1/4 - sobota, 22 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 976

1/2 - niedziela, 23 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 436

1/8 - niedziela, 23 maja 2021 - WOLNE MIEJSCA: 851

1/4 - sobota, 22 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINOpenKANCELARIA ABRAMIUK / ADWOKATURUN LUBLINPOLSKA
2ADAMCZYK DARIUSZ1971CIECHANOWOpenPOLSKA
3ADRYCH FILIP1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
4AFAFDS FWF1988SDFOpenPOLSKA
5ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
6ANN STACHU1985POZNAŃOpenPOLSKA
7ANTONIUK MARCIN ANTONIUK1975WARSZAWAOpenPOLSKA
8ANTONOW MAŁGORZATA1992WARSZAWAOpenTRIATHLON W PIGUŁCEPOLSKA
9ASDSA SADASD2002SADASOpenSADSAPOLSKA
10AUGUSTYN ADAM1980WROCŁAWOpenLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
11BAGROWSKI KAROL1996TORUŃOpenPOLSKA
12BAKUŁA ANNA1997NIEMCZOpenPOLSKA
13BANASIAK BANASIAK1991WARSZAWAOpenPOLSKA
14BANASIAK BANASIAK1991WARSZAWAOpenPOLSKA
15BARTKOWSKI MACIEJ1963SKOTNIKIOpenRUNNING TETISPOLSKA
16BEREŚ ARKADIUSZ BEREŚ1987RZESZÓWOpenPOLSKA
17BETCHER PATRYK1986PIASTÓWOpenPOLSKA
18BIELSKI MARCIN1984WARSZAWAOpenTEAM KARAŚPOLAND
19BIRECKI WACŁAW1960OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
20BISKUPSKA RITA1990BYDGOSZCZOpenIRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
21BISKUPSKI CEZARY1987BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
22BOGUS RAFAŁ1969CZĘSTOCHOWAOpenPOLSKA
23BONIŚNIAK DAWID1980ŁOCHOWICEOpenCB163POLSKA
24BOROWICZ ADAM1985POZNAŃOpenPOLSKA
25BOROWICZ ADAM1985POZNANOpenSKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
26BREJTFUS BARTOSZ2000WARSZAWAOpenTRIWAWAPOLSKA
27BUDZISZEWSKI MARCIN1982WARSZAWAOpenPOLSKA
28BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenPOLSKA
29BŁAŻEJEWSKI KACPER1989BYDGOSZCZOpenJAK DO TEGO DOSZŁOPOLSKA
30CHĘTNIK ARTUR1981BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNI BIAŁYSTOKPOLSKA
31CHORĄŻEK ZBIGNIEW1978GOSTYNINOpenPOLSKA
32CHRAPKOWSKI MARCEL1983WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON TEAMPOLSKA
33CHWALISZ ŁUKASZ1990LUBOŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
34CHWALISZ ŁUKASZ1990LUBOŃOpenNIGHT RUNNERSPOLSKA
35CIESLA TOMASZ1985SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIOpenPOLSKA
36CIEŚLIK RAFAŁ19856OpenPOLSKA
37CIEŚLIK WOJCIECH1986ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
38CIEŚLIK WOJCIECH1986ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
39CIOCHON DAMIAN1990LUSZOWICEOpenKDATEAMPOLSKA
40CZAJKOWSKI TOMASZ1975WARSZAWAOpenPOLSKA
41CZAPIEWSKI KRZYSZTOF1985WARSZAWAOpenPOLAND
42CZERNIAK GRACJAN1980KOSZALINOpenPOLSKA
43DALESZYŃSKI JACEK1977SZCZECINOpenPOLSKA
44DALGIEWICZ PIOTR1975AUGUSTÓWEKOpenWAMP RUNNING TEAMPOLSKA
45DALGIEWICZ PIOTR1975AUGUSTÓWEKOpenWAMP RUNNING TEAMPOLSKA
46DAWIDOWICZ MACIEJ1978BRZOZAOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
47DĘBCZYŃSKI SŁAWOMIR1974POZNAŃOpenENDUHUBPOLSKA
48DGJ JACEK1989VNHGVOpenGJPOLSKA
49DOMINIK WIESŁAW1965SWARZEWOOpenPMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
50DOMINIK WIESŁAW1965SWARZEWOOpenPMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
51DOMISIEWICZ MICHAL1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
52DOMŻALSKI KAMIL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
53DROBOT KAMIL1992TARNÓWOpenDROBOT TEAMPOLSKA
54DRUMOWSKI ŁUKASZ1988GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
55DUDA ALEKSANDRA1999GDAŃSKOpenPOLITECHNIKA GDAŃSKAPOLSKA
56DULEWICZ RAFAŁ1978KRAKÓWOpenPOLSKA
57DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃOpenPOLSKA
58DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃOpenPOLSKA
59DYŚKO WOJCIECH1984SŁUPSKOpenPOLSKA
60DZIANKOWSKA OLIWIA1999WĄBRZEŹNOOpenPOLSKA
61DZIARNOWSKA MAGDALENA1985WARSZAWAOpenMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
62ERDMAŃCZYK MARTA1997BRUSYOpenXXXPOLSKA
63FFQ M1988FOpenPOLSKA
64FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNIPOLSKA
65FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980BIAŁYSTOKOpenSANPOL SPORT TEAMPOLSKA
66FIRLEJ EDWARD1970POZNAŃOpenPOLSKA
67FRĄCKOWIAK MARTA1985MYŚLĘCINEKOpenTEAMOCHALPOLSKA
68FRONIA MARCIN1977GRODZISK MAZOWIECKIOpenSEETEUFEL E.V.POLSKA
69G J1989BOpenHPOLSKA
70GACKA RAFAŁ1976SICIENKOOpenPOLSKA
71GACZKOWSKI JACEK1983POZNAŃOpenPOLSKA
72GAJ PRZEMYSŁAW1998KONINOpenPOLSKA
73GALANCIAK PIOTR1983ŁÓDŹOpenATOS, HTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
74GARDENER JACEK1964ŁOWICZOpenLKS VICTORIA ZABOSTÓWPOLSKA
75GAŁAT AURELIUSZ1982WARSZAWAOpenPOLSKA
76GG SZYMO1986BTDFKOFOpenHGPOLSKA
77GIERAT JAKUB1998RADOMOpenPOLSKA
78GLOWACKI MIECZYSLAW1961WABRZEZNOOpenPOLSKA
79GNIOT JOANNA1974GRUDZIĄDZOpenDIABEŁKOWA AŚPOLSKA
80GÓRECKI TOMASZ1986PŁOCKOpenPTT DELTAPOLSKA
81GRABOWSKI DAWID1983KRAKÓWOpenPOLSKA
82GRABOWSKI KONRAD1981WARSZAWAOpenCONTINENTAL RUNNING TEAMPOLSKA
83GREGORCZYK ARTUR GREGORCZYK1974RADOMOpenPOLSKA
84GRYTSAK IGOR1991WOJNOWICEOpenPOLSKA
85GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM1991HOLBÆKOpenMJG SPORTDANIA
86GURDAK MATEUSZ1991KRAKÓWOpenWM TRISELFPOLSKA
87GŁOWSKI DARIUSZ1983ZŁOTNIKIOpenMOTIV HOME TEAMPOLSKA
88HUSARZ ŁUKASZ1992ŻMIGRÓDOpenPOLSKA
89HYHS JAN1992POZNAŃOpenALE TEAMPOLSKA
90IWAŃSKI JACEK1984WEJHEROWOOpenIWANTEAMPOLSKA
91JAKUBIAK MACIEJ1989DŁUGA KOSCIELNAOpenPOLSKA
92JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
93JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
94JANCIK GRZEGORZ1975BLONIEOpenPOLSKA
95JANISŁAWSKI MACIEJ1991JELENIA GÓRAOpenTM TEAMPOLSKA
96JANISŁAWSKI MACIEJ1991JELENIA GÓRAOpenTM TEAMPOLSKA
97JANKOWSKA KAROLINA1997TORUŃOpenPOLSKA
98JANKOWSKA MARTA1981WARSZAWAOpenPOLSKA
99JANKOWSKA MARTA1981WARSZAWAOpenPOLAND
100JANKOWSKI RAFAŁ1973LUBOSZYCEOpenPOLSKA
101JANUS KASIA1991BEŁCHATÓWOpenKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
102JARMOSZEWICZ ŁUKASZ1973TORUNOpenTKTPOLSKA
103JARMOŁOWICZ BEATA1970GDAŃSKOpenCTS CZAJA TRAINING SYSTEMPOLSKA
104JARONIEC LECH1982MOŚCIENICAOpenIRONWAYPOLSKA
105JASZKOWSKI ROMAN1975ŚWIESZYNOOpenPOLSKA
106JAWOREK KRYSTIAN1996SIEDLCEOpenPOLSKA
107JBH KKJ1983NNBOpenHHHPOLSKA
108JUSZCZYŃSKI ROBERT1996WARSZAWAOpenHASTEN TRIATHLON TEAMPOLSKA
109K J1999SWARZEDZOpenTPOLSKA
110KABACINSKI PIOTR1975GDYNIAOpenTRIKABATEAMPOLSKA
111KACZMAREK LUKASZ1986SZCZECINOpenKS IRONMAN SZCZECINPOLSKA
112KAMASSA PAWEŁ1977GÓRNA WOLAOpenPOLSKA
113KAMIŃSKI BARTOSZ1981STARA IWICZNAOpenPOLSKA
114KARASZEWSKI NORBERT1987BIAŁE BŁOTAOpenPOLSKA
115KARASZEWSKI NORBERT1987BIAŁE BŁOTAOpenPOLSKA
116KARCZEWICZ ADRIAN1974WARSAWOpenPOLSKA
117KARCZEWICZ ADRIAN1974WARSAWOpenPOLSKA
118KARCZEWICZ ADRIAN1974WARSAWOpenPOLSKA
119KARKOSIŃSKI MACIEJ KARKOSIŃSKI1984KAMIONKIOpenOAZA TEAMPOLSKA
120KĄTNA MAGDALENA1991CHESSYOpenFRANCJA
121KAŹMIERCZAK RADOSŁAW KAŹMIERCZAK1979GNIEWKOWOOpenQAZIUPOLSKA
122KAZUBOWSKI JACEK1967BIAŁE BŁOTAOpenTRIDARKOPOLSKA
123KAŁDOWSKI ŁUKASZ1993GRUDZIĄDZOpenKAROMET TEAMPOLSKA
124KĘPKA MARCIN1981GDAŃSKOpenPOLAND
125KĘSIKOWSKA KATARZYNA1992BYDGOSZCZOpenKAZIKIPOLSKA
126KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
127KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
128KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
129KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
130KIERUZEL MICHAŁ1986BEŁCHATÓWOpenMKPOLSKA
131KIRKIEWICZ KACPER1994WARSZAWAOpenPOLSKA
132KLIMAS PAULINA1995ĆWIKLICEOpenKAZIKIPOLSKA
133KOCIAŁKOWSKI PAWEŁ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
134KONCKI ANDRZEJ1978RYBNIKOpenPOLSKA
135KOŃCZAK MARCIN1980MARGONINOpenPOLSKA
136KORZENIAK KRZYSZTOF1981BIEDRUSKOOpenPOLSKA
137KOSAKOWSKI ARTUR1988PŁOCKOpenPOLAND
138KOWALCZYK DARIUSZ1966GNIEZNOOpenTRIWISEPOLSKA
139KOWALEWSKI SZYMON1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
140KOWALSKI DARIUSZ1968ZŁOTÓWOpenKOWALSKIPOLSKA
141KOWALSKI DARIUSZ1968ZŁOTÓWOpenKOWALSKI TEAMPOLSKA
142KOWALSKI STEFAN1984CITYOpenPOLSKA
143KOWALSKI SZYMON1998GDAŃSKOpenKOSAPOLSKA
144KOZANECKA JOANNA1977WARSZAWAOpenIRON PINK POWERPOLSKA
145KOZŁOWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenPOLSKA
146KOZŁOWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenPOLSKA
147KOŁECKI PIOTR1987WARSZAWAOpenSERWISPOSPOLSKA
148KRAMARCZYK KRZYSZTOF1961TORUNOpenPOLSKA
149KROGULEC MATEUSZ1988ŁOMIANKIOpenCTSPOLSKA
150KRUPIŃSKI TOMASZ1970BYDGOSZCZOpenTRIBOPOLSKA
151KSIĄŻEK GRZEGORZ1988TARNOWSKIE GÓRYOpenXXXXXXXXXPOLSKA
152KUCHARSKI ŁUKASZ1983LODZOpenK.S. CELIROMAN / HTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
153KUCHTA WOJCIECH1974SOPOTOpenPOLAND
154KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
155KUCZMARSKI JAKUB2001RYPINOpenPOLSKA
156KUCZMARSKI JAKUB2001RYPINOpenPOLSKA
157KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
158KUCZYŃSKI DANIEL1975FALENTY DUŻEOpenPRĘŻNE VACKYPOLSKA
159KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃOpenUMK TORUŃPOLSKA
160KUNZ MIECZYSŁAW1972TORUŃOpenUMK TORUŃPOLSKA
161KURZEJA MICHAŁ1989WROCŁAWOpenPOLSKA
162KUTKA SŁAWOMIR1987RYBNIKOpenQUEST ROAD TEAMPOLSKA
163KWIATKOWSKI DANIEL1989SZKOCJAOpenIRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
164KWIATKOWSKI MACIEJ1999GARWOLINOpenPOLSKA
165KWIATKOWSKI MIKOŁAJ1992WARSZAWAOpenPOLSKA
166KWIATKOWSKI RAFAŁ1980WARSZAWAOpenKAZIKIPOLSKA
167KŁAK NORBERT1998BIELINYOpenPOLSKA
168LAK OLA1981OLSZTYNOpenPOLSKA
169LAK OLA1981OLSZTYNOpenPOLSKA
170LANDAS PRZEMYSŁAW1987OBROWIECOpenPOLSKA
171LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
172LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
173LEON LUIS1989DDOpenPOLSKA
174LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
175LEWANDOWSKI KAROL1984GÓRSKOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
176LEWANDOWSKI MARCIN1991BYDGOSZCZOpenKEEEPERPOLSKA
177LEWANDOWSKI MIKOŁAJ1992GDAŃSKOpenPOLSKA
178LEWANDOWSKI PAWEŁ1986LUBOŃOpenPOLSKA
179LEWICKI MARCIN1976WODKAOpenATLAS RUNNING TEAMPOLSKA
180MACHETA MARIUSZ1967TARNÓWOpenPOLSKA
181MACHOWSKI ŁUKASZ1994WROCŁAWOpenPOLSKA
182MAJCZAK MIROSLAW1975WARSZAWAOpenPOLSKA
183MAJCZAK MIROSLAW1975WARSZAWAOpenPOLSKA
184MAJEWSKI PATRYK1985POZNAŃOpenFARUTEX POZNAŃPOLSKA
185MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
186MALESZYK PATRYCJA1992TYCHYOpenPOLSKA
187MARACH KRZYSZTOF1978ŁOCHOWOOpenPOLSKA
188MARCINIAK MICHAŁ1975ŁOCHOWOOpenPOLSKA
189MARKUN PATRYK1997BYDGOSZCZOpenPOLSKA
190MATERNA TOMEK1973POZNANOpenSMOCHY TEAMPOLSKA
191MENDZILAU IVAN1990TUCHOLAOpenPOLSKA
192MIKA DARIUSZ1978CZĘSTOCHOWAOpenTRIATHLON TRAINING CENTERPOLSKA
193MISZEWSKI KAMIL1997ŚWIECIEOpenPOLSKA
194MOLLICA CARLO1985KRAKOWOpenPOLSKA
195MOTYKA MAŁGORZATA1989SZCZECINOpenPOLSKA
196MUCHA MICHAŁ1990RABOWICEOpenPOLSKA
197MYNC ANGELIKA1991ŁÓDŻOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
198MŁYNARCZYK PAULINA1986KRAKÓWOpenPOLSKA
199MŁYNARSKI MATEUSZ1990WROCŁAWOpenPOLSKA
200NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZOpenSPARROW TEAMPOLSKA
201NEUMANN MICHALINA1994OSIELSKOOpenPOLSKA
202NIEBRZYDOWSKI MARCIN1997OLSZTYNOpenKS POSNANIAPOLSKA
203NIKOLIN ANDRZEJ1991WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)OpenPOLSKA
204NIKOLIN ANDRZEJ1991WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)OpenPOLSKA
205NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ1974ŚWIECIEOpenBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEPOLSKA
206NOWAK ADRIAN1987BYDGOSZCZOpenRUNBUSTERSPOLSKA
207NOWAK KASKA1968WARSZAWAOpenDRUŻYNA TVNPOLSKA
208NOWAK MACIEJ1976PIŁAOpenPOLSKA
209NOWICKI BARTOSZ NOWICKI1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
210OKUNIEWSKI PIOTR1986BYDGOSZCZOpenPOLSKA
211OLSZÓWKA MAŁGORZATA1982SOPOTOpenPOLSKA
212OWCZARZAK PIOTR1984BATOROWOOpenKKS SPORTY WALKI POZNAŃPOLSKA
213PACIORKOWSKA JOANNA1988ST. GALLENOpenJML TEAMSCHWEIZ
214PANKOWSKI DD1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
215PASZKIEWICZ RAFAŁ1978PŁOCKOpenPTT DELTAPOLSKA
216PATEREK ADA1978WARSZAWAOpenPOLSKA
217PAWŁOWSKI KAROL1989WARSZAWAOpenIM INSPIRATIONPOLAND
218PEDRYCZ HUBERT1990TORUŃOpenPOLSKA
219PENCAK DAGMARA1983HULLOpenPL. TRIATHLONWIELKA BRYTANIA
220PIENIAZKIEWICZ MONIKA1992GDANSKOpenTEAMZOOTPOLSKA
221PIĘTAK MATEUSZ1998BIŁGORAJOpenPOLSKA
222PLAZA DARIUSZ1983WARSZAWAOpenTRIATHLETIC TEAMPOLSKA
223PODLASIŃSKI TOMASZ1973NIEMCZOpenBAYERLIFETEAMPOLSKA
224POLISHCHUK IVAN1992WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
225POMORSKI KAMIL1983PONIATOWAOpenDRACO KOWALAPOLSKA
226PONIEDZIAŁEK FILIP1984PLEWISKAOpenPOLSKA
227PONIEDZIAŁEK FILIP1984PLEWISKAOpenPOLSKA
228PRĄDZYŃSKI ŁUKASZ1990CHOJNICEOpenPOLSKA
229PRAŁAT TOMASZ1962PIŁAOpenPOLSKA
230PRZYBYŁ BARTEK1983ŻNINOpenRUNUTASPOLSKA
231PTASZKIEWICZ MICHAŁ1985POZNAŃOpenHENRIK TEAMPOLSKA
232RAŹNIEWSKI ŁUKASZ1976DYWITYOpenPOLSKA
233REPKA ANNA1975BYDGOSZCZOpenPOLAND
234REPKA MAREK1973BYDGOSZCZOpenPOLAND
235ROGALSKI RADOSŁAW1981MORZEWIECOpenPROFESSIONAL HR/CB163POLSKA
236ROZWADOWSKI OSKAR1992TORUŃOpenPOLSKA
237RUBAJ ADAM1974KWIDZYNOpenKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
238RUSAK ŁUKASZ1980GDYNIAOpenENDURETEAMPOLSKA
239RYGIEL ANDRZEJ1993ZBYLITOWSKA GÓRAOpenPOLSKA
240S JOANNA1986WABRZEZNOOpenDPOLSKAPOLSKA
241SCHRODER JAROSŁAW1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
242SIEMA ŁUKASZ1983SŁUPNIEOpenPOLSKA
243SITKIEWICZ MIŁOSZ1998ZĄBKIOpenPOLSKA
244SIWY PIOTR1974KOŹLICEOpenPOLSKA
245SKOCZYLAS KINGA1973WARSZAWAOpenPOLAND
246SKOP KRZYSZTOF1983RUDA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
247SKRZYCKI ŁUKASZ1980GDYNIAOpenCTSPOLSKA
248SKWARSKI MAREK1966ŻNINOpenPOLAND
249ŚLASKI MAREK1972OŻARÓW MAZOWIECKIOpenPOLSKA
250SMIESZNY MARCIN1983OLSZTYNOpenNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
251SOBEL ŁUKASZ1985TYCHYOpenSKORUPA TEAMPOLSKA
252SOBKOWIAK MACIEJ1989KROTOSZYNOpenPOLSKA
253SORKA KRZYSZTOF1978RACIBÓRZOpenPOLSKA
254SOŁTAN DAWID1992POZNAŃOpenPOLSKA
255SPYRA DOMINIK1984MODLNICAOpenMODLNICA TEAMPOLSKA
256STACHERA KRZYSZTOF STACHERA2000BIELINYOpenPOLSKA
257STANKIEWICZ AGNIESZKA1980WROCŁAWOpenPOLSKA
258STOIŃSKA ALICJA1983POZNAŃOpenPOLSKA
259STOIŃSKA ALICJA1983POZNAŃOpenPOLSKA
260STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
261SWATEK ADRIAN1995ZABKIOpenPOLSKA
262SYGA MICHAL1984WARSZAWAOpenHASTENPOLSKA
263SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWOpenPOLSKA
264SYLDATK KATARZYNA1979TCZEWOpenPOLSKA
265SZALA TOMASZ1990NOWA IWICZNAOpenILABO RACING TEAMPOLSKA
266SZATKOWSKI OSKAR1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
267SZATTEN MICHAŁ1968BYŁOOpenPOLSKA
268SZCZEPANIAK PAWEŁ1980TYCHYOpenAPHTA TEANPOLSKA
269SZEFLER PAWEŁ1987TORUŃOpenPOLSKA
270SZULWIC MATEUSZ1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
271SZYMAŃSKI PIOTR1993GDAŃSKOpenMIELCARKS TEAMPOLSKA
272SZYMCZAK DAMIAN1987GDAŃSKOpenJBS BEAUTYPOLSKA
273TARNOWSKA ALEKSANDRA2001KSTOWICEOpenPOLSKA
274TATARA PAULINA1988WARSZAWAOpenWIATRAKPOLSKA
275TESTOWY TEST1989POZNAŃOpenTESTOWYPOLSKA
276TIDE KRZYSZTOF1997ŻORYOpenPOLSKA
277TOMASZEWSKA EWA1978OPOLEOpenPOLSKA
278TOPCZEWSKI GRACJAN1976BYDGOSZCZOpenTRISPACE / TREK POWERED BY CTSPOLSKA
279TRELA PATRYK1990SOSNOWIECOpenPOLSKA
280TRELA PATRYK1990SOSNOWIECOpenPOLSKA
281TYDDA KAROL1980NAKŁOOpenPOLSKA
282TYLUTKI KAMIL1981WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLSKA
283TŁUCZEK KRZYSZTOF1983ŁÓDŹOpenSISIOOO TEAMPOLSKA
284WALKOWIAK ŁUKASZ1997MIĘKOWOOpenCHARTY_ JARKAPOLSKA
285WARUSZEWSKI ŁUKASZ1992TORUŃOpenPOLSKA
286WASIELEWSKI PAWEŁ1985WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKPOLSKA
287WASIELEWSKI PAWEŁ1985WŁOCŁAWEKOpenIRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK
288WAŻNY ROBERT1974TARNÓWOpenPOLSKA
289WENTOWSKI RAFAŁ1990GDYNIAOpenPOLSKA
290WIATROWSKI KRZYSZTOF1977KOWALEOpenTRIWIATRAK /RUNPASSIONTEAMPOLSKA
291WILCZEWSKI MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
292WILKANOWSKI ANDRZEJ1972SZCZECINEKOpenPOLSKA
293WILMA PATRYCJA1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
294WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
295WINIECKI TOMASZ1974WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
296WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃOpenSPCPOLSKA
297WITKA TOMASZ1985ŚW. KATARZYNAOpenPOLSKA
298WLOCH JOANNA1983WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
299WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
300WOJCIK MAGDALENA1993KRAKÓWOpenPOLSKA
301WOJCIK MAGDALENA1993KRAKÓWOpenPOLSKA
302WOJDECKA KAROLINA1986WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLAND
303WOJNAROWSKI ADAM1981BRANNOOpenTRITON KONINPOLSKA
304WOJNAROWSKI ADAM1981BRANNOOpenTRITON KONINPOLSKA
305WOJTAK KAROL1998BIŁGORAJOpenPOLSKA
306WOJTAK KAROL1998BIŁGORAJOpenPOLSKA
307WOLFF MARIA1988SUCHY LASOpenCITYZENPOLSKA
308WOSIŃSKI MICHAŁ1993BRZEZINYOpenPOLSKA
309WOŹNIAK TOMASZ1976GDAŃSKOpenTRIDEA TEAMPOLSKA
310WOŹNICKI MICHAŁ1998BYDGOSZCZOpenPOLSKA
311WROŃSKI ANDRZEJ1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
312ZACHARA BARTOSZ1988POZNAŃOpenPOLSKA
313ZARAS ANIA1985POZNAŃOpenPOLSKA
314ZARĘBA KASIA1986KRAKOWOpenPOLSKA
315ZAROSA KAMILA1979BYDGOSZCZOpenGERSY BIEGAJĄPOLAND
316ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃOpenPOLSKA
317ZBIERAJEWSKI PAWEŁ1985POZNAŃOpenKS POSNANIAPOLSKA
318ZENGTELER ANDRZEJ1950GDANSKOpenPOLSKA
319ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYOpenŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
320ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA1987LUBINOpenPOLSKA
321ŻYCHSKA ANNA1989POZNAŃOpenPOLSKA
322ŻYLIŃSKI PAWEŁ1989DĄBROWAOpenPOLSKA
323ŁĄCZNY LESZEK1961BORKOWICEOpenPOLSKA
324ŁOIŃSKI ANDRZEJ1978KRASNYSTAWOpenPOLSKA

1/2 - niedziela, 23 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1ADAMUS IZABELA1994WADOWICEOpenPOLSKA
2ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
3ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
4ANTOWSKI TOMASZ1966TYCHYOpenPOLSKA
5ASDSA SADASD2002SADASOpenSADSAPOLSKA
6BAETA MARCO1994MYSIADLOOpenPOLAND
7BEDNARCZYK ROBERT1994WARSZAWAOpenPOLSKA
8BINCZARSKI BARTOSZ1988WŁOCŁAWEKOpenKOMANDO FLAKIPOLSKA
9BINKOWSKI ADRIAN1980GZINOpenPROFESSIONALHR/CB163POLSKA
10BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
11BONIKOWSKI JAKUB1972GRUDZIĄDZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
12BORKOWSKI PAWEŁ1987BERLINOpenRNB POLANICA ZDROJPOLSKA
13BOROWICZ ADAM1985POZNANOpenSKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
14BUCHAL GRZEGORZ1997ZERNICAOpenTRIDIVISIONPOLSKA
15BUCHAL GRZEGORZ1970ZERNICAOpenPOLSKA
16BUCHERT PIOTR1979GDYNIAOpenGDYNIA MEWAPOLSKA
17BUCHERT PIOTR1979GDYNIAOpenGDYNIA MEWAPOLSKA
18BUCHERT PIOTR1979GDYNIAOpenMEWA GDYNIAPOLSKA
19BUCHERT PIOTR1979GDYNIAOpenMEWA GDYNIAPOLSKA
20BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenPOLSKA
21CHUDY ANDRZEJ CHUDY1962BALWANOWOpenPOLSKA
22DAUGAARD JOEN1980WARSZAWAOpenPOLAND
23DRĄŻKOWSKI PIOTR1979CHEŁMNOOpenENDURE TEAMPOLSKA
24DZIARNOWSKA MAGDALENA1985WARSZAWAOpenMECHANIKA ZDROWIAPOLSKA
25FLORKIEWICZ JACEK1976USTRZYKI DOLNEOpenUDTRITEAMPOLSKA
26FLORKIEWICZ JACEK1976USTRZYKI DOLNEOpenUDTRITEAMPOLSKA
27FOGT MACIEJ1981KRUSZYNOpenCB163POLSKA
28FOGT MACIEJ1981KRUSZYNOpenCB163POLSKA
29GACKOWSKI ARTUR1970BYDGOSZCZOpenPOLSKA
30GĘSICH KAMIL1988SZCZAWINOpenPOLSKA
31GOLIŃCZAK MICHAŁ1987WROCŁAWOpenCICLISMOPOLSKA
32GORGOL TOMASZ1978BYDGOSZCZOpenLP500POLSKA
33GOŹDZIK TOMASZ1992BYDGOSZCZOpenUKS KOPERNIK BYDGOSZCZPOLSKA
34GROCHOLA KAMIL1996POZNAŃOpenPOLSKA
35GRYCMAN MAREK1979TURZA ŚLĄSKAOpenPOLSKA
36GRYSZKIEWICZ PAWEŁ1987WROCŁAWOpenPOLSKA
37GRZESZKOWIAK JAKUB1984WARSZAWAOpenPOLSKA
38HOŁUBOWICZ BARTŁOMIEJ1988POZNAŃOpenKS POSNANIAPOLSKA
39JAŚKIEWICZ KRZYSZTOF1979LUBINOpenMSPORTPOLSKA
40JAWORSKI RYSZARD1985JERZMANKIOpenSTREFA RUCHUPOLSKA
41JB ZH2000BERLINOpenKJPOLSKA
42JĘDRYCHOWSKI PIOTR1982SOBÓTKAOpenKB SOBÓTKAPOLSKA
43JEZIERSKI DAIWD1981ŁÓDŹOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
44KAZMIERCZAK PIOTR1974WARSZAWAOpenTRIENERGYPOLSKA
45KAŁEK SRTUR1974BYDGOSZCZOpenKLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZPOLSKA
46KĘPA PAWEŁ1986TORUŃOpenPOLSKA
47KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
48KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
49KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
50KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
51KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
52KLUPCZYŃSKI PIOTR1992WĄGROWIECOpenPOLSKA
53KNOBLOCH TOMASZ1975WARSZAWA (OCHOTA)OpenTHE PINDOLSPOLAND
54KOBUS ARKADIUSZ1980LONDONOpenWIELKA BRYTANIA
55KOCIŃSKI KAJETAN1997USTKAOpenPOLSKA
56KOCIŃSKI KAJETAN1997USTKAOpenPOLSKA
57KOS RAFAL1976WIERUSZÓWOpenKLUB KARATE GRUKOPOLSKA
58KOWALCZYK MAREK1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
59KOZAK DOMINIKA1993SIEMIANOWICE SLASKIEOpenKOZAK TEAMPOLSKA
60KOŁOWROTNY WOJCIECH1972OLSZEWNICA STARAOpenKOTKI KOŁOWROTKIPOLSKA
61KOŁOWROTNY WOJCIECH1972OLSZEWNICA STARAOpenPOLSKA
62KROGULEC MATEUSZ1989WARSZAWAOpenPOLSKA
63KRÓL NINA1984WARSZAWAOpenSWIM VICTORYPOLSKA
64KRUMOV KRUM1981ŁÓDŹOpenBUŁGARIA
65KRUPIŃSKI JAKUB1984ZGORZELECOpenEDI-TEAMPOLSKA
66KRZOS TOMASZ1973BIELAWYOpenAT OŚWIETLENIE KOSZAL TRIATHLONPOLSKA
67KUBIŃSKI JAKUB1991BYDGOSZCZOpenPOLSKA
68KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
69KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
70KUCZMARSKI JAKUB1992RYPINOpenPOLSKA
71KUR DANIEL1985GDYNIAOpenTRICITY_TRIPOLSKA
72KUŹMICZ DOMINIK1994TORUŃOpenPOLSKA
73LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenPOLSKA
74LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
75LECHOWSKI MARCIN1991CZESTOCHOWAOpenPOLSKA
76LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
77LIS LUKASZ1986WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
78LIZIK WALDEMAR1972POSADAOpenTRI POWER TAEM KONINPOLSKA
79M M1983MOpenPOLSKA
80MAGDZIARZ JAKUB1980BYDGOSZCZOpenKANCELARIA HMMPOLSKA
81MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
82MAKOWSKI MARCIN1974ŁÓDŹOpenPOLSKA
83MAZUR JUZEK1984ŁOJKIOpenPOLSKA
84MAZUR WOJCIECH1985BYDGOSZCZOpenCZY TO WSZYSTKO MA SENS?POLSKA
85MELICH JACEK1969DTOpenPOLSKA
86MIELCZAREK MAREK1974MARKIOpenMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
87MIELNIK KRZYSZTOF1987NAMYSŁÓWOpenDIEHL CONTROLS TRIATHLON TEAMPOLSKA
88MILANOWICZ ARKADIUSZ1986KĘBŁOWOOpenALOHA TRIATHLON KLUBPOLSKA
89MILCZARCZYK SEBASTIAN1991BYDGOSZCZOpenAS BOXPOLSKA
90MOCHOCKI MICHAŁ1983WARSZAWAOpenMOCHOBUDPOLSKA
91MOLICKI GRZEGORZ1996SŁUPSKOpenPOLAND
92NEUMANN MICHALINA1989OSIELSKOOpenPOLSKA
93NIEDZIELA MARCIN1973BYTOMOpenFAT MAMA’S SPORT CLUBPOLSKA
94NOWACZYK MACIEJ1982BARANOWOOpenMOCNI W GĘBIEPOLSKA
95NOWAK AGA1988POZNANOpenTRIPOLSKA
96NOWAK MARCIN1976POZNAŃ (POZNAŃ-NOWE MIASTO)OpenPOLSKA
97NOWAK SŁAWOMIR1972WOLICAOpenZDUN TRIATHLON TEAM/FUNDACJA DZIECIOM POMAGAJPOLSKA
98NOWICKI BARTOSZ1988BYDGOSZCZOpenINONOWIKIPOLSKA
99NOWICKI WOJCIECH1979BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRIATHLON KONSULTINGPOLSKA
100OLEJNIK PAWEŁ1991GDAŃSKOpenPOLSKA
101OLSZEWSKI BOGDAN2000GRODKÓWOpenSOLOPOLSKA
102OSOWSKI KAMIL1988WARSZAWAOpenPOLSKA
103PICHŁACZ GRZEGORZ1978WIĘCBORKOpenGREGOR GMZKPOLSKA
104PIECZONKA JANUSZ1988WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
105PIECZONKA KAROLINA1990WARSZAWAOpenTRICLUBPOLSKA
106PIETRZAK AGATA1992BYDGOSZCZOpenPOLSKA
107PINKERT GYÖRGY1968BUDAPESTOpenHUNGARY
108PIOSIK EMIL1990POZNAŃOpenPOLSKA
109PIOTROWICZ HUBERT1979CZEMPINOpenMOCNI W GEBIEPOLSKA
110PIOTROWSKI DANIEL1991GDYNIAOpenSWIMSTORYPOLSKA
111PORZYCH RAFAŁ1998NIEMCZOpenPORZYCH.PLPOLSKA
112PUC ADRIAN1983RZESZÓWOpenŁYDA GARDEN STEELPOLSKA
113ROSIAK JAROSLAW1970BYDGOSZCZOpen3KPOLSKA
114RÓŻALSKI PIOTR1979ELBLĄGOpenETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
115RUTKOWSKI ADAM1994WIELKA NIESZAWKAOpenPOLSKA
116RYCZKOWSKI ROBERT1973ZĄBKIOpenPOLSKA
117RYMER JAKUB1985BYDGOSZCZOpenERPLASTPOLSKA
118RYMKIEWICZ ZBIGNIEW1981ZĄBKIOpenPOLSKA
119SADAJ KRZYSZTOF SADAJ1988STRZELCE GÓRNEOpenPOLSKA
120SAMULSKA EWA1978214OpenPOWER TRAININGPOLSKA
121SĘKOWSKI GRZEGORZ1965TRZEBIEŻOpenPOLSKA
122SEKURA ADRIAN1973ŁÓDŹOpenVEGE RUNNERSPOLSKA
123SIEMA ŁUKASZ1983SŁUPNIEOpenPOLSKA
124SIKORA DARIUSZ1972NOWY DWÓR GDAŃSKIOpenPOLSKA
125SITEK KRAKOWIAK ANNA1975ŁÓDŹOpenPOLSKA
126SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
127SOWA MICHAŁ1986WARSZAWAOpenPOLSKA
128STAŃCZYK KAROLINA1974WARSZAWAOpenĄĘ TRI CLUBPOLSKA
129STĘPNIEWSKI DARIUSZ1969CIECHANÓWOpenPOLSKA
130STĘPNIEWSKI DARIUSZ1969CIECHANÓWOpenPOLSKA
131STRUK JACEK1982BIAŁOBRZEGIOpenPOLSKA
132STRUSIŃSKA KATARZYNA1982MIŃSK MAZOWIECKIOpenMIŃSKA GRUPA ROWEROWA/ KS BARAKUDAPOLSKA
133STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
134STYLA KAMIL1987KRAKOWOpenLOS PILOTOSPOLSKA
135SZALA TOMASZ1990NOWA IWICZNAOpenILABO RACING TEAMPOLSKA
136SZAMOS JÓZSEF1969BUDAPESTOpenHUNGARY
137SZUBINSKI SYLWESTER1982BŁONIEOpenPOLSKA
138SZULC- ŁĄTKOWSKA URSZULA1978POZNANOpenKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
139SZYDŁOWSKI RAFAŁ1988WARSZAWAOpenPOWER TRAININGPOLSKA
140TEJZA DANIEