOpenPOLSKA
7CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAOpenPOLSKA
8DĘDEK GERARD1978BĘDZINOpenNITREXPOLSKA
9FIGURSKI PAWEŁ1964OLSZTYNOpenPOLSKA
10FRYSKA ŁUKASZ1985POZNAŃOpenFINDER POLSKA TEAMPOLSKA
11GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
12HADZICKI ŁUKASZ1988PIŁAOpenPOLSKA
13JAKUBCZAK MICHAŁ1986WIERZCHUCINEKOpenPOLSKA
14KAMUDA ALBINA1980MYSIADŁOOpenPOLSKA
15KAPEL PIOTR1999JAŚLANYOpenPOLSKA
16KARCZEWSKA ALEKSANDRA2001DZIAŁDOWOOpenPOLSKA
17KARCZEWSKA ALEKSANDRA2001DZIAŁDOWOOpenKAJAKAJAKPOLSKA
18KASPRZYK-GROCHOWICZ JUSTYNA1986SOSNOWIECOpenPOLSKA
19KAZNODZIEJ KACPER2006LUBINOpenPOLSKA
20KELEMEN MARCELL1985BUDAPESTOpen575 TEAMHUNGARY
21KIDA JUSTYNA1988LUBACZÓWOpenJASMIN TEAMPOLSKA
22KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
23KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
24KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
25KONIECZNY PATRYK1996GORZOWOpenPOLSKA
26KORZENIOWSKA KAROLINA1984SZCZECINEKOpenQÅSKA BALONIKA TEAMPOLSKA
27KORZENIOWSKA KAROLINA1984SZCZECINEKOpenQÅSKA BALONIKA TEAMPOLSKA
28KOSZYK ELIZA1994KRAKÓWOpenPOLSKA
29KOWALSKI SZYMON1998GDAŃSKOpenDECATHLON PRZYMORZEPOLSKA
30KOŻUCHOWSKI MARIUSZ1992TRZCINNAOpenPOLSKA
31KRUSZEK MAŁGORZATA1988WARSZAWAOpenWYDRA SOLOPOLSKA
32KUCZMARSKI JAKUB2005RYPINOpenPOLSKA
33KUCZMARSKI JAKUB2006RYPINOpenPOLSKA
34KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenPOLSKA
35KUCZMARSKI JAKUB2005RYPINOpen, MM LekarzyPOLSKA
36KWIATKOWSKA MARTA2000BYDGOSZCZOpenSISU-OWB ROWERTOUR.COMPOLSKA
37MACHNICA A PAULINA1988ROOCZYCEOpen-POLSKA
38MACHNICA A PAULINA1988ROOCZYCEOpen-POLSKA
39MĄKA BARTOSZ1990WYSZKÓWOpenPOLSKA
40MEDER MARTA1986LUBACZÓWOpenJASMIN TEAMPOLSKA
41MELKOWSKA IZABELA1982KWIDZYNOpenBELLA KASIA WOJTEK ŚWIRY Z CYTADELI :-)POLSKA
42MELLER KAMIL1990TORUŃOpenFOODBROSPOLSKA
43MIGDALSKI IGOR2006OSIELSKOOpenPOLSKA
44MUCHA ŁUKASZ1992TORUŃOpenPOLSKA
45MUCHACZOW HANIA2006JEŻÓW SUDECKIOpenPOLSKA
46NAWROCKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZOpenPOLSKA
47NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ1974ŚWIECIEOpenBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEPOLSKA
48OLSZEWSKI WOJCIECH1985TORUŃOpenPOLSKA
49PAJĄK EWELINA1989POZNAŃOpenPOLSKA
50PAWŁOWSKA MARTA1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
51PAWŁOWSKI NORBERT PAWŁOWSKI1974WRZEŚNIAOpenPOLSKA
52PIĄTKOWSKI MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
53PIĄTKOWSKI MATEUSZ1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
54PIESIK MARIUSZ1959KLINYOpenPTC POZNAŃPOLSKA
55PRO MARIA1987BIELSKO-BIAŁAOpenPOLSKA
56PRZYBYLSKI KATARZYNA1980MOGILNOOpenPOLSKA
57PŁOWENS PIOTR1998MARGONINOpenAKTYWNY MARGONINPOLSKA
58RAPCA MAGDALENA1980MANCHESTEROpenUNITED KINGDOM
59RULEWSKA JOANNA1980BYDGOSZCZOpenPOLSKA
60RUTKOWSKA MALWINA1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
61RUTKOWSKA MALWINA1990GDAŃSKOpenPOLSKA
62SADASDSA DASDSADSA2005FDASDASDOpenDASDSADAPOLSKA
63SKÓRNICKI LESZEK1971POZNAŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
64SOSNOWSKA BOŻENA1972TCZEWOpenBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
65STAWSKA OLIWIA STAWSKA2006GSGOpenPOLSKA
66STRAMSKA BEATA1983GDAŃSKOpenOLIVIA BUSINESS CENTREPOLSKA
67SZARAFIŃSKA KLAUDIA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
68SZMIDT KATARZYNA1991ZAGNAŃSKOpenPOLSKA
69SZUBIŃSKI SYLWESTER1982BLONIEOpenBRAKPOLSKA
70SZUBIŃSKI SYLWESTER1982BLONIEOpenBRAKPOLSKA
71SZYMAŃSKI MARCIN1991WARSZAWA BIAŁOŁĘKAOpenMARCINHOPOLSKA
72TOMKALSKI JAN2002WARSZAWAOpenPOLSKA
73TRAWCZYŃSKI MICHAŁ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
74TRZCIŃSKA MARTYNA2006BYDGOSZCZOpenPOLSKA
75TRZCIŃSKA MARTYNA2006BYDGOSZCZOpenPOLSKA
76V C1989TORUNOpenPOLSKA
77WASIELEWSKA ANETTA1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
78WAWRZYNIAK ANDRZEJ1960BYDGOSZCZOpen22. ODNPOLSKA
79X X2007XOpenPOLSKA
80ZAWADA DWORCOWA 73 SP. Z O.O.1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
81ZDOLSKI TOMASZ1981GDAŃSKOpenPOLSKA
82ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
83ŁOPĄG KRZYSZTOF1985WIRYOpenPOLSKA
84ŁOPĄG KRZYSZTOF1985WIRYOpenPOLSKA

1/2 - niedziela, 10 lipca 2022

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ADAMCZYK JAKUB1993BEŁCHATÓWOpenPOLSKA
2AMELIA MIKA AMELIA1978PIASECZNOOpenPOLSKA
3ANDRZEJEWSKI JAKUB1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
4ANDRZEJEWSKI JAKUB1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
5ANNUSEWICZ STANISŁAW1986POZNAŃOpenPOLSKA
6ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
7ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
8AUGUSTYNIAK PIOTR1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
9BADEJA KAROL1985TARNOWO PDGOpen, MM LekarzyBADEYAPOLSKA
10BADEJA KAROL1985TARNOWO PDGOpen, MM LekarzyPOLSKA
11BADEJA KAROL1985TARNOWO POGDORNEOpenPOLSKA
12BAGIŃSKI RYSZARD1971SULEJÓWOpenTRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
13BĄK BARTOSZ1990RZESZÓWOpenPOLSKA
14BARANOWSKI MACIEJ1973GDAŃSKOpenPOLSKA
15BARANOWSKI MACIEJ1973GDAŃSKOpenPOLSKA
16BARCZEWSKI MAREK1989MOGILNOOpenROWERTOUR.COM / ROMET FACTORY TEAMPOLSKA
17BARSZCZEWSKI SEBASTIAN1979BYDGOSZCZOpenPOLSKA
18BARTCZAK PATRYK1974BYTOMOpenPOLSKA
19BEDNAREK KRZYSZTOF1968GDYNIAOpenPOLSKA
20BEDNAREK KRZYSZTOF1987GDYNIAOpenPOLSKA
21BEREŚ ARKADIUSZ1987RZESZÓWOpenNEON TEAMPOLSKA
22BEREŚ ARKADIUSZ1987RZESZÓWOpenPOLSKA
23BIAŁOBŁOCKI JACEK1961RYPINOpen, MM LekarzyPOLSKA
24BIELAK ARTUR1976KALISZOpenATAK NA TRIATHLON / ZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
25BIELEC ADAM1989SKEPEOpenKCALOKILERZYPOLSKA
26BIGAJ SEBASTIAN1985KRAKÓWOpenIRON DRGAON TRIATHLONPOLSKA
27BILSKI MARCIN1979BYDGOSZCZOpenELMONTAŻ-BGPOLSKA
28BINDEK ŁUKASZ1981KĘSOWOOpenPOLSKA
29BLUMA TOMASZ1983SŁUPSKOpenPOLSKA
30BOCIAN MACIEJ1982CHARZYKOWYOpenPOLSKA
31BODNAR KAMIL1998TORUNOpenPOLSKA
32BODZIONY MICHAŁ1990NOWY SĄCZOpenPOLSKA
33BOGACZYK ROBERT1978NOWY TOMYŚLOpenPOLSKA
34BOGUS RAFAŁ1969CZĘSTOCHOWAOpenCZĘSTOCHOWAPOLSKA
35BOHOMOL YEVHENII1988WARSZAWAOpenVO2MAX LAB TEAMPOLAND
36BOROWIEC ŁUKASZ1988BOCHNIAOpenCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLSKA
37BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA1958DOLNA GRUPAOpenAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
38BRATNY JANUSZ1973GDAŃSKOpenCTSPOLSKA
39BRYGIER JACEK1971PŁOCKOpenPŁOCKI KLUB KOLARSKIPOLSKA
40BUDNICKI MICHAL1982WARSZAWAOpenPOLSKA
41BUJKO TOMASZ1984WIELGOLASOpenTSCPOLSKA
42BYJ JAN1987POZNAŃOpenPOLSKA
43BYLINA BARTOSZ1972POZNANOpenPOLSKA
44BYRTEK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
45CASSAR DARIEN DANIEL1973SWIEQIOpenELITEMALTA
46CEWIŃSKA IDA1994WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
47CHABASIŃSKI RAFAŁ1976SZCZECINOpenLABOSPORTPOLSKA
48CHALAMOŃSKI TOMASZ1975OSTROŁĘKAOpenKURPIOWSKIE CENTRUM WETERYNARYNEPOLSKA
49CHĘTNIK ARTUR1981BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
50CHOJNACKI PATRYK1995BYDGOSZCZOpenPOLSKA
51CHYLIŃSKI ADAM1976SIEMIANOWICEŚLĄŚKIEOpenKP SUKCES CHORZÓWPOLSKA
52CHYLIŃSKI ADAM1976SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpenKP SUKCES CHORZÓWPOLSKA
53CHYLIŃSKI ADAM1976SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpenKP SUKCES CHORZÓWPOLSKA
54CIESZYŃSKI WOJCIECH1978PNIEWOOpenDELF GRYFINOPOLSKA
55CZAJKOWSKI KRZYSZTOF1975POWIERCIE KOLONIAOpenPOLSKA
56CZAJKOWSKI KRZYSZTOF1975POWIERCIE KOLONIAOpenPOLSKA
57CZAJKOWSKI PAWEŁ1981GDYNIAOpenBCT TEAM GDYNIAPOLSKA
58CZERWIECKI MARCIN1985STRZEGOMOpenMTSPOLSKA
59CZURYŁŁO PAWEŁ1988TOMASZKOWOOpenNAJMOWICZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
60CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ1962ODOLANÓWOpenPOLSKA
61D KRZYSZTOF1989GDOpenPOLSKA
62DĄBROWSKI ADRIAN1989GDAŃSKIOpenPOLSKA
63DALASIŃSKI ANDRZEJ1980GRANICAOpenKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
64DARNOWSKA KAROLINA1993CHWASZCZYNOOpenENDURE TEAMPOLSKA
65DEKOWSKI MARCIN1982WĄGROWIECOpenPOLSKA
66DEKOWSKI MARCIN1982WĄGROWIECOpenPOLSKA
67DOMAŃSKI PIOTR1987BYDGOSZCZOpenEL CABEZONPOLSKA
68DOMINIK JAKUB1997OSTRZESZÓWOpenPOLSKA
69DOPIERALSKI TOMASZ1997PIŁAOpenPOLSKA
70DRZEWIENIECKI WOJCIECH1973SZCZECINOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
71DUBIELA GRZEGORZ1987ŁOBŻENICAOpenPOLSKA
72DUDKIEWICZ KRZYSZTOF1980WARSZAWAOpenPOLSKA
73DUPLICKI KAMIL1981WARSZAWAOpenBEKOPOLSKA
74DYBCZYŃSKI WOJCIECH1991WROCŁAWOpenBASIUNIA & MAJUNIA PRO TEAMPOLSKA
75DYBCZYŃSKI WOJTEK1991WROCŁAWOpenBASIUNIA & MAJUNIA PRO TEAMPOLSKA
76DYRDA ANTONINA2002INOWROCŁAWOpenPOLSKA
77DZIARNOWSKA MAGDA1985WARSZAWAOpenMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
78DZIERSZKO RAFAŁ1979KLEPACZEOpenNADAKTYWNI GOŚCINIEC PAJEWOPOLSKA
79ELLMANN FILIP1989POZNAŃOpenPOLSKA
80ELLMANN FILIP1989POZNAŃOpenPOLSKA
81FABISZAK JACEK1975GDAŃSKOpenPOLSKA
82FALEŃCZYK FABIAN1973NIEMCZOpenFABIAN FALEŃCZYKPOLSKA
83FALKOWSKI PRZEMYSŁAW1976TORUŃOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
84FALKOWSKI PRZEMYSŁAW1976TORUŃOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
85FAZAN RAFAŁ1971JÓZEFOSŁAWOpenTRINERGYPOLSKA
86FIGIEL KRZYSZTOF1994GNIEZNOOpenPOLSKA
87FILDERBRANDT BARBARA1982POZNANOpenOWOCBIEGA TEAMPOLSKA
88FOREMSKI SŁAWOMIR1968TORUNOpenPOLSKA
89FORMELLA SEVAG1996WARSZAWAOpenPOLAND
90FRUKACZ KAMIL1993TCZEWOpenSPORTLEVEL TCZEWPOLSKA
91GACA PIOTR1980BYDGOSZCZOpenJANUSZE TRAJLONUPOLSKA
92GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
93GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
94GACZKOWSKI JACEK1983POZNAŃOpenPOLSKA
95GEBEL TOMASZ GEBEL1972ŻÓŁWINOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
96GETMAN DAWID1977DĘBNOOpenPOLGET TEAM DĘBNOPOLSKA
97GINTER ŁUKASZ1993POZNAŃOpenZGRUPKA TEAMPOLSKA
98GNIOT JACEK1971GRUDZIĄDZOpenTRISPACE TREK / 8K-PBOTPOLSKA
99GOLEŃ WALDEK1992LEGNICAOpenPOLSKA
100GOŹDZIK TOMASZ1992BYDGOSZCZOpenUKS KOPERNIK BYDGOSZCZPOLSKA
101GRABOWSKA JUSTYNA1977ŁÓDŹOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
102GROBELNY WALDEMAR1965POZNANOpenKB DEBIECPOLSKA
103GRONEK GRZEGORZ1987WARSZAWAOpenADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
104GRONEK GRZEGORZ1987WARSZAWAOpenADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
105GRYCA DARIUSZ1991POZNAŃOpenPOLSKA
106GRYSZKIEWICZ PAWEŁ1987WROCŁAWOpenMBC TEAMPOLSKA
107GUTKOWSKA KINGA2000ŚLEPOWRONOpenPOLSKA
108GVJJV CVJJ1956GCGIIOpenGVIJFPOLSKA
109GWIAŹDZIŃSKI JAKUB1985SZCZECINOpenPOLSKA
110HASS-KALITA JOANNA1975KOBYŁKAOpenWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
111HUĆ ARON1994KATOWICEOpenPOLSKA
112J U1958IYVYVOpen8POLSKA
113JAGIEŁA GRZEGORZ1982TYCHYOpenVAMOS RACING TEAMPOLSKA
114JAGIEŁA GRZEGORZ1982TYCHYOpenVAMOS RACING TEAMPOLSKA
115JAKUSZ-GOSTOMSKI SŁAWOMIR1977MARKIOpenFALUJĄCE BEBZUNYPOLSKA
116JANICKI DARIUSZ1975KOMORNIKIOpenKOMORNIKIPOLSKA
117JANIK GRZEGORZ1988TARNOWOpenPOLSKA
118JANKOWSKI ADAM1975GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
119JANKOWSKI MICHAŁ1988KWIDZYNOpenORBIT ONEPOLSKA
120JANKOWSKI TOMASZ1973BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyTRISPACEPOLSKA
121JAREMICZ DAMIAN1988WARSZAWAOpenPOLSKA
122JARMOSZEWICZ ŁUKASZ1973TORUŃOpenTKTPOLSKA
123JESION REMIGIUSZ1983DOBRCZOpenPOLSKA
124JJ JJ1995POZNAŃOpenJJPOLSKA
125JUCHNIEWICZ HENRYK1962STARGARDOpenTEAM COV 227POLSKA
126KACZERZEWSKI SEBASTIAN1983TORUŃOpenPOLSKA
127KAMIŃSKI MAREK1972WROCLAWOpenPOLAND
128KAZUBOWSKI JACEK1967BIAŁE BŁOTAOpenTRIDARKOPOLSKA
129KĘPA PAWEŁ1986TORUŃOpenPOLSKA
130KĘPIŃSKI KACPER1995WARSZAWAOpenTRIWAWA B3TPOLSKA
131KIECZUR WOJCIECH1985BORÓWIECOpenPOLSKA
132KIELAK ARTUR1994WARSZAWAOpen, MM PrawnikówTRIATHLETES PERFORMANCE / MELVIT RUNPOLSKA
133KIEPURA ANDRZEJ1976TUREKOpenPOLSKA
134KILIJAŃCZYK PIOTR1980NEKLAOpenPEKRAPOL TEAMPOLSKA
135KITA TOMASZ1979POZNANOpenSPECSHOP TEAMPOLSKA
136KITA TOMASZ1979POZNANOpenSPECSHOP TEAMPOLSKA
137KLAJNERT TOMEK1982CHEŁMOpen8 BALL CROSS GYM CHEŁMPOLSKA
138KLAPENDA MARIUSZ1974ŁĘCZYCAOpenMARIO TEAMPOLSKA
139KLEKOTKO WOJTEK KLEKOTKO1963BAKALARZEWOOpenPOLSKA
140KLOS BARTEH1978WROCŁAWOpenRUN 4 RUNPOLSKA
141KMIEĆ KAROLINA1983BYDGOSZCZOpenTM IRON TEAMPOLSKA
142KOBUS ARKADIUSZ1980BYDGOSZCZOpenPOLSKA
143KOBUS BARTEK1980GORZÓW WLKP.OpenJZ TEAMPOLSKA
144KOBYLIŃSKI MATEUSZ2001TORUŃOpenPOLSKA
145KOBYLIŃSKI MATEUSZ1992TORUŃOpenPOLSKA
146KOCIĘDA KRZYSZTOF1972BARTĄGOpenFREELANCERPOLSKA
147KOLOSSA TOMASZ1970BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyWWW.KOLOSSA.PLPOLSKA
148KONITZ WOJCIECH1963OBORNIKIOpenSP 3 OBORNIKIPOLSKA
149KONITZ WOJCIECH1963OBORNIKIOpenSP 3 OBORNIKIPOLSKA
150KOSELNIK ADAM1982SULEJÓWEKOpenPOLSKA
151KOSIŃSKA KAROLINA1986WARSZAWAOpenPOLSKA
152KOSIŃSKI ROBERT1982RYBITWYOpenNOKIAPOLAND
153KOSIŃSKI ROBERT1982RYBITWYOpenNOKIAPOLAND
154KOŚLA PAWEŁ1983ŻYRARDÓWOpenRUN DE GIRARDPOLSKA
155KOSOWSKI MARCIN1986WROCŁAWOpenMBC TEAMPOLSKA
156KOSOWSKI MARCIN1986WROCŁAWOpenMBC TEAMPOLSKA
157KOWALSKI DARIUSZ1968ZŁOTÓWOpenKOWALSKI TEAMPOLSKA
158KOWALSKI RAFAŁ1991WIELICZKAOpenPOLSKA
159KOZŁOWSKI ŁUKASZ1992WROCŁAWOpenPOLSKA
160KROLINSKI PAWEL1986RUMIAOpenPOLSKA
161KRUCZEK ROBERT1964RZESZÓWOpenWARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKAPOLSKA
162KRUCZEK ROBERT1964RZESZÓWOpenWARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKAPOLSKA
163KRUCZKOWSKA-LASSAK ANITA1980STRZELCE GORNEOpenPOLSKA
164KRUPOWIES MATEUSZ1993WARSZAWAOpenPOLSKA
165KRZYŻAŃSKI DARIUSZ1971ŁÓDŹOpenPOLSKA
166KRZYŻAŃSKI DARIUSZ1971LODZOpenPOLSKA
167KSMDND TMFMR1998KDKDKDOpenDMSMPOLSKA
168KUBIK PIOTR1982INOWROCŁAWOpenPOLSKA
169KUBIK PIOTR1982INOWROCŁAWOpenPOLSKA
170KUBIK PIOTR1985INOWROCŁAWOpenPOLSKA
171KUCZMARSKI JAKUB2001RYPINOpenPOLSKA
172KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
173KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINOpenPOLSKA
174KUCZMARSKI JAKUB1998RYPINOpenPOLSKA
175KULIŃSKI GRZEGORZ1993BYDGOSZCZOpenPOLSKA
176KWINTAL LUKASZ KWINTAL1998RADOMOpenPOLSKA
177LEWANDOWSKI PAWEŁ1986POZNAŃOpenPOLSKA
178LEWICKI ARKADIUSZ1979WARSZAWAOpenPOLSKA
179LEWINSKI AGATA1987PABIANICEOpenPOLSKA
180LEWOCHA PAWEŁ1973ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
181LEWOCHA PAWEŁ1973ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
182LICHWAŁA ROBERT1983RUDA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
183LICHWAŁA ROBERT1983RUDA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
184LIGUS MACIEJ1977PRĄDKIOpenEXIMO EXTREME TEAMPOLSKA
185LIGUS MACIEJ1977PRĄDKIOpenEXIMO EXTREME TEAMPOLSKA
186LIPIŃSKI KRZYSZTOF1979PŁOCKOpenDALEJPOLSKA
187LISEK ANDRZEJ1986POZNAŃOpenLISEK TEAMPOLSKA
188LISIEWICZ MICHAŁ1974WARSZAWAOpenTEAM KARASPOLSKA
189LIZIK WALDEMAR1972POSADAOpenTRI POWER TEAMPOLSKA
190LUBARSKI MARCIN1984POZNANOpenKS POSNANIAPOLSKA
191LUBRYCZYŃSKI PIOTR1976GÓRZYKOWOOpen, MM PrawnikówGÓRZYKOWO NASZA WIEŚ NAD ODRĄPOLSKA
192MAJDZIŃSKI ADRIAN1993RYBNIKOpenTM IRONTEAMPOLSKA
193MAJDZIŃSKI ADRIAN199344-200OpenTM IRONTEAMPOLSKA
194MALAK PIOTR1983LESZNOOpenWERNER KENKEL SPORT TEAMPOLSKA
195MALEWICZ JAKUB1983TRZEBNICAOpenPOLSKA
196MALINOWSKI TOMASZ1975JEDLIŃSKOpenPOLSKA
197MARCHENKO DMITRII1981KALININGRADOpenAMBERMANRUS
198MARCHLEWSKI KAMIL1983CHEŁMNOOpenMCŚ ULTRAPOLSKA
199MARCINEK SZYMON2003TRZEBOWNISKOOpenWARSZTAT RUCHUPOLSKA
200MARTYKA MICHAŁ1989BORZĘCINOpenGOODBIKE.COM.PL SKLEP ROWEROWYPOLSKA
201MARZEX MARCIN1983GDANSKOpenPOLSKA
202MAZIARCZYK MAREK1975GDAŃSKOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
203MAZURKIEWICZ JANUSZ1982ŁÓDŹOpen.POLSKA
204MAŁKIEWICZ ROBERT1981TOROpenPOLSKA
205MICHALAK LESŁAW1976OSIELSKOOpenAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUPOLSKA
206MICHALAK LESŁAW1976OSIELSKOOpenAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUPOLSKA
207MICHALIK DOROTA1983TYCHYOpenVAMOS RACING TEAMPOLSKA
208MICHALIK DOROTA1983TYCHYOpenVAMOS RACING TEAMPOLSKA
209MICHAŁOWSKI BARTOSZ1995BYDGOSZCZOpenPOLSKA
210MICHAŁOWSKI BARTOSZ1995BYDGOSZCZOpenPOLSKA
211MIĘKUS TOMASZ1976WARSZAWA (PRAGA-POŁUDNIE)OpenPOLSKA
212MIELCARZEWICZ MARIUSZ1981SWARZĘDZOpenUNIT MARTOMBIKE / VELOCITYPOLSKA
213MIĘTEK KRZYSZTOF1984ZŁOTÓWOpenPOLSKA
214MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKAOpenTRIWISEPOLSKA
215MLECZAK PIOTR1957POZNAŃOpenKB DĘBIECPOLSKA
216MOJSIEWICZ SŁAWOMIR1976WARSZAWAOpenPOLSKA
217MORAWSKI MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
218MOTYLEWSKA MARTA1991PŁOCKOpenPTT DELTAPOLSKA
219MULAK FILIP1994STARACHOWICEOpenPOLSKA
220MULARCZYK JACEK1970BORKOWOOpenRUNPASSION TEAMPOLSKA
221MULARCZYK JACEK1970BORKOWOOpenRUNPASSION TEAMPOLSKA
222NAPIERAJ RAFAŁ1981WARSZAWAOpenPOLSKA
223NAPIÓRKOWSKI JAKUB1991WŁOCŁAWEKOpenTRINERGYPOLAND
224NAPIÓRKOWSKI JAKUB1991WŁOCŁAWEKOpenTRINERGYPOLAND
225NEUMANN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
226NEWSKI DARIUSZ1972GOŁAŃCZOpen, MM LekarzyRUN TEAM GOŁAŃCZPOLSKA
227NOWAK ADAM1985LEWIN BRZESKIOpenONETWOTRITEAMPOLSKA
228NOWAK NATALIA1991ŁÓDŹOpenPTASZYNAKRUSZYNAVELBRODATYDZIKPOLSKA
229NOWAK NATALIA1991ŁÓDŹOpenPOLSKA
230NOWAK SŁAWOMIR1972WOLICAOpenZDUN TRIATHLON TEAM/FUNDACJA DZIECIOM POMAGAJPOLSKA
231NOWAK SŁAWOMIR1972GODZIESZE MAŁEOpenPOLSKA
232NOWAK TOMASZ ZENON1963DRUŻYNAOpenPOLSKA
233NOWAKOWSKI MACIEJ1981WARSZAWAOpen#TEAMARCELPOLSKA
234NOWICKI BARTOSZ1988BYDGOSZCZOpenINONOWIKIPOLSKA
235ODELSKI RAFAŁ1984SUCHEDNIÓWOpenLEGIAPOLSKA
236OLKOWSKI PRZEMYSLAW1980OLESNICAOpenPOLSKA
237OSIŃSKI ADAM1972BYDGOSZCZOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
238OSIŃSKI ADAM1972BYDGOSZCZOpenPOLSKA
239OWCZAREK PAWEŁ1971PABIIANICEOpenARCHEOSERVICE TRI RACING TEAMPOLSKA
240PĄCZEK WOJTEK1979GDAŃSKOpenNATEKPOLSKA
241PACZKOWSKI MACIEJ1986GDYNIAOpenPOLSKA
242PALACH KATARZYNA1991WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
243PALACZ DAWID1981NEKLAOpenNEKIELKA PREMIUMPOLSKA
244PALKA JACEK1979DOBRA K. LIMANOWEJOpenKLIFORNIA TRIPOLSKA
245PALKA JACEK1979DOBRA K. LIMANOWEJOpenKLIFORNIA TRIPOLSKA
246PARADOWSKI RAFAŁ1982JAMIELNIKOpenRSYPOLSKA
247PARADOWSKI RAFAŁ PARADOWSKI1982JAMIELNIKOpenRSYPOLSKA
248PAWLAK EWA1979RADOMOpenEWARMEDPOLSKA
249PAŁACH KATARZYNA1991WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
250PAŁCZYŃSKI JACEK1976SKIERNIEWICEOpenPOLSKA
251PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃOpenPOLSKA
252PERLINSKI DAMIAN1985BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyMOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKPOLSKA
253PERLINSKI DAMIAN1985DĄBROWA CHEŁMIŃSKAOpen, MM LekarzyMOŻE I POWOLI, ALE ZA TO BYLE JAKPOLSKA
254PIECZKOWSKA AGNIESZKA1978OLSZTYNOpenNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
255PIEKARSKI PAWEŁ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
256PINKERT GYÖRGY1968BUDAPESTOpenHUNGARY
257PODZIEWSKI SEBASTIAN1980BIAŁA PODLASKAOpenPOLSKA
258POGRZEBA ANNA1982KATOWICEOpenPOLSKA
259POLICHNOWSKI PAWEŁ1984GORZÓW WIELKOPOLSKIOpenTRIPOLIPOLSKA
260PONCYLIUSZ MARCIN1985WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
261PONCYLIUSZ MARCIN1985WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
262PRZEMYSŁAW ŁUGIEWICZ PRZEMYSŁAW1980GDAŃSKOpenSOBCZAK TEAMPOLSKA
263PRZYBYLIK PIOTR1985BYDGOSZCZOpenPOLAND
264PRZYBYŁA ARKADIUSZ1992KOPAVOGUROpenIRON TEAM TOMASZ MARCINEKICELAND
265PTAK MARCIN1981ŁÓDŹOpenPOLSKA
266PTAK MARCIN1981ŁÓDŹOpenPOLSKA
267PUC ADRIAN PUC1983RZESZÓWOpenŁYDA TEAMPOLSKA
268PUCHAŁA ŁUKASZ1987WARSZAWAOpen, MM PrawnikówPOLSKA
269RABICKI MARCIN1979ZABIERZÓWOpenPOLSKA
270RACZKIEWICZ JAROSŁAW1971ROKIETNICAOpenPOLSKA
271RADKIEWICZ BEATA1976LIPNIKIOpenPOLSKA
272RADZIEJEWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
273RADZUEJEWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
274RADZUEJEWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
275RAFAL WIŚNIEWSKI RAFAL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
276RAZNIEWSKI LUKASZ1976OLSZTYNOpenPOLSKA
277REKITA KRYSTIAN1987KOSAKOWOOpenPOLSKA
278ROHDE PIOTR1994SURADÓWEKOpenPOLSKA
279ROSIŃSKI JAROSŁAW1976GDAŃSKOpenENDURE TEAMPOLSKA
280ROZANOWSKI MATEUSZ1999OLKUSZOpenGYM BOYSPOLSKA
281RUDNIK MIŁOSZ1996RZEPNICAOpenPOLSKA
282RUSZCZYK MAREK1978GLIWICEOpenTRI&MOREPOLSKA
283RUTKOWSKI MICHAŁ1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
284SADECKI KAROL1988BYRGOSZCZOpenBBL BYDGOSZCZPOLSKA
285SAMOREK GRZEGORZ1986WROCLAWOpenNIGHTRUNNERS WROCLAWPOLSKA
286SAMOREK GRZEGORZ1986WROCŁAWOpenNIGHTRUNNERS WROCLAWPOLAND
287SĘKOWSKI GRZEGORZ1965TRZEBIEŻOpenTRIGYMPOLSKA
288SEMCZUK MICHAŁ1992WARSZAWAOpenLABO SPORTPOLSKA
289SEREDYŃSKI PRZEMYSŁAW1982LUTYNIAOpenPOLAND
290SIERZANT ADRIAN1989POZNAŃOpenS-BROTHERSPOLSKA
291SITEK SZYMON1984CZĘSTOCHOWAOpenZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
292SKAŁA DAMIAN2000PRZASNYSZOpenKS PRZAŚNIK PRZASNYSZPOLSKA
293SKOCZYLAS KACPER1988SZCZECINOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
294SKOLIMOWSKA AGA1978MIŃSK MAZOWIECKIOpenTRI AMOPOLSKA
295SKROBACZ PRZEMYSŁAW1990GDYNIAOpenVVPOLSKA
296ŚLEFARSKI JACEK1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
297ŚLEFARSKI RAFAŁ1978SIEKIERKI WIELKIEOpenVCPOLSKA
298ŚNIEGOCKI PAWEL1978TARNOWO PODGORNEOpen4TPOLSKA
299SOKOŁOWSKI MICHAŁ1978OSOWIECOpenPOLSKA
300SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenPOLSKA
301SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenCTSPOLSKA
302SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenCTSPOLSKA
303SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenCTSPOLSKA
304SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenCTSPOLSKA
305SOLIWODA MARIUSZ1973KOWALEOpenCTSPOLSKA
306SOŃTA WOJCIECH1970RADOMOpenPOLSKA
307SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
308SPŁAWIŃSKI PAWEŁ1978TCZEWOpenAPATOR METRIXPOLSKA
309SROKA MATEUSZ SROKA1996LONDONOpenPOLSKA
310STYLA KAMIL19877OpenLOS PILOTOSPOLSKA
311STYLA KAMIL ALEKSANDER1987KRAKOWOpenPOLSKA
312ŚWIĄTEK WOJCIECH1981LEGIONOWOOpenPOLSKA
313ŚWIECH KRYSTIAN1980WŁOCŁAWEKOpenWTTPOLSKA
314ŚWITONSKA ALEKSANDRA ŚWITONSKA1970GDYNIAOpenPOLSKA
315SYTA JAKUB1977WARSZAWAOpenPOLSKA
316SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA1989OLSZTYNOpenPERSONALTRIATHLON.PLPOLSKA
317SZAPIEL ŁUKASZ1981JÓZEFOSLAWOpenTRIWAWAPOLSKA
318SZCZERBA KAMIL1993PIŁAOpenPOLSKA
319SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZOpenRRTEAMPOLSKA
320SZPOTON MONIKA1985WARSZAWAOpenPOLAND
321SZPOTON MONIKA1985WARSZAWAOpenPOLAND
322SZUBERT MACIEJ1975BYDGOSZCZOpenHORNETPOLSKA
323SZUBERT MACIEJ1975BYDGOSZCZOpenHORNETPOLSKA
324SZUBERT MACIEJ1975BYDGOSZCZOpenHORNETPOLSKA
325SZUBIŃSKI SYLWESTER1982BLONIEOpenBRAKPOLSKA
326SZWEDA JUSTYNA1992KRAKÓWOpenUNLIMITED SPORT 2.0POLSKA
327SZYL PAWEL1981ZLOTORYJAOpenNEGOTTIPOLSKA
328SZYWALSKI ALAN1988GOGOLINOpenMULTIFITPOLSKA
329SŁOWIACZEK JAKUB1988KRAKOWOpenPOLAND
330TALAREK ROBERT1977SZCZECINOpenTELARANEKPOLSKA
331TEPPER MARCIN1977KÓRNIKOpenBUDCHEMPOLSKA
332TEST JAKUB1995WARSZAWAOpenPOLSKA
333TOMKALSKI JAKUB2002WARSZAWAOpenPOLSKA
334TROCIŃSKI ARKADIUSZ1966GORZÒW WLKP.OpenMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
335TROCIŃSKI ARKADIUSZ1966GORZÒW WLKP.OpenMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
336TROKA PAWEŁ1986NIEŻYWIĘĆOpenTRIFUN-TROKAPOLSKA
337TWARUSZKA MARCIN1979RUDA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
338URBAŃSKI MAREK1975ZIELONA GÓRAOpenNZG TRIPOLSKA
339URBAŃSKI MAREK1975ZIELONA GÓRAOpenNZG TRIPOLSKA
340URBAŃSKI MAREK1975ZIELONA GÓRAOpenPOLSKA
341WASIELEWSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
342WAWRO TADEUSZ1977ZABIERZOWOpenPOLSKA
343WAWRO TADEUSZ1977ZABIERZÓWOpenPOLSKA
344WECKWERTH LUKASZ1981PORT ERIN, ISLE OF MANOpenISLE OF MAN
345WECKWERTH LUKASZ1981PORT ERIN, ISLE OF MANOpenISLE OF MAN
346WECKWERTH LUKASZ1981PORT ERIN, ISLE OF MANOpenISLE OF MAN
347WEJMAN TOMEK1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpenOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
348WEJMAN TOMEK1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpenOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
349WĘSIERSKI SZYMON1992GDAŃSKOpenVELOGDPOLSKA
350WIĘCKOWSKI DARIUSZ1980BYDGOSZCZOpenAMS TRIATHLONPOLSKA
351WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
352WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
353WIŚNIEWSKA KALINA1984OWIŃSKAOpenPOLSKA
354WISNIEWSKI PIOTR1996INOWROCŁAWOpenPOLSKA
355WIŚNIEWSKI WALDEMAR1978LUSÓWKOOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
356WNUK JAN1990WARSAWOpenPOLSKA
357WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER1988WRZEŚNIAOpenROWERY MAŁGOŚKAPOLSKA
358WÓJCIK MAGDALENA199331-637OpenPOLSKA
359WOJNAROWSKI ADAM1981KONINOpenTRITON KONINPOLSKA
360WOJTANOWICZ MARCIN1976ZDUŃSKA WOLAOpenPOLSKA
361WŁODARCZYK PIOTR197691-174OpenPOLSKA
362WŁODARCZYK PIOTR1976ŁÓDŹOpenPOLSKA
363ŻĄDEŁEK JAREK1975USTKAOpenDELFINPOLSKA
364ŻĄDEŁEK JAREK1975USTKAOpenDELFINPOLSKA
365ZAJDEL MICHAŁ1978RUDA ŚLĄSKAOpenSOCIOS SILESIAPOLSKA
366ZAKRZEWSKI JAROSŁAW1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
367ZALEWSKI MARCIN1984ŻYRARDÓWOpenPOLSKA
368ZAWADZKI PAWEŁ1985KALISZOpenBPM STUDIOPOLSKA
369ZAWŁOCKI DARIUSZ1981BEZRZECZEOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
370ZAWŁOCKI DARIUSZ1981BEZRZECZEOpenTRIGYM SZCZECINPOLSKA
371ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZOpenPOLSKA
372ŻMIJEWSKI PIOTR1979GDAŃSKOpen! POMORSKIE TEAMPOLSKA
373ŻUK MARCIN1975TORUŃOpenNATURNIAPOLSKA
374ŻUK MARCIN1975TORUŃOpenPOLSKA
375ŻYWUSZKO WIOLETTA1976ELBLĄGOpenETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
376ŁAKOMY PIOTR1985GLIWICEOpen, MM PrawnikówPOLSKA

1/8 - niedziela, 10 lipca 2022

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1A B1992BYDGOSZCZOpenCPOLSKA
2ABRAMOWSKI DAMIAN1991ŻNINOpenABRAM TEAMPOLSKA
3ADAMSKA ZOFIA1989ZŁOTNIKIOpenPOLSKA
4ADAW ADAM1988WOLOOpenRTTPOLSKA
5AGACIŃSKI ARIEL1990WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
6B A1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
7BABCIAK ROMAN1978NOWY STAWOpenWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
8BABIAK JAKUB1983BYDGOSZCZOpenNONEPOLSKA
9BADZINSKI MICHAŁ1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
10BAGNIEWSKA SANDRA1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
11BALCER KACPER1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
12BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenHANUŚPOLSKA
13BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenYOGA BLISKO NATURYPOLSKA
14BALCEREK MARCIN1977BYDGOSZCZOpenYOGA BLISKO NATURYPOLSKA
15BARAŃSKI TOMASZ1969POZNAŃOpenPOLSKA
16BARTKOWSKI MACIEJ1993BRODNICAOpenPOLSKA
17BAZELA ANDRZEJ1986KRUSZYNOpenPOLSKA
18BAZELA ANDRZEJ1986KRUSZYNOpenPOLSKA
19BEDNAREK KRZYSZTOF1984ŚWIĘTOCHŁOWICEOpenPOLSKA
20BERENT KAROL1993BIAŁYSTOKOpen3T BIAŁYSTOK/DAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
21BERENT KAROL1993BIAŁYSTOKOpen3T BIAŁYSTOK/DAWAJ KALACH TEAMPOLSKA
22BIEGAŁA AGNIESZKA1982INOWROCŁAWOpenPOLSKA
23BIEŃKOWSKI GRZEGORZ1993CHEŁMOpenPOLSKA
24BIERNACKI PIOTR1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
25BILSKI MARCIN1979BYDGOSZCZOpenELMONTAŻ-BGPOLSKA
26BIŁYK MARTA1991BYDGOSZCZOpen, MM PrawnikówBTTPOLSKA
27BMBV VVVBM1990WARSZAWAOpenVBMMVPOLSKA
28BOGDANÓW KAROLINA1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
29BOIŃSKI BARTOSZ1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
30BONIECKA ALEKSANDRA1974POKRZYWNOOpenPOLSKA
31BONIECKA ALEKSANDRA1974POKRZYWNOOpenPOLSKA
32BREJER RAFAL1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
33BRYK RAFAŁ1985PRZYŁĘKIOpenPOLSKA
34BRZEZIŃSKA KAMILA1985GDAŃSKOpenPOLSKA
35BRZEZIŃSKA KAMILA1985GDAŃSKOpenPOLSKA
36BUBACZ LESZEK1951BYDGOSZCZOpenADOPOLSKA
37BURMISTRZ MONIKA1986KATOWICEOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
38BURNAGIEL AGATA1968CZERWIONKA-LESZCZYNYOpenHRMAX ŻORYPOLSKA
39BURNICKI MARIUSZ1967BYDGOSZCZOpenPOLSKA
40BURZYKOWSKI ADAM1994ŁOWICZOpenPOLSKA
41BŁASZAK DOROTA1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
42BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA1986BYDGOSZCZOpen.POLSKA
43CABA PAULINA1985WIEŚ KROSNAOpenPOLSKA
44CCCCC MMMC1996BYDGOSZCZOpenMICHPOLSKA
45CHABASIŃSKI RAFAŁ1976SZCZECINOpenLABOSPORTPOLSKA
46CHMARA-SZATKOWSKA PAULINA1992BYDGOSZCZOpenBECOME ONEPOLSKA
47CHMIELEWSKA AGNIESZKA1995BYDGOSZCZOpenPOLSKA
48CHOCHOROWSKI KONRAD1990WARSZAWAOpenPOLSKA
49CHODKIEWICZ TOMASZ1977BYDGOSZCZOpenGARDENFLORA SPORT TEAMPOLSKA
50CHRZANOWSKA OLGA1985WARSZAWA (URSYNÓW)OpenTRIZARZAPOLSKA
51CIAMCIAK OLAF2000CHODZIEŻOpenCITYZENPOLSKA
52CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973ŻOŁĘDOWOOpenPOLSKA
53CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ2000ŚWIEKATOWOOpenKDK GROUPPOLSKA
54CIEMIELEWSKI PIOTR2005TORUŃOpenPOLSKA
55CISMASZ JAROSŁAW1981BOGUSZÓW-GORCEOpenPOLSKA
56CZARNECKI MAREK1975CHEŁMNOOpenPOLSKA
57CZASAK GRZEGORZ1971WITKOWOOpenWITKOWO BIEGAPOLSKA
58CZECHOWSKI DAWID2004BYDGOSZCZOpenDR TEAMPOLSKA
59CZYSZ ROBERT1994POZNAŃOpenSOLID TEAM PROPOLSKA
60DANIEL WALDOWSKI DANIEL1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
61DARŁAK DARIUSZ1988ROPCZYCEOpenFIZJOTERAPIAPOLSKA
62DASZYŃSKI ANDRZEJ1948ZGORZELECOpenUKS ENERGETYK ZGORZELECPOLSKA
63DASZYŃSKI ANDRZEJ1948ZGORZELECOpenUKS ENERGETYK ZGORZELECPOLSKA
64DEMBCZYŃSKI MICHAŁ1993GDAŃSKOpenPOLSKA
65DERING MAGDALENA1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
66DFDFD DF1976BYDGOSZCZOpenFDFDFDFPOLSKA
67DOMBROWSKI CATHERINE1981DĄBRÓWKA LEŚNAOpenSKS OBORNIKIPOLSKA
68DOMBROWSKI PATRYK1990BYDGOSZCZOpenPOLAND
69DONARSKI JANUSZ1965BYDGOSZCZOpenDONARYPOLSKA
70DOROTA NIZIOŁ DOROTA1976TRZCINIECOpenPOLSKA
71DOWNAR ANDZELIKA1975SZCZECINOpenPOLAND
72DROZDZEWSKA KAROLINA1989BERLINOpenNO HUMAN DOCTORSDEUTSCHLAND
73DROZDZEWSKA KAROLINA1989BERLINOpenNO HUMAN DOCTORSDEUTSCHLAND
74DRUMOWSKI ŁUKASZ1988GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
75DRZASTWA STANISŁAW2000GDAŃSKOpenRAK TEAMPOLSKA
76DRZEWIECKI RAFAŁ1975NIEMCZOpenAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUPOLSKA
77DSADAS DSADASDDSA2003DSADASDOpenSDADSDAPOLSKA
78DUBLA ANDRZEJ1978ŁÓDŹOpenPOLSKA
79DUSZYŃSKA KASIA1974SIENNOOpenPOLSKA
80DUSZYŃSKI FILIP1974SIENNOOpenPOLSKA
81DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA ANNA1983WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
82DYBAŁA EWA1976TRZEMESZNOOpenPOLSKA
83DYBAŁA EWA1976TRZEMESZNOOpenPOLSKA
84DYBOWSKI JAROSŁAW1962BYDGOSZCZOpenPOLSKA
85DZIEMIANOWICZ WOJCIECH1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
86DZIUBAŁKA JAROSŁAW1975CZAPURYOpenTRI NEGUPOLSKA
87F F1990PONIATOWAOpenPOLSKA
88FALASZEK AGNIESZKA1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
89FDF ECD1993RYPINOpenFDFPOLSKA
90FELINIAK DANIEL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
91FIGLER IWONA1972NIEMCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
92FIGLER IWONA1972BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
93FORDON SŁAWEK1969BYDGOSZCZOpenPOLSKA
94FRĄCKOWSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyTHE TRI DOCTORPOLSKA
95FRĄCKOWSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyTEJ TRI DOCTORPOLSKA
96FRUKACZ KAMIL1993TCZEWOpenSPORTLEVEL TCZEWPOLSKA
97FWE FWE1948FOpenPOLSKA
98GABRYŚ LAURA2001GLIWICEOpenPOLSKA
99GACKA RAFAL1976SICIENKOOpenLUPUS TEAMPOLSKA
100GAŁWA KACPER2004RADOMSKOOpenKOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKOPOLSKA
101GENDEK JERZY1947ROGOŹNOOpenPOLSKA
102GIEDRYS ROMAN1971TUCHOLAOpenPOLSKA
103GIEDRYS ROMAN1971TUCHOLAOpenPOLSKA
104GIEDRYS ROMAN1971TUCHOLAOpenPOLSKA
105GIERSZEWSKA GRAŻYNA1970BYDGOSZCZOpenPOLSKA
106GIZIELSKA JOANNA1985SILNOOpenTMTPOLSKA
107GLAPA BEATA1990POZNAŃOpenPOLSKA
108GNATOWSKI TOMASZ1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
109GÓRALSKI JAROSŁAW1969KUTNOOpenPOLSKA
110GORDON KAMILA GORDON1997OSTROWIECOpenTRIMASTERSPOLSKA
111GÓRNY ŁUKASZ1990ZAMOŚĆOpenKEBSIK W TRASIEPOLSKA
112GÓRSKI PAWEŁ1984MIKOŁÓWOpenPOLSKA
113GORZYCKI DARIUSZ1971BYDGOSZCZOpenPOLSKA
114GORZYCKI DARIUSZ1971BYDGOSZCZOpen1 HPOLSKA
115GOŚCINIAK MICHAŁ1983BYDGOSZCZOpen3GRAVITYPOLSKA
116GÓŹDŹ IZABELA1972DACHOWAOpenPOLSKA
117GOŹDZIK ALEKSANDRA1985TORUŃOpenPOLSKA
118GOŁATA ARTUR1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
119GRACZYK ROMAN1973WARSZAWAOpenPOLSKA
120GRACZYK ROMAN1973WARSZAWAOpenPOLSKA
121GRAMS MAREK1975CHODZIEŻOpenCHTRPOLSKA
122GRYCZKA MAJKA1990KCYNIAOpenAKTYWNA KCYNIAPOLSKA
123GŁODOWSKA ZOFIA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
124GŁOWACKA EWELINA1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
125H H2000HOpenXPOLSKA
126HAIZA DAWID1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
127HASS-KALITA JOANNA1975KOBYŁKAOpenWARSAW MASTERS TEAMKOBYŁKA
128HETMAN SANDRA1995WOLSZTYNOpenPOLSKA
129HGKHGK KAKKA199032OpenHGKGHKPOLSKA
130HILLER GABRIELA1971GDAŃSKOpenPOLSKA
131HOJKA PIOTR1984GORZÓW WLKPOpenTRENING Z OLIMPIJCZYKIEMPOLSKA
132IDKOWIAK ŁUKASZ1979MOSINAOpenIDMNAR RACING TEAMPOLSKA
133IGNACZAK JAREK1981BYDGOSZCZOpenKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
134IGNACZAK JAREK1981BYDGOSZCZOpenKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
135IGNATOWICZ ANDRZEJ1974WARSZAWAOpenTARCHOMIN TRIATHLON TEAMPOLAND
136IWANEK DOMINIKA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
137IZABELA GALACKOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
138JAGIELSKI ŁUKASZ1992POZNAŃOpenPOLSKA
139JAGIELSKI ŁUKASZ1992POZNAŃOpenPOLSKA
140JAKUBCZAK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZOpenFORDONPOLSKA
141JAMONT PRZEMYSŁAW1960ŻARYOpenPOLSKA
142JANIEC KATARZYNA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
143JANIK MARCEL1994BYDGOSZCZOpenKLINIKA DOKTORA JANIKPOLSKA
144JANISŁAWSKI MACIEJ1991JELENIA GÓRAOpenFUNTRIPOLSKA
145JANKOWSKA ELWIRA19729OpenPOLSKA
146JANOWSKI KRZYSZTOF1981TUCHOLAOpenAGROMEX TUCHOLAPOLSKA
147JARECKI PAWEŁ1976WIERZCHOWISKOOpen, MM LekarzyPOLSKA
148JAROSZ ANDRZEJ1954KONSTANCIN-JEZIORNAOpenPOLSKA
149JAŚNIEWSKI ARTUR1975PLESZEWOpenPOLSKA
150JATCZAK KATARZYNA1972GDYNIAOpenPOLSKA
151JATCZAK KATARZYNA1972GDYNIAOpenPOLSKA
152JAWORSKI ADRIAN1980ZARYOpen, MM PrawnikówPOLSKA
153JĘCZ MARIUSZ1982KRAMSKOpenPOLSKA
154JOCHIM ŁUKASZ1989BYDGOSZCZOpenJOCHIMPOLSKA
155JOCHIM ŁUKASZ1989BYDGOSZCZOpenJOCHIMPOLSKA
156JOCHIM ŁUKASZ1989BYDGOSZCZOpenJOCHIMPOLSKA
157JURKOWSKI PAWEŁ1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
158KACPROWICZ DANIEL1989TORUŃOpenTAEM1POLSKA
159KACZOR KLAUDIA1997ZABÓROpenPOLSKA
160KACZOROWSKA EWA KACZOROWSKA1976WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
161KALISZEWSKI DANIEL1975TRYSZCZYNOpenPOLSKA
162KALKOWSKI PAWEŁ1984WROCŁAWOpenTHIRTY SPORTS GROUPPOLSKA
163KANIEWSKA ALICJA1981KCYNIAOpenAKTYWNA KCYNIAPOLSKCYNIAKA
164KAPEL PIOTR1999JAŚLANYOpenPOLSKA
165KARBOWIAK JACEK1977WRZEŚNIAOpenPOLSKA
166KARCZEWSKI SŁAWOMIR1966DZIAŁDOWOOpenBDPOLSKA
167KARCZEWSKI SŁAWOMIR1966DZIAŁDOWOOpenBDPOLSKA
168KASPROWICZ GRAŻYNA1985WARSZAWAOpenTRI NEGUPOLSKA
169KASPROWICZ GRAŻYNA KASPROWICZ1985WARSZAWAOpenTRI NEGUPOLSKA
170KĘDZIERSKI RAFAŁ1992PRĄDOCINOpenDESTRESSPOLSKA
171KEMPA ARKADIUSZ1974BYDGOSZCZOpenFAMILY TEAM KEMPAPOLSKA
172KEMPA JULIA2005BYDGOSZCZOpenCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLPOLSKA
173KISZCZYŃSKI STANISŁAW1987NAKŁO NAD NOTECIĄOpenPOLSKA
174KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
175KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
176KLAFETKA MATEUSZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
177KLIMEK ADRIANNA1990GDYNIAOpenPOLSKA
178KMIECIAK MARCIN1979PŁOCKOpenKMIECIAKPOLSKA
179KNAŚ KINGA1994WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
180KNASIECKI PIOTR1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
181KOBZA-WITUSKA JOANNA1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
182KOCEJKO MAREK1958USTKAOpenUSB USTKAPOLSKA
183KOCZOROWSKA KAMILA1987BYDGOSZCZOpenKAMKOCPOLSKA
184KOCZOROWSKA KAMILA1987BYDGOSZCZOpenKAMKOCPOLSKA
185KODRANC MICHAŁ1986BYDGOSZCZOpenTYPYGRUBEPOLSKA
186KOLASSA ROBERT1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
187KOMOREK TOMASZ1992WARSZAWA, MAZOWIECKIEOpenDD RUNNING TEAMPOLSKA
188KOŃCA PATRYCJA1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
189KONIECZNY PATRYK1994SKWIERZYNAOpenPOLSKA
190KONOPIŃSKI WOJCIECH1990OSIELSKOOpenPOLSKA
191KONOPLICKA STELLA1983WARSZAWAOpenPOLSKA
192KONOPLICKA STELLA1983WARSZAWAOpenPOLSKA
193KORNIAK MAGDALENA1980LUBLINOpenLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
194KOSIŃSKI ROBERT1982RYBITWYOpenPOLAND
195KOSTKOWSKI MICHAŁ1996KOBYLARNIAOpenPOLSKA
196KOSTKOWSKI MICHAŁ1996KOBYLARNIAOpenPOLSKA
197KOWALCZYK ANNA1985RAWA MAZOWIECKAOpenTM IRONTEAMPOLSKA
198KOWALSKI MAREK1970NIEMCZOpenREKINY OSIELSKOPOLSKA
199KOZIBRODA MARCIN1976SZCZECINEKOpenPOLSKA
200KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ1971REDAOpenENDURE TEAMPOLAND
201KOŁODZIEJ GRZEGORZ1976JELENIA GÓRAOpenUKS ŚNIADEK JELENIA GÓRAPOLSKA
202KRAJCIEWICZ ŁUKASZ1980ŚWIDNICAOpenPOLSKA
203KRAJEWSKI DOMINIK1999SALNOOpenPOLSKA
204KRAJNA PIOTR1991CEKCYNOpenPOLSKA
205KRAJNIAK JAROSŁAW1994BYDGOSZCZOpenWOLF TEAMPOLSKA
206KRASKA- LEWANDOWSKA AGATA1983DRZEWCEOpenPOLSKA
207KRASKA- LEWANDOWSKA AGATA1983DRZEWCEOpenPOLSKA
208KRAUSE PIOTR1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
209KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
210KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
211KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
212KRUCZKOWSKI KAMIL1996CHOCEŃOpenPOLSKA
213KRYCH ROBERT1970RĄBIEŃOpenPOLSKA
214KRYCH ROBERT1970RĄBIEŃOpenPOLSKA
215KRZEMIŃSKA JOLANTA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
216KRZYWDA KAROLINA1990OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen7PRO TEAMPOLSKA
217KSIĄŻKA ARKADIUSZ1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
218KUBAJEWSKI PAWEŁ1989ŚWIERCZEOpenPOLSKA
219KUBIK PIOTR1987INOWROCŁAWOpenPOLSKA
220KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
221KUCZMARSKI JAKUB2006RYPINOpenPOLSKA
222KUCZMARSKI JAKUB2005RYPINOpenBLAPOLSKA
223KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenBLAPOLSKA
224KUCZYŃSKI JĘDRZEJ1995WARSZAWAOpenPOLSKA
225KUDRA GRAŻYNA1959SZCZECINOpenSMTPOLSKA
226KUDRA GRAŻYNA1959SZCZECINOpenSMTPOLSKA
227KUJAWA FILIP1995SKOKIOpenHART SKOKIPOLSKA
228KULA ARKADIUSZ1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
229KUPTZ DANIEL1958SOPIESZYNOOpenKASZUBY BIEGAJĄPOLSKA
230KUREK MARTA1988ŻNINOpenPOLSKA
231KURZYDŁO KACPER1998ŚWIDNICAOpenPOLSKA
232KUSAK KATRZYNA1986KRAKÓWOpenTRIWISEPOLSKA
233KWASIUK KAROLINA1991PODGÓRZYNOpenPOLSKA
234KWASIUK KAROLINA1991PODGÓRZYNOpenTWISASNICEPOLSKA
235KWIATKOWSKI MACIEJ1989KORONOWOOpenPOLSKA
236KWIATKOWSKI MACIEJ1989KORONOWOOpenPOLSKA
237KWIATKOWSKI ŁUKASZ1992NOWE DĄBIEOpenPOLSKA
238LACH ADRIAN1979MARKIOpenTRICLUBPOLSKA
239LASKOWSKA PAULINA1989JARUŻYNOpenPOLSKA
240LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAOpenPOLSKA
241LEMAŃSKI PIOTR1991BIAOpenPOLSKA
242LESIKOWSKI PRZEMYSŁAW1972BUKOWOOpenPOLSKA
243LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA1998OLSZTYNOpenWYDRY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUPOLSKA
244LESZCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZOpenBTTPOLSKA
245LEWANDOWSKA- PALIWODA IZA1990RADZIEJÓWOpenPOLSKA
246LEWANDOWSKI PATRYK1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
247LEWCZUK GRZEGORZ1983IGNATKIOpenPOLSKA
248LEWICKI TOMASZ1976KUTNOOpenKUTNO BIEGAPOLSKA
249LEWOCHA BARTŁOMIEJ2002ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
250LEWOCHA BARTŁOMIEJ2002ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
251LUBOWIECKA AGATA1983GZINOpenPOLSKA
252LUDWINIAK BOGDAN1967BYDGOSZCZOpenPOLSKABYDGOSZCZ
253MAISON SŁAWEK1975MACHOWOOpenPOLSKA
254MAISON SŁAWEK1975MACHOWOOpenPOLSKA
255MAISON SŁAWEK1975MACHOWOOpenPOLSKA
256MAISON SŁAWOMIR1975MACHOWOOpenINDYWIDUALNIEPOLSKA
257MAJEWSKA MONIKA1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
258MAJEWSKI KRZYSZTOF1980POZNAŃOpenPOLSKA
259MAJEWSKI MATEUSZ1990GRABOWIECOpenPOLSKA
260MAKARSKI MICHAL MAKARSKI1983CZECZEWOOpenPOLSKA
261MALICKI MICHAŁ1984BYDGOSZCZOpenCB163POLSKA
262MARTYŃSKI JAKUB1996GDAŃSKOpenPOLSKA
263MARTYŃSKI JAKUB1996GDAŃSKOpenPOLSKA
264MASŁOWSKI GRZEGORZ2002GNIEZNOOpenPOLSKA
265MAZURKIEWICZ PAWEŁ1983WARSZAWAOpenPOLSKA
266MICHALSKI BOGDAN1957BYDGOSZCZOpenPOLSKA
267MICHALSKI BOGDAN1957BYDGOSZCZOpenPOLSKA
268MICHALSKI BOGDAN1957BYDGOSZCZOpenPOLSKA
269MICHALSKI BOGDAN1957BYDGOSZCZOpenPOLSKA
270MIKA ALDONA1967BYDGOSZCZOpenCÓRKA 80+I TEŻ MOŻEPOLSKA
271MIKLER KATARZYNA1998WARSZAWAOpenPOLSKA
272MONTOWSKI JAN1956BYDGOSZCZOpenOPŁAWIECPOLSKA
273MOZGAŁA MONIKA1992SOPOTOpenTHE BLONDE GROUPPOLSKA
274MRÓWCZŃSKI RADOSŁAW1980JEŻÓWOpenPOLSKA
275MRÓZ ZUZANNA1992WARSZAWAOpen, MM PrawnikówPOLAND
276MRUK TOMASZ1976BYDGOSZCZOpenCORTEZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
277MUSZYŃSKI ADAM1984BYDGOSZCZOpenZABIEGANE SMOKIPOLSKA
278MYŚLIWSKA KINGA1986OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOpenPOLSKA
279NALEWAJ TOMASZ1989INOWROCŁAWOpenEXIMO EXTREME TEAMPOLSKA
280NAMIOTA PRZEMYSŁAW1998LUBARTÓWOpenPOLSKA
281NEUAMNN MICHALINA1993OSIELSKOOpenPOLSKA
282NIEDBALSKA JOANNA1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
283NIEMIEC DAWID1990LUBINOpenPOLSKA
284NIEREBIŃSKI TOMASZ1975BYDGOSZCZOpenFAMILY3TEAMPOLSKA
285NOWAK MACIEJ1976PIŁAOpenPOLSKA
286NOWAKOWSKI ANDRZEJ1989ŁAZIENIECOpenPOLSKA
287NOWICKA ANNA1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
288NOWICKA ANNA1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
289NOWICKA ANNA1973BYDGOSZCZOpenJESZCZE DYCHAPOLSKA
290NOWICKI BARTOSZ1985BYDGOSZCZOpenAQUA+POLSKA
291ODZIEMCZYK SYLWESTER1965LUBLINOpenLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
292OGRABEK KAMIL1983BYDGOSZCZOpenREHA-ORT ZŁOTOWPOLSKA
293OLEKSIUK MONIKA1994BIAŁE BŁOTAOpenPOLSKA
294OLIMSKI FABIAN1977KNURÓWOpenPOLSKA
295OLSZEWSKI DAMIAN1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
296OLSZEWSKI MACIEJ1995BYDGOSZCZOpenDPD TEA.POLSKA
297OLSZEWSKI RAFAŁ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
298OLSZEWSKI RAFAŁ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
299OLSZEWSKI ŁUKASZ1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
300ORTMAN AGNIESZKA1981CHOJNICEOpenPOLSKA
301ORZOŁ KINGA2002GDYNIAOpenPOLSKA
302ORŁOWSKI PAWEŁ1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
303OSAK PAWEŁ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
304OSUCH MIRKA1967GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
305PAPROCKI ARKADIUSZ1984TORUŃOpenPOLSKA
306PARADOWSKI FILIP1993WARSZAWAOpenHASTEN TRIATHLON TEAMPOLSKA
307PAŻĄTKA LIPIŃSKI MARLENA PAŻĄTKA LIPIŃSKI1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
308PĘŚKIEWICZ ŁUKASZ1989ŚWINICE WARCKIEOpenPOLSKA
309PIĄTKOWSKA AGATA1998TORUŃOpenPOLSKA
310PIECZKA KAROL1980BYDGOSZCZOpenKLINIKA TRIATHLONUPOLSKA
311PIESIK MARIUSZ1959KLINYOpenPTC POZNAŃPOLSKA
312PIĘTA DARIUSZ1967BYDGOSZCZOpenDPPOLSKA
313PIETEK MICHAŁ1994SZCZECINOpenPIETEK TEAMPOLSKA
314PIĘTKA GRZEGORZ1973SZCZECINOpenPOLSKA
315PIETRUSZKA MAGDALENA1983DZIAŁDOWOOpenKS SCHULO TEAM DZIAŁDOWOPOLSKA
316PIETRUSZKA MAGDALENA1983DZIAŁDOWOOpenKS SCHULO TEAM DZIAŁDOWOPOLSKA
317PIETRZAKOWSKI PATRYK1988BYDGOSZCZOpenŁAPA JAGUARAPOLSKA
318PILEWSKI MIKOŁAJ1990BYDGOSZCZOpenENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
319PINDA TADEUSZ2001BYDGOSZCZOpenPOLSKA
320PITURA ELIZA1976LUBLINOpenSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
321PLUTA GNIEWOMIR1981BYDGOSZCZOpenUKS TRS SUSZPOLSKA
322PLUTA GNIEWOMIR1981BYDGOSZCZOpenUKS TRS SUSZPOLSKA
323PODLASKA ANASTAZJA1985ŁĘCZNAOpenHALO WYCIECZKAPOLSKA
324POECHNIK ALICJA1980SŁOPNICEOpen1/8POLSKA
325POLEWKA ALEKSANDRA2002GLIWICEOpenUKS KOMETA GLIWICEPOLSKA
326POLKOWSKA ALDONA1965MUROWANA GOŚLINAOpenPOLSKA
327PONICHTERA DANIELA1983BYDGOSZCZOpenTECHMED BYDGOSZCZPOLSKA
328PONICHTERA DANIELA1983BYDGOSZCZOpenZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ TECHMED BYDGOSZCZPOLSKA
329POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZOpenDEAF I ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
330POZIOMEK MARCIN1975PRZYŁĘKIOpenPOLSKA
331PÓŁGĘSEK BARTOSZ1985BYDGOSZCZOpenHARPAGAN RUNNERSPOLSKA
332PRZYBYLSKA KATARZYNA199219OpenPOLSKA
333PRZYBYLSKI KATARZYNA1980MOGILNOOpenPOLSKA
334PRZYBYTKOWSKI MAREK1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
335PRZYBYŁA AGNIESZKA19801OpenPOLSKA
336PRZYBYŁEK KATARZYNA1997RACZYNYOpenPOLSKA
337PSZCZOLIŃSKI MACIEJ1981PRUSZCZOpenŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPOLSKA
338PUCHOWSKA EWELINA1982GDAŃSKOpen, MM LekarzyAPTEKA GEMINIPOLSKA
339RĄCZKA PIOTR1975SOLEC KUJAWSKIOpenPOLSKA
340RADOMSKI ARTUR1983KALISZOpenPOLSKA
341RADOMSKI ARTUR1983KALISZOpenPOLSKA
342RADOMSKI ARTUR1983KALISZOpenPOLSKA
343RADZIŃSKA JOANNA1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
344RAK MARCIN1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
345RAMZA ADA,1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
346RAPCA MAGDALENA1980MANCHESTEROpenUNITED KINGDOM
347RASZCZYK ŁUKASZ1983BYDGOSZCZOpenALFA BYDGOSZCZPOLSKA
348RATUSZYŃSKA KATARZYNA1975OLSZTYNOpenPERSONALTRIATHLON.PLPOLSKA
349RAŹNIEWSKI KONRAD2006DYWITYOpenWMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATLONUPOLSKA
350REMISIEWICZ LUKASZ1982WARSZAWAOpenBYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA
351REPKA ANNA1975BYDGOSZCZOpenLUPUS TEAMPOLAND
352REPKA MAREK1973BYDGOSZCZOpenLUPUS TEAMPOLAND
353ROŚ SŁAWEK1988NOWA WIEŚ WIELKAOpenSELEKCJA NATURALNAPOLSKA
354ROSZAK BARTŁOMIEJ1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
355ROŻEK ANNA1995WIRYOpenRAJDOWANKAPOLSKA
356ROZMARYNOWSKI JACEK1977JANOWIEC WIELKOPOLSKIOpenAKTYWNA KCYNIAPOLSKA
357RYNARZEWSKI MARCIN1978GĄSAWAOpenPOLSKA
358RYNKIEWICZ ŁUKASZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
359SAS MARTYNA2003BYDGOSZCZOpenPOLSKA
360SAWICKI WALDEMAR1941BYDGOSZCZOpen80+ I MOŻE?POLSKA
361SDFGTR QWERTY1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
362SIEKIERSKA-KLAMKA EWA1980POZNANOpenPOLSKA
363SIKORSKI ADAM1984KOŁOBRZEGOpenSIKORROVOPOLAND
364SIWIAK ŁUKASZ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
365SKOLIMOWSKA AGA1978MIŃSK MAZOWIECKIOpenTRIAMOPOLSKA
366SKÓRNICKI LESZEK1971POZNAŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
367SKÓRNICKI LESZEK1971POZNAŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
368SKRZYPSKA NATALIA198712OpenPOLSKA
369SKRZYPSKA NATALIA198712OpenPOLSKA
370SKRZYPSKA NATALIA198712OpenPOLSKA
371SKUBISZ TOMASZ1981DŹWIRZYNOOpenPOLSKA
372ŚMIGIEL MAGDALENA1989PIŁAOpenPOLSKA
373SMSK JSSK199112OpenSKSKPOLSKA
374SOBOŃ ZUZANNA1989WARSZAWAOpen, MM PrawnikówTEAM KARAŚPOLSKA
375SOCHA ALEKSANDRA1986POZNAŃOpenTRI OF USPOLSKA
376SODNOMGOMBO ALIMAA1962SZCZECINOpen, MM LekarzyPOLSKA
377SOKÓŁ PAWEŁ1991ŁÓDŹOpenBRODATYDZIKVELPTASZYNAKRUSZYNAPOLSKA
378SOKÓŁ PAWEŁ1991ŁÓDŹOpenPOLSKA
379SRADOMSKA BARBARA1972ŻORYOpenPOLSKA
380SRADOMSKA BARBARA1972ŻORYOpenPOLSKA
381SS US1989GDYNIAOpenPOLSKA
382STACHOWIAK ZBIGNIEW1975POZNAŃOpenPOLSKA
383STEC PATRYK1989INOWROCŁAWOpenPOLSKA
384STEFAŃSKI WOJCIECH1997GNIEZNOOpenGST TRIEAGLEPOLSKA
385STEPCZUK KAMIL1990KOBYŁKAOpenPOLSKA
386STEPCZUK KAMIL1990KOBYŁKAOpenPOLSKA
387STĘPNIEWSKA MARTA1988BYDGOSZCZOpenKOTŁOWSKI RUN TEAMPOLSKA
388STOFROWSKI DAWID1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
389STRZELECKI ADAM1978WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
390SUCHECKI PAWEŁ1981ŻÓRAWIEOpenPOLSKA
391SUCHODLSKI MARCIN1978TORUŃOpenPOLSKA
392SUCHOŃ PAWEŁ1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
393SV VSV19746213463OpenVSVPOLSKA
394SV VSV19746213463OpenVSVPOLSKA
395ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOOpenATHPOLSKA
396ŚWIETLIK GRZEGORZ1984BYDGOSZCZOpen#SWIETLIKITEAMPOLSKA
397ŚWIGOŃ ANETA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
398ŚWIGOŃ ANETA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
399ŚWIGOŃ ANETA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
400ŚWIGOŃ ANETA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
401SZAFRAN DARIUSZ1973LUBLINOpen, MM PrawnikówLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
402SZARMACHER SEBASTIAN1983BURKATOpenSCHULO TEAMPOLSKA
403SZAŁATA JACEK1968ROKIETNICAOpenPROSPORT1POLSKA
404SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
405SZMIDT KATARZYNA1991ZAGNAŃSKOpenPOLSKA
406SZMYT PIOTR SZMYT1977POZNANOpenBIEGAJĄCE KREJZOLEPOLSKA
407SZNEIDROWSKA AGNIESZKA1997PŁOCKOpenPOLSKA
408SZTANKOWSKI DAMIAN1993BYDGOSZCZOpenNORDCLOUDPOLSKA
409SZTENDEREWICZ RENATA1982WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
410SZUBARTOWSKA POLA2001BYDGOSZCZOpenPOLSKA
411SZULIST KAZIMIERZ1980OSIELSKOOpen, MM LekarzyKAZIKIPOLSKA
412SZULIST KAZIMIERZ1980BYDGOSZCZOpen, MM LekarzyKAZIKIPOLSKA
413SZWEDOWICZ AGNIESZKA1970PIŁAOpenPOLSKA
414SZYMANOWSKI MICHAŁ1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
415SZYMAŃSKA AGNIESZKA1981OBORNIKIOpenSKS OBORNIKIPOLSKA
416SZYMAŃSKA MARIOLA1965MYSIADŁOOpenTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
417SZYMAŃSKI ARKADIUSZ1983KUTNOOpenKUTNO BIEGAPOLSKA
418SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
419SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPOLSKA
420SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
421SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
422SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
423SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
424SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
425SŁAWSKI ARKADIUSZ SŁAWSKI1976GOLINAOpenPARTYZANCI KONINPOLSKA
426TAMIŁOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZOpenATOS TEAMPOLSKA
427TAMIŁOWSKA IZABELA1987BYDGOSZCZOpenATOS TEAMPOLSKA
428TOMASZEWSKI DARIUSZ1976NOWY DWÓROpenPOLSKA
429TRAWIŃSKI STANISŁAW2005TORUŃOpenPOLSKA
430TRAWIŃSKI STANISŁAW2005TORUŃOpenPOLSKA
431TUREK KAROLINA1977CZERWONAKOpenPOLSKA
432URBAŃSKI DAWID1980BYDGOSZCZOpenPOLSKA
433WADZINSKA PAULINA1984BYDGOSZCZOpenTEAM OCHALPOLSKA
434WAJS ANNA1995GDYNIAOpenZTPL CCPOLSKA
435WALCZAK ANNA1998GŁOSKÓW-LETNISKOOpenPOLSKA
436WALCZAK ROBERT1981POZNAŃOpen, MM PrawnikówCYTADELA BY NIGHTPOLSKA
437WALIGÓRSKA JAGODA1983SKWIERZYNAOpenPAWER TEAM SKWIERZYNAPOLSKA
438WALIGÓRSKI MICHAŁ1984SKWIERZYNAOpenPOWER TEAM SKWIERZYNAPOLSKA
439WALKOWIAK JUSTYNA1997BOROWO-MŁYNOpenWALKOŁAJAK TEAMPOLSKA
440WALKOWIAK PAWEŁ1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
441WARCZAK A1995DOpen, MM PrawnikówQPOLSKA
442WARCZAK JAKUB1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
443WARCZAK KUBA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
444WARCZAK KUBA1983BYDGOSZCZOpenTEAMOCHALPOLSKA
445WARLIKOWSKI ŁUKASZ1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
446WEDEŁ MACIEJ1988BYDGOSZCZOpenBRICKENDONPOLSKA
447WEISS MATEUSZ1990ŁOMIANKIOpenPOLSKA
448WENDA DAWID1990BYDGOSZCZOpenSZKOŁA JAZDY TOMASPOLSKA
449WIECZOREK KRYSTIAN1989CZĘSTOCHOWAOpenZABIEGANIPOLSKA
450WIECZOREK MARCIN1972TORUŃOpenPOLSKA
451WIERZBA ARTUR1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
452WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE WŁOCŁAWEKPOLSKA
453WINNICKA MAGDALENA1975WROCŁAWOpenPOLSKA
454WIONCZEK SZYMON2001LIPNIKIOpenPOLSKA
455WIŚNIEWSKI DARIUSZ1980NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIOpenPOLSKA
456WIŚNIEWSKI WALDEMAR1978LUSÓWKOOpenSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
457WNUK RADOSŁAW1989TORUŃOpenTORUŃPOLSKA
458WOJDYLAK IGOR2004BYDGOSZCZOpenPOLSKA
459WOJDYLAK IGOR2004BYDGOSZCZOpenPOLSKA
460WOLSKA ANNA1996ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpenPOLSKA
461WOLSKI ALEKSNADE1984DSADASOpen, MM LekarzyBTTPOLSKA
462WOLSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZOpenBTTPOLSKA
463WRZYCIEL ARTUR1988PIEKARY ŚLĄSKIEOpenJUSTARTPOLSKA
464WRZYCIEL ARTUR1996PIEKARY ŚLĄSKIEOpenPOLSKA
465X X2007XOpenPOLSKA
466ZABŁOCKA ANNA1968LUBLINOpenLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
467ŻARCZYŃSKA EWELINA1999KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
468ZAREMBA OLGA199616OpenPOLSKA
469ZAREMBA OLGA1996WARSZAWAOpenPOLSKA
470ZAWIŚLAK AGATA1995KRAKÓWOpen, MM LekarzyBRZYSKI TRI TEAMPOLSKA
471ZAWISTOWSKA MONIKA1977GDYNIAOpenPOLSKA
472ŻELASKOWSKA KATARZYNA1970GDAŃSKOpenROWEROWY TEAM ZASPAPOLSKA
473ZIELIŃSKI ŁUKASZ1986MAKSYMILIANOWOOpen3GRAVITYPOLSKA
474ZIÓŁKOWSKI TOMASZ1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
475ZOMROWSKA MAGDALENA1975NIEMCZOpenTEAM MAGDA I MICHAŁPOLSKA
476ZUBRYCKI ŁUKASZ1987BYDGOSZCZOpenGALACTICAPOLSKA
477ŻURAWICKI MICHAŁ1976CIECHOCINOpenCRANE TEAMPOLSKA
478ZYGMUNT PATRYK1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
479ŻYLIŃSKI PAWEŁ1989DĄBROWAOpenSPONSORING SPORTPOLSKA
480ŻYŁOWSKI TOMASZ1975WARSZAWAOpenPOLSKA
481ŁAWICKI MICHAŁ1977TRZĘSACZOpenDJ M - MICHAŁPOLSKA
482ŁUKOMSKI DAWID1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA

Quadrathlon - niedziela 10 lipca 2022

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1CHŁOSTA MAREK1975MYŚLENICEOpenPOLSKA
2DRAPELLA DARIUSZ1957GDAŃSKOpenCTSPOLSKA
3DRAPELLA DARIUSZ1957GDAŃSKOpenCTSPOLSKA
4DYLEWICZ WERONIKA2000ŻAGAŃOpenPOLSKA
5FFT FFFRF1990SZXDZZXOpenTGTPOLSKA
6GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZOpenPOLSKA
7GROSSER LEO1952SWISTTALOpenSSF BONNGERMANY
8JARMOŁOWICZ BEATA1970GDAŃSKOpenCTSPOLSKA
9KOCIĘDA KRZYSZTOF1972OLSZTYNOpenNAJMOWICZPOLSKA
10KOCZOROWSKA KAMILA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
11KRUCZEK JACEK1980OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
12KUBINSKI JAKUB1997NNOpenEBTTPOLSKA
13KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenPOLSKA
14KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenPOLSKA
15LUTY KRZYSZTOF1972BYDGOSZCZOpenSQAD.POLAND
16MĘZIŃSKI GRZEGORZ1992OSTRÓW MAZOWIECKAOpenPOLSKA
17PAWŁOWSKA MARTA1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
18SOPOLIŃSKI WOJCIECH1967BYDGOSZCZOpenSISUPOLSKA
19TAMKUN-PAWŁOWSKA MALGORZATA1974BRANIEWOOpenETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
20TOMKALSKI JAN2002WARSZAWAOpenPOLSKA
21WISNIEWSKI ANDRZEJ1959UNTERSIEMAUOpenANWISNIEMCY
22WISNIEWSKI ANDRZEJ1959UNTERSIEMAUOpenANWISPOLSKA
23WITEK MATEUSZ1982POZNAŃOpenIM INSPIRATIONPOLSKA
24WOJTCZAK GRZEGORZ1983WROCŁAWOpenPOLSKA