1/4 - sobota, 22 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 1112

1/2 - niedziela, 23 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 465

1/8 - niedziela, 23 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 1043

1/4 - sobota, 22 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINOpenKANCELARIA ABRAMIUK / ADWOKATURUN LUBLINPOLSKA
2ADRYCH FILIP1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
3ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
4ANN STACHU1985POZNAŃOpenPOLSKA
5AUGUSTYN ADAM1980WROCŁAWOpenLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
6BAGROWSKI KAROL1996TORUŃOpenPOLSKA
7BEREŚ ARKADIUSZ BEREŚ1987RZESZÓWOpenPOLSKA
8BETCHER PATRYK1986PIASTÓWOpenPOLSKA
9BIELSKI MARCIN1984WARSZAWAOpenTEAM KARAŚPOLAND
10BIRECKI WACŁAW1960OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
11BISKUPSKA RITA1990BYDGOSZCZOpenIRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
12BISKUPSKI CEZARY1987BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
13BLADOWSKI ARTUR1984ŁOWICZOpenKLUB KOLARSKI ŁOWICZ TRIPOLAND
14BOGUS RAFAŁ1969CZĘSTOCHOWAOpenPOLSKA
15BONIŚNIAK DAWID1980ŁOCHOWICEOpenCB163POLSKA
16BOROWICZ ADAM1985POZNAŃOpenPOLSKA
17BOROWICZ ADAM1985POZNANOpenSKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
18BREJTFUS BARTOSZ2000WARSZAWAOpenTRIWAWAPOLSKA
19BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenPOLSKA
20BŁAŻEJEWSKI KACPER1989BYDGOSZCZOpenJAK DO TEGO DOSZŁOPOLSKA
21CHĘTNIK ARTUR1981BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
22CHORĄŻEK ZBIGNIEW1978GOSTYNINOpenPOLSKA
23CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON TEAMPOLSKA
24CHWALISZ ŁUKASZ1990LUBOŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
25CHWALISZ ŁUKASZ1990LUBOŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
26CIEŚLIK RAFAŁ19856OpenPOLSKA
27CIEŚLIK WOJCIECH1986ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
28CIEŚLIK WOJCIECH1986ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
29CZAJKOWSKI TOMASZ1975WARSZAWAOpenPOLSKA
30CZAPIEWSKI KRZYSZTOF1985WARSZAWAOpenPOLAND
31CZYŻEWSKI PIOTR1979MIĘDZYRZEC PODLASKIOpenPOLAND
32DALESZYŃSKI JACEK1977SZCZECINOpenPOLSKA
33DALGIEWICZ PIOTR1975AUGUSTÓWEKOpenWAMP RUNNING TEAMPOLSKA
34DALGIEWICZ PIOTR1975AUGUSTÓWEKOpenWAMP RUNNING TEAMPOLSKA
35DAWIDOWICZ MACIEJ1978BRZOZAOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
36DGJ JACEK1989VNHGVOpenGJPOLSKA
37DOMISIEWICZ MICHAL1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
38DOMŻALSKI KAMIL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
39DROBOT KAMIL1992TARNÓWOpenDROBOT TEAMPOLSKA
40DUDA ALEKSANDRA1999GDAŃSKOpenPOLITECHNIKA GDAŃSKAPOLSKA
41DULEWICZ RAFAŁ1978KRAKÓWOpenPOLSKA
42DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃOpenPOLSKA
43DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃOpenPOLSKA
44DZIANKOWSKA OLIWIA1999WĄBRZEŹNOOpenPOLSKA
45DZIARNOWSKA MAGDALENA1985WARSZAWAOpenMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
46FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNIPOLSKA
47FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980BIAŁYSTOKOpenSANPOL SPORT TEAMPOLSKA
48FRĄCKOWIAK MARTA1985MYŚLĘCINEKOpenTEAMOCHALPOLSKA
49FRONIA MARCIN1977GRODZISK MAZOWIECKIOpenSEETEUFEL E.V.POLSKA
50G J1989BOpenHPOLSKA
51GAJ PRZEMYSŁAW1998KONINOpenPOLSKA
52GG SZYMO1986BTDFKOFOpenHGPOLSKA
53GIERAT JAKUB1998RADOMOpenPOLSKA
54GLOWACKI MIECZYSLAW1961WABRZEZNOOpenPOLSKA
55GNIOT JOANNA1974GRUDZIĄDZOpenDIABEŁKOWA AŚPOLSKA
56GRABOWSKI DAWID1983KRAKÓWOpenPOLSKA
57GRABOWSKI KONRAD1981WARSZAWAOpenCONTINENTAL RUNNING TEAMPOLSKA
58GRYTSAK IGOR1991WOJNOWICEOpenPOLSKA
59GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM1991HOLBÆKOpenMJG SPORTDANIA
60GURDAK MATEUSZ1991KRAKÓWOpenWM TRISELFPOLSKA
61HEŁMINIAK ŁUKASZ1985OSIELSKOOpenIBOWCYPOLSKA
62HUSARZ ŁUKASZ1992ŻMIGRÓDOpenPOLSKA
63HYHS JAN1992POZNAŃOpenALE TEAMPOLSKA
64IWAŃSKI JACEK1984WEJHEROWOOpenIWANTEAMPOLSKA
65JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
66JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
67JANCIK GRZEGORZ1975BLONIEOpenPOLSKA
68JANKOWSKA MARTA1981WARSZAWAOpenPOLSKA
69JANKOWSKI RAFAŁ1973LUBOSZYCEOpenPOLSKA
70JANUS KASIA1991BEŁCHATÓWOpenKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
71JARMOSZEWICZ ŁUKASZ1973TORUNOpenTKTPOLSKA
72JARMOŁOWICZ BEATA1970GDAŃSKOpenCTS CZAJA TRAINING SYSTEMPOLSKA
73JASZKOWSKI ROMAN1975ŚWIESZYNOOpenPOLSKA
74JAWOREK KRYSTIAN1996SIEDLCEOpenPOLSKA
75JUSZCZYŃSKI ROBERT1996WARSZAWAOpenHASTEN TRIATHLON TEAMPOLSKA
76K J1999SWARZEDZOpenTPOLSKA
77KABACINSKI PIOTR1975GDYNIAOpenTRIKABATEAMPOLSKA
78KAMIŃSKI BARTOSZ1981STARA IWICZNAOpenPOLSKA
79KARASZEWSKI NORBERT1987BIAŁE BŁOTAOpenPOLSKA
80KĄTNA MAGDALENA1991CHESSYOpenFRANCJA
81KAZUBOWSKI JACEK1967BIAŁE BŁOTAOpenTRIDARKOPOLSKA
82KAŁDOWSKI ŁUKASZ1993GRUDZIĄDZOpenKAROMET TEAMPOLSKA
83KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
84KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
85KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
86KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
87KIRKIEWICZ KACPER1994WARSZAWAOpenPOLSKA
88KLIMAS PAULINA1995ĆWIKLICEOpenKAZIKIPOLSKA
89KOCIAŁKOWSKI PAWEŁ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
90KONCKI ANDRZEJ1978RYBNIKOpenPOLSKA
91KOŃCZAK MARCIN1980MARGONINOpenPOLSKA
92KORZENIAK KRZYSZTOF1981BIEDRUSKOOpenPOLSKA
93KOSAKOWSKI ARTUR1988PŁOCKOpenPOLAND
94KOWALSKI DARIUSZ1968ZŁOTÓWOpenKOWALSKIPOLSKA
95KOWALSKI STEFAN1984CITYOpenPOLSKA
96KOWALSKI SZYMON1998GDAŃSKOpenKOSAPOLSKA
97KOZANECKA JOANNA1977WARSZAWAOpenIRON PINK POWERPOLSKA
98KOZŁOWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenPOLSKA
99KOŁECKI PIOTR1987WARSZAWAOpenSERWISPOSPOLSKA
100KRAMARCZYK KRZYSZTOF1961TORUNOpenPOLSKA
101KUCHARSKI ŁUKASZ1983LODZOpenK.S. CELIROMAN / HTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
102KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
103KUCZYŃSKI DANIEL1975FALENTY DUŻEOpenPRĘŻNE VACKYPOLSKA
104KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃOpenUMK TORUŃPOLSKA
105KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃOpenUMK TORUŃPOLSKA
106KWIATKOWSKI DANIEL1989SZKOCJAOpenIRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
107KWIATKOWSKI MIKOŁAJ1992WARSZAWAOpenPOLSKA
108KŁAK NORBERT1998BIELINYOpenPOLSKA
109LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
110LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
111LEON LUIS1989DDOpenPOLSKA
112LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
113LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
114LEWANDOWSKI MARCIN1991BYDGOSZCZOpenKEEEPERPOLSKA
115LEWICKI MARCIN1976WODKAOpenATLAS RUNNING TEAMPOLSKA
116MACHETA MARIUSZ1967TARNÓWOpenPOLSKA
117MACHOWSKI ŁUKASZ1994WROCŁAWOpenPOLSKA
118MAJEWSKI PATRYK1985POZNAŃOpenFARUTEX POZNAŃPOLSKA
119MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
120MALESZYK PATRYCJA1992TYCHYOpenPOLSKA
121MARCINIAK MICHAŁ1975ŁOCHOWOOpenPOLSKA
122MATERNA TOMEK1973POZNANOpenSMOCHY TEAMPOLSKA
123MOTYKA MAŁGORZATA1989SZCZECINOpenPOLSKA
124MUCHA MICHAŁ1990RABOWICEOpenPOLSKA
125MYNC ANGELIKA1991ŁÓDŻOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
126MŁYNARSKI MATEUSZ1990WROCŁAWOpenPOLSKA
127NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZOpenSPARROW TEAMPOLSKA
128NEUMANN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
129NIEBRZYDOWSKI MARCIN1997OLSZTYNOpenKS POSNANIAPOLSKA
130NIKOLIN ANDRZEJ1991WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)OpenPOLSKA
131NIKOLIN ANDRZEJ1991WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)OpenPOLSKA
132NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ1974ŚWIECIEOpenBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEPOLSKA
133NOWAK ADRIAN1987BYDGOSZCZOpenRUNBUSTERSPOLSKA
134PACIORKOWSKA JOANNA1988ST. GALLENOpenJML TEAMSCHWEIZ
135PANKOWSKI DD1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
136PASZKIEWICZ RAFAŁ1978PŁOCKOpenPTT DELTAPOLSKA
137PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃOpenPOLSKA
138PENCAK DAGMARA1983HULLOpenPL. TRIATHLONWIELKA BRYTANIA
139PIĘTAK MATEUSZ1998BIŁGORAJOpenPOLSKA
140PODLASIŃSKI TOMASZ1973NIEMCZOpenBAYERLIFETEAMPOLSKA
141POLISHCHUK IVAN1992WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
142POMORSKI KAMIL1983PONIATOWAOpenDRACO KOWALAPOLSKA
143PONIEDZIAŁEK FILIP1984PLEWISKAOpenPOLSKA
144PONIEDZIAŁEK FILIP1984PLEWISKAOpenPOLSKA
145RAŹNIEWSKI ŁUKASZ1976DYWITYOpenPOLSKA
146REMISIEWICZ LUKASZ1982WARSZAWAOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
147RUBAJ ADAM1974KWIDZYNOpenKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
148RUSAK ŁUKASZ1980GDYNIAOpenENDURETEAMPOLSKA
149RYGIEL ANDRZEJ1993ZBYLITOWSKA GÓRAOpenPOLSKA
150SCHRODER JAROSŁAW1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
151SITKIEWICZ MIŁOSZ1998ZĄBKIOpenPOLSKA
152SIWY PIOTR1974KOŹLICEOpenPOLSKA
153SKRZYCKI ŁUKASZ1980GDYNIAOpenCTSPOLSKA
154SKWARSKI MAREK1966ŻNINOpenPOLAND
155ŚLASKI MAREK1972OŻARÓW MAZOWIECKIOpenPOLSKA
156SOBEL ŁUKASZ1985TYCHYOpenSKORUPA TEAMPOLSKA
157SOBKOWIAK MACIEJ1989KROTOSZYNOpenPOLSKA
158SORKA KRZYSZTOF1978RACIBÓRZOpenPOLSKA
159SOŁTAN DAWID1992POZNAŃOpenPOLSKA
160SPYRA DOMINIK1984MODLNICAOpenMODLNICA TEAMPOLSKA
161STOIŃSKA ALICJA1983POZNAŃOpenPOLSKA
162STOIŃSKA ALICJA1983POZNAŃOpenPOLSKA
163STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
164SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWOpenPOLSKA
165SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWOpenPOLSKA
166SZALA TOMASZ1990NOWA IWICZNAOpenILABO RACING TEAMPOLSKA
167SZEFLER PAWEŁ1987TORUŃOpenPOLSKA
168SZULWIC MATEUSZ1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
169SZYMCZAK DAMIAN1987GDAŃSKOpenJBS BEAUTYPOLSKA
170TARNOWSKA ALEKSANDRA2001KSTOWICEOpenPOLSKA
171TIDE KRZYSZTOF1997ŻORYOpenPOLSKA
172TRELA PATRYK1990SOSNOWIECOpenPOLSKA
173TRELA PATRYK1990SOSNOWIECOpenPOLSKA
174TYLUTKI KAMIL1981WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLSKA
175TŁUCZEK KRZYSZTOF1983ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
176WASIELEWSKI PAWEŁ1985WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
177WASIELEWSKI PAWEŁ1985WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK
178WAŻNY ROBERT1974TARNÓWOpenPOLSKA
179WIATROWSKI KRZYSZTOF1977KOWALEOpenTRIWIATRAK /RUNPASSIONTEAMPOLSKA
180WILCZEWSKI MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
181WILKANOWSKI ANDRZEJ1972SZCZECINEKOpenPOLSKA
182WILMA PATRYCJA1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
183WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
184WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃOpenSPCPOLSKA
185WITKA TOMASZ1985ŚW. KATARZYNAOpenPOLSKA
186WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
187WOJCIK MAGDALENA1993KRAKÓWOpenPOLSKA
188WOJCIK MAGDALENA1993KRAKÓWOpenPOLSKA
189WOJDECKA KAROLINA1986WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLAND
190WOJNAROWSKI ADAM1981BRANNOOpenTRITON KONINPOLSKA
191WOJNAROWSKI ADAM1981BRANNOOpenTRITON KONINPOLSKA
192WOJTAK KAROL1998BIŁGORAJOpenPOLSKA
193WOLFF MARIA1988SUCHY LASOpenCITYZENPOLSKA
194WOSIŃSKI MICHAŁ1993BRZEZINYOpenPOLSKA
195WOŹNICKI MICHAŁ1998BYDGOSZCZOpenPOLSKA
196ZARAS ANIA1985POZNAŃOpenPOLSKA
197ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃOpenPOLSKA
198ŻMUDZIŃSKI TOMASZ1986GDAŃSKOpenBARRAKUDA TRIATHLON TEAMPOLAND
199ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA1987LUBINOpenPOLSKA
200ŻYLIŃSKI PAWEŁ1989DĄBROWAOpenPOLSKA
201ŁĄCZNY LESZEK1961BORKOWICEOpenPOLSKA
202ŁOIŃSKI ANDRZEJ1978KRASNYSTAWOpenPOLSKA

1/2 - niedziela, 23 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ADAMUS IZABELA1994WADOWICEOpenPOLSKA
2ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
3ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
4ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
5BAETA MARCO1994MYSIADLOOpenPOLAND
6BEDNARCZYK ROBERT1994WARSZAWAOpenPOLSKA
7BINCZARSKI BARTOSZ1988WŁOCŁAWEKOpenKOMANDO FLAKIPOLSKA
8BINKOWSKI ADRIAN1980GZINOpenPROFESSIONALHR/CB163POLSKA
9BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
10BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
11BORKOWSKI PAWEŁ1987BERLINOpenRNB POLANICA ZDROJPOLSKA
12BOROWICZ ADAM1985POZNANOpenSKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
13BUCHAL GRZEGORZ1997ZERNICAOpenTRIDIVISIONPOLSKA
14BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenPOLSKA
15DRĄŻKOWSKI PIOTR1979CHEŁMNOOpenENDURE TEAMPOLSKA
16DZIARNOWSKA MAGDALENA1985WARSZAWAOpenMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
17FLORKIEWICZ JACEK1976USTRZYKI DOLNEOpenUDTRITEAMPOLSKA
18FLORKIEWICZ JACEK1976USTRZYKI DOLNEOpenUDTRITEAMPOLSKA
19FOGT MACIEJ1981KRUSZYNOpenCB163POLSKA
20FOGT MACIEJ1981KRUSZYNOpenCB163POLSKA
21GACKOWSKI ARTUR1970BYDGOSZCZOpenPOLSKA
22GĘSICH KAMIL1988SZCZAWINOpenPOLSKA
23GORGOL TOMASZ1978BYDGOSZCZOpenLP500POLSKA
24GROCHOLA KAMIL1996POZNAŃOpenPOLSKA
25GRYCMAN MAREK1979TURZA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
26GRZESZKOWIAK JAKUB1984WARSZAWAOpenPOLSKA
27JAŚKIEWICZ KRZYSZTOF1979LUBINOpenMSPORTPOLSKA
28JAWORSKI RYSZARD1985JERZMANKIOpenSTREFA RUCHUPOLSKA
29JB ZH2000BERLINOpenKJPOLSKA
30JEZIERSKI DAIWD1981ŁÓDŹOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
31KAŁEK SRTUR1974BYDGOSZCZOpenKLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZPOLSKA
32KĘPA PAWEŁ1986TORUŃOpenPOLSKA
33KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
34KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
35KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
36KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
37KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
38KLUPCZYŃSKI PIOTR1992WĄGROWIECOpenPOLSKA
39KOBUS ARKADIUSZ1980LONDONOpenWIELKA BRYTANIA
40KOCIŃSKI KAJETAN1997USTKAOpenPOLSKA
41KOCIŃSKI KAJETAN1997USTKAOpenPOLSKA
42KOS RAFAL1976WIERUSZÓWOpenKLUB KARATE GRUKOPOLSKA
43KOWALCZYK MAREK1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
44KOZAK DOMINIKA1993SIEMIANOWICE SLASKIEOpenKOZAK TEAMPOLSKA
45KOŁOWROTNY WOJCIECH1972OLSZEWNICA STARAOpenKOTKI KOŁOWROTKIPOLSKA
46KROGULEC MATEUSZ1989WARSZAWAOpenPOLSKA
47KRÓL NINA1984WARSZAWAOpenSWIM VICTORYPOLSKA
48KRUMOV KRUM1981ŁÓDŹOpenBUŁGARIA
49KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
50KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
51KUR DANIEL1985GDYNIAOpenTRICITY_TRIPOLSKA
52LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenPOLSKA
53LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
54LECHOWSKI MARCIN1991CZESTOCHOWAOpenPOLSKA
55LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
56LIS LUKASZ1986WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
57LIZIK WALDEMAR1972POSADAOpenTRI POWER TAEM KONINPOLSKA
58MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
59MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
60MIELCZAREK MAREK1974MARKIOpenMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
61MILANOWICZ ARKADIUSZ1986KĘBŁOWOOpenALOHA TRIATHLON KLUBPOLSKA
62MILCZARCZYK SEBASTIAN1991BYDGOSZCZOpenAS BOXPOLSKA
63MOCHOCKI MICHAŁ1983WARSZAWAOpenMOCHOBUDPOLSKA
64MOLICKI GRZEGORZ1996SŁUPSKOpenPOLAND
65NIEDZIELA MARCIN1973BYTOMOpenFAT MAMA’S SPORT CLUBPOLSKA
66NOWACZYK MACIEJ1982BARANOWOOpenMOCNI W GĘBIEPOLSKA
67NOWAK MARCIN1976POZNAŃ (POZNAŃ-NOWE MIASTO)OpenPOLSKA
68NOWAK SŁAWOMIR1972WOLICAOpenZDUN TRIATHLON TEAM/FUNDACJA DZIECIOM POMAGAJPOLSKA
69NOWICKI WOJCIECH1979BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
70OLEJNIK PAWEŁ1991GDAŃSKOpenPOLSKA
71PIECZONKA JANUSZ1988WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
72PIECZONKA KAROLINA1990WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
73PIETRZAK AGATA1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
74PIOTROWICZ HUBERT1979CZEMPINOpenMOCNI W GEBIEPOLSKA
75PIOTROWSKI DANIEL1991GDYNIAOpenSWIMSTORYPOLSKA
76PORZYCH RAFAŁ1998NIEMCZOpenPORZYCH.PLPOLSKA
77PUC ADRIAN1983RZESZÓWOpenŁYDA GARDEN STEELPOLSKA
78ROSIAK JAROSLAW1970BYDGOSZCZOpen3KPOLSKA
79RUTKOWSKI ADAM1994WIELKA NIESZAWKAOpenPOLSKA
80RYCZKOWSKI ROBERT1973ZĄBKIOpenPOLSKA
81RYMER JAKUB1985BYDGOSZCZOpenERPLASTPOLSKA
82SADAJ KRZYSZTOF SADAJ1988STRZELCE GÓRNEOpenPOLSKA
83SAMULSKA EWA1978214OpenPOWER TRAININGPOLSKA
84SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
85SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
86STRUK JACEK1982BIAŁOBRZEGIOpenPOLSKA
87STRUSIŃSKA KATARZYNA1982MIŃSK MAZOWIECKIOpenMIŃSKA GRUPA ROWEROWA/ KS BARAKUDAPOLSKA
88STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
89STYLA KAMIL1987KRAKOWOpenLOS PILOTOSPOLSKA
90SZALA TOMASZ1990NOWA IWICZNAOpenILABO RACING TEAMPOLSKA
91SZUBINSKI SYLWESTER1982BŁONIEOpenPOLSKA
92SZULC- ŁĄTKOWSKA URSZULA1978POZNANOpenKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
93SZYDŁOWSKI RAFAŁ1988WARSZAWAOpenPOWER TRAININGPOLSKA
94TEJZA DANIEL1977WROCŁAWOpenRUNFORFUNPOLSKA
95TEJZA DANIEL1977WROCŁAWOpenRUNFORFUNPOLSKA
96TOMECKI TEODOR1982NIWYOpenPOLSKA
97WIATROWSKI KRZYSZTOF1977KOWALEOpenTRIWIATRAK / RUNPASSION.PL TEAMPOLSKA
98WIERZBOWSKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZOpenHURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDONPOLSKA
99WILK RAFAŁ2000RADOMOpenPOLSKA
100WITKA TOMASZ1985ŚW. KATARZYNAOpenPOLSKA
101WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
102WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
103WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
104WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1979TARNÓWOpenEKO-ZIEMIAPOLSKA
105WOLAK PAWEŁ1987TORUŃOpenKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
106WONKO EWA1986ŁÓDŹOpenPOLSKA
107WONKO EWA1986ŁÓDŹOpenPOLSKA
108WRÓBEL DARIUSZ1973WARSZAWAOpenPOLSKA
109ZDROJEWSKA MAGDALENA1977KARCZEWKOOpenPOLSKA
110ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYOpenŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
111ŁAPAWA DARIUSZ1983POZNAŃOpenPOLSKA

1/8 - niedziela, 23 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1A A1996AOpenPOLSKA
2AAAAAA AAA2000AAAOpenAAAPOLSKA
3ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINOpenKANCELARIA ABRAMIUK / ADWOKATURUN LUBLINPOLSKA
4ADRYCH FILIP1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
5ADSF RADOS19792133OpenPOLSKA
6AGIER MATEUSZ1989TUSZYNOpenTSN RUNNERSPOLSKA
7ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
8ANTKOWIAK BARTOSZ1988BYDGOSZCZOpenTRISPACE / TREKPOLSKA
9BAGIŃSKI JACEK2004EŁKOpenPOLSKA
10BAGRINCEW BARTLOMIEJ1982WARSZAWAOpenPOLSKA
11BALCEROWSKI RADOSŁAW1997POTULICEOpenPOLSKA
12BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWAOpenPOLSKA
13BANAŚ ADRIAN1990WADOWICEOpenPOLSKA
14BANAŚ ADRIAN1990WADOWICEOpenPOLSKA
15BARANOWICZ BARTOSZ1979BYDGOSZCZOpenGLOBART MEBLEPOLSKA
16BASIŃSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZOpenELENSPORT.PLPOLSKA
17BETLEJEWSKI SEBASTIAN1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
18BOGDANIUK MACIEJ1992BĘSIAOpenSPARTA BISKUPIECPOLSKA
19BONIŚNIAK MAŁGORZATA1980ŁOCHOWICEOpenPOLSKA
20BOROWICZ ADAM1985POZNAŃOpenPOLSKA
21BRATKOWSKA ANITA1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
22BROADLEY IZABELA1984LONDYNOpenWIELKA BRYTANIA
23BRYLOWSKI MARCIN1973KALISZOpenKZPT FHR/ ZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
24BRYNDAL IZABELA1970TORUŃOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
25BRZOZOWSKI KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
26BUJAK OLGA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
27BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
28BŁASZCZUK MAJA1982GDYNIAOpenTRI MAMA TEAMPOLSKA
29BŁASZCZUK MAJA1982GDYNIAOpenTRI MAMA TEAMPOLSKA
30CHEŁSTOWSKA ELIZA1997LUDWINOWOOpenPOLSKA
31CIEKOT ALEKSANDRA1989TORUŃOpenPOLSKA
32CIOLCZYK MAGDALENA1981LIDZBARK WARMINSKIOpenKAZIKIPOLSKA
33CZAPIŃSKI MICHAŁ1982REDAOpenBIKE U UPPOLSKA
34CZETWERYK HUBERT1979WTELNOOpenGADYPOLSKA
35CŁAPA MATEUSZ2001GDAŃSKOpenPOLSKA
36DĄBROWSKA IZABELA1991SZCZECINOpenPOLSKA
37DADO EMIL1982BYDGOSZCZOpenCUKIERNIA STAROPOLSKA/ATOSPOLSKA
38DĘBICKA-ROMIEJ PATRYCJA1992KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
39DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOOpenSOŁTYSPOLSKA
40DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOOpenSOŁTYSPOLSKA
41DOBRZAŃSKI DARIUSZ1990BYDGOSZCZOpen3GRAVITYPOLSKA
42DUDEK ALFRED1956OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
43EJZYGMANN KAROL1990BYDGOSZCZOpenKM KLIMAPOLSKA
44EJZYGMANN KAROL1990BYDGOSZCZOpenKM KLIMAPOLSKA
45FELINIAK DANIEL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
46FIGLER IWONA1972NIEMCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
47FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKOpenPOLSKA
48FRĄCKOWSKI ŁUKASZ1992BUDGOSZCZOpenTHE.TRI.DOCTOR//TRISPACE/TREKPOLSKA
49GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
50GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
51GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
52GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
53GILL DANIEL1981BYDGOSZCZOpenLKS BOGMAR OSTROMECKOPOLSKA
54GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZOpenNCIA CSU BYDGOSZCZPOLSKA
55GOTOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
56GOŁATA ARTUR1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
57GRACZYK KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
58GRAD PAWEŁ1985PLEŚNAOpenPOLSKA
59GROCHOLSKI KAMIL1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
60GROCHOLSKI KAMIL1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
61GRODECKO PRZEMYSŁAW1968PABIANICEOpenSNS TRI TEAMPOLSKA
62GRODZKI DANIEL1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
63GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM1991HOLBÆKOpenMJG SPORTDANIA
64GUJSKI MARCIN1981MIŃSK MAZOWIECKIOpenTRIPAKAPOLSKA
65H H1997BOpenNPOLSKA
66HADZICKI ŁUKASZ1988PIŁAOpenPOLSKA
67HJJJ HH1988NAKŁOOpenYFFPOLSKA
68HORWAT MARCIN1976BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
69JABŁOŃSKI MATEUSZ1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
70JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
71JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
72JANICKA-MADEK JUSTYNA1978OSTRÓW WLKP.OpenPOLSKA
73JANOWSKI MACIEJ1984WOLSZTYNOpenPOLSKA
74JANUSZ IWONA1984JMHELOpenPOLSKA
75JARZEMSKA ALICJA1987BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
76JARZEMSKI MARCIN1987BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
77JARZYMOWSKA IWONA1984OLEŚNICAOpenPOLSKA
78JASOŃ MARCIN1985PIŁAOpenPOLSKA
79JASOŃ-PAWŁOWSKA JUSTYNA1981DOLASZEWOOpenTRICHANGE.PLPOLSKA
80JASZCZAK AGNIESZKA1985TORUŃOpenPOLSKA
81JĘDRZEJCZAK ARTUR1994WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
82JENERALSKI MACIEJ1970KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenVSTEAMPOLSKA
83JOCHIM ŁUKASZ1989BYDGOSZCZOpenJOCHIMPOLSKA
84JUCHNIEWICZ HENRYK1962STARGARDOpenTOJAHPOLSKA
85KASPRZAK WOJCIECH1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
86KĘDZIA JAROSŁAW1979BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
87KEMPA ARKADIUSZ1974BYDGOSZCZOpenFAMILY TEAM KEMPAPOLSKA
88KEMPA ARKADIUSZ1974BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
89KEMPA JULIA2005BYDGOSZCZOpenFAMILY TEAM KEMPA/CWZS ZAWISZA SLPOLSKA
90KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
91KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
92KIRKIEWICZ KACPER1994WARSZAWAOpenPOLSKA
93KIRKIEWICZ KACPER199403-580OpenPOLSKA
94KLIMAS PAULINA1995ĆWIKLICEOpenKAZIKIPOLSKA
95KLIMKOWSKI MATEUSZ1996BYDGOSZCZOpenDECATHLON TRIATHLON TEAMPOLSKA
96KONARZEVSKA RENATA1987WARSZAWAOpenPOLSKA
97KONIECZNY WALDEMAR1989DOLSKOpenPOLSKA
98KOPERSKA KAROLINA1989GDAŃSKOpenPOLSKA
99KORECKI ANDRZEJ1976MUROWANIECOpenPOLSKA
100KORZENIEWSKA NELA1992KORYTOW AOpenPOLSKA
101KOTWICA HANNA1996GĄSAWAOpenPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
102KOWALIKOWSKI DANIEL1990CHOJNICEOpenVELOMANIA BYDGOSZCZ IRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
103KOWALSKA MONIKA1981ŁABISZYNOpenPOLSKA
104KOWERDEJ KAMILA1993GDYNIAOpenPOLSKA
105KOWERDEJ KAMILA1993GDYNIAOpenPOLSKA
106KOZUBOWSKA AGNIESZKA1984SZCZECINOpenPOLSKA
107KOZŁOWSKA KINGA1999BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNIPOLSKA
108KRÓL JAKUB1986POZNAŃOpenCITYZENPOLSKA
109KRZYŻANOWSKI WOJCIECH1970BYDGOSZCZOpenPOLSKA
110KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
111KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
112KUCZYŃSKI DANIEL1975FALENTY DUŻEOpenPRĘŻNE VACKYPOLSKA
113KUREK BŁAŻEJ1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
114KUSZYŃSKI ROBERT1978BYDGOSZCZOpenTEAM CASTORAMAPOLSKA
115LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
116LELEK BEATA1991ŚWINOUJŚCIEOpenPOLSKA
117LEMANIK RAFAŁ1994WIELUŃOpenPOLSKA
118LESZCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
119LESZCZYŃSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenPOLSKA
120MACIURA KLAUDIA1997MIŁAKOWOOpenPOLSKA
121MARTYŃSKI JAKUB1996GDAŃSKOpenPOLSKA
122MAŚLANKO MACIEJ1992BRZEZINYOpenHOTEL KASOR TEAMPOLSKA
123MATUSZEWSKI ADRIAN1974ŚWIECIEOpenBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEPOLSKA
124MAŁASZEWICZ MACIEJ1984MIELECOpenBRAKPOLSKA
125MERING MARTA1983BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
126MICHALAK KAMILA1985WARSZAWAOpenPOLSKA
127MICHALSKI GRZEGORZ1975GOMULIN KOLONIAOpenPOLSKA
128MICHALSKI MICHAL1980BYDGOSZCZOpenŁAPA JAGUARAPOLSKA
129MICHAŁOWSKI MARCIN1980SZCZECINOpenLASERGRYF &GRYFUS SZCZECINPOLSKA
130MIELOCH ARTUR1983CHODZIEŻOpenMIELPOL TEAM & KALACH TEAMPOLSKA
131MIERZEJEWSKA ANNA1972LESZNOOpenMIERZEJAPOLSKA
132MIKA ŁUKASZ1999DOBRODZIENOpenPOLSKA
133MILEWSKI MICHAŁ1991LUBICZ GÓRNYOpenPOLSKA
134MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEOpenPOLSKA
135MRUK TOMASZ1976BYDGOSZCZOpenCZARNE STOPYPOLSKA
136MUSIAŁŁ KRYSTYNA1982BYDGOSZCZOpenTEAM CASTORAMAPOLSKA
137NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZOpenSPARROW TEAMPOLSKA
138NAROŻNY TOMASZ1989POZNAŃOpenPOLSKA
139NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
140NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
141NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
142NIESOJADŁO ADAM1993SOLEC KUJAWSKIOpenW BIEGOWYM TRANSIEPOLSKA
143NOWAK KONRAD1961BYDGOSZCZOpenPOLSKA
144NOWAK KONRAD1961BYDGOSZCZOpenPOLSKA
145OBST ANNA1989DĄBRÓWKAOpenPOLSKA
146OLSZEWSKI DAMIAN1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
147ORLIK MARCIN1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
148PACIORKOWSKI ANDRZEJ1963ŚRODA WLKP.OpenPOLSKA
149PACIORKOWSKI ANDRZEJ1963ŚRODA WLKP.OpenPOLSKA
150PASZKIEWICZ ALEKSANDRA1987SUWAŁKIOpenPOLSKA
151PAWLAK ADA2005SOLEC KUJAWSKIOpenPOLSKA
152PIECZYŃSKA JOANNA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
153PIEROŻYŃSKI PAWEŁ1974KONINOpenTRITON KONINPOLSKA
154PIETRZAKOWSKI PATRYK1988BYDGOSZCZOpenŁAPA JAGUARAPOLSKA
155POLICHNOWSKI PAWEŁ1984GORZÓW WIELKOPOLSKIOpenTRIPOLIPOLSKA
156POLKOWSKA MONIKA1978SKÓRZEWOOpenCTSPOLSKA
157POLKOWSKI MARCIN1976SKÓRZEWOOpenCTSPOLSKA
158POMORSKI KAMIL1983PONIATOWAOpenDRACO KOWALAPOLSKA
159POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZOpenDEAF I ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
160PRZEZAK JAKUB1995GODYNICEOpenPOLSKA
161PRZYBYLSKI TOMASZ1976BORÓWIECOpenTRI TOMAJPOLSKA
162PSIUK EWA1992WARSZAWAOpenPOLAND
163PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenKOMANDO SERNIKPOLSKA
164PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenPOLSKA
165PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenKOMANDO SERNIKPOLSKA
166RAPACKI SZYMON1985GDAŃSKOpenNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
167REMISIEWICZ LUKASZ1982WARSZAWAOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
168REW REW1996TYOpenREWPOLSKA
169ROMIEJ DANIEL1995KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
170ROMIEJ DANIEL1995KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
171RUTKOWSKI PIOTR1977BYDGOSZCZOpenIZOLANDPOLSKA
172RUTKOWSKI PIOTR1977BYDGOSZCZOpenIZOLANDPOLSKA
173RYBAK KAROLINA1995WYSTĘPOpenPOLSKA
174RYNARZEWSKI MARCIN1978GĄSAWAOpenPOLSKA
175RZEPECKI DARIUSZ1983SOSNOWIECOpenYFT/ NO LIMITPOLSKA
176SADOWSKI KAMIL1982ŚWIEBODZINOpenPOLSKA
177SAF EMIL198034OpenPOLSKA
178SALMONOWICZ MACIEJ1975NOWE GULCZEWOOpenPTT DELTAPOLSKA
179SEMENOWICZ MICHAŁ1994KARLINOOpenPOLSKA
180SEMENOWICZ MICHAŁ1994KARLINOOpenPOLSKA
181SIANOS KATARZYNA1986SULEJÓWOpenTRIAKTYWNI PIOTRKÓWPOLSKA
182SIEKAN GRZEGORZ1983LĘDZINYOpen4TRITEAMPOLSKA
183SIEMASZKO-WILCZEWSKA KAROLINA1978PŁOŃSKOpenTRI WOLF TEAMPOLSKA
184SIEMIŃSKI BARTEK1980KAMIENICAOpenTRITON KONINPOLSKA
185SIENKIEWICZ ŁUKASZ1990KOSZALINOpenXXXPOLSKA
186SINKIEWICZ BEATA1993LASKOWICEOpenPOLSKA
187SKOLIMOWSKA AGA1978MIŃSK MAZOWIECKIOpenPOLSKA
188SKORUPSKA EWA1989JELENIA GÓRAOpenDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
189SKRZYPCZAK-SWOREK MARIA1990POZNAŃOpenZONE3TEAMPOLSKA
190SLODOWICZ PIOTR1971GDANSKOpenGRUPA TROJMIASTOPOLSKA
191SOBCZAK SARA1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
192SOBIŚ MARTYNA1995WARSZAWAOpenHASTEN TEAMPOLSKA
193SOCHA GRZEGORZ1987GDYNIAOpenDIAKONOWBEDNARCZYK TRIATHLON TEAMPOLSKA
194SOŁTAN DAWID1992POZNAŃOpenPOLSKA
195ŚPIĄCZKA MATEUSZ1995POZNAŃOpenPOZNAŃ MARATONPOLSKA
196SPLITT WOJCIECH1979MROCZNAOpenPŁOMIEŃ DRĄŻNOPOLSKA
197SPLITT WOJCIECH1979DRĄŻNOOpenPŁOMIEŃ DRĄŻNOPOLSKA
198SPYRA ILONA1984MODLNICAOpenMODLNICA TEAMPOLSKA
199SSSS SSS2001VOpenPOLSKA
200STANNY MARIUSZ1978LEGIONOWOOpenPOLSKA
201STEMPOROWSKI PAWEŁ2002INOWROCŁAWOpenPOLSKA
202STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
203SUWAŁA MACIEJ1994BIELSKO-BIAŁAOpenPOLSKA
204SZCZEPAŃSKI MAREK1972WARSZAWAOpenTRI CLUBPOLSKA
205SZYCH MARCIN1980INOWROCŁAWOpenMARCIN SZYCH TEAM NO LIMIT FOR AUTISM TO FOLLOW YOUR DREAMSPOLSKA
206SZYMAŃSKA MARIOLA1965MYSIADŁOOpenTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
207SZYMAŃSKI KAMIL1992BYDGOSZCZOpenMOLLYPOLSKA
208SZYMAŃSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
209SZYMAŃSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
210SZYMANSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
211SZYMCZAK-DULĘBA AGATA1986BYDGOSZCZOpenNURASKIPOLSKA
212TOMCZAK JACEK1988TARNOWSKIE GÓRYOpenASICSFRONTRUNNERPOLSKAPOLSKA
213TRACZYK AREK1986TORUŃOpenPOLSKA
214TRZASKA JÓZEF1952GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
215TRZCINKA MIKOŁAJ1994ŁÓDŹOpenPOLSKA
216TURCZYŃSKI BARTEK TURCZYŃSKI1984GÓRKIOpenTAEPOLSKA
217TUREK KAROLINA1977CZERWONAKOpenRUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUPOLSKA
218WAŚ DOMINIKA1985ELBLAGOpenPOLSKA
219WASILCZYK DOMINIKA1994POZNAŃOpenPOLSKA
220WĘGRZYŃSKA OLIWIA2002BYDGOSZCZOpenPOLSKA
221WENDA DAWID1990BYDGOSZCZOpenSZKOŁA JAZDY TOMASPOLSKA
222WIATROWSKA KASIA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
223WIECZOREK ŁUKASZ1987BYDGOSZCZOpenRUN4FUN WWW.BYTPAK.PLPOLSKA
224WIERZBICKI MATEUSZ1986BOZA WOLAOpenPOLSKA
225WIERZYŃSKI DAMIAN1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
226WINNY DAWID1988WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
227WO MATI1987GDYNIAOpenPOLSKA
228WOJCIECHOWSKA MONIKA1986GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
229WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
230WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
231WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
232WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
233WOJTASIK JOANNA1993OSIELSKOOpenPOLSKA
234WOLSKI MAREK1980BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
235WOŹNICKI MICHAŁ1998BYDGOSZCZOpenPOLSKA
236WRÓBLEWICZ IRENA1980BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
237ZALEWSKI KAROL1979RUMIAOpenJATRENUJE\ TBI TECHNOLOGYPOLSKA
238ZARĘBA BEATA1972KALISKAOpenNIEZRZESZONAPOLSKA
239ZAREMBA OLGA1996WARSZAWAOpenPOLSKA
240ŻARLIŃSKA OLGA1992BYDGOSZCZOpenBIKE SALON TEAMPOLSKA
241ZAWADZKA MILENA1992ŁOCHOWOOpenPOLSKA
242ZIELIŃSKA DOMINIKA1989TUCHOLAOpenPOLSKA
243ZIEMIŃSKI KACPER1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEOpenPIASECKI CONCEPTPOLSKA
244ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOpenOSP ELGISZEWOPOLSKA
245ŻOŁNOWSKI KAROL1997TŁUCHOWOOpenUKS CITYZENPOLSKA
246ŁĄCZYŃSKI CEZARY1989POMIECHÓWEKOpenPOLSKA
247ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEOpenBROWERPOLSKA
248ŁUKASZCZUK GRZEGORZ1982ROKIETNICAOpenPRO366POLSKA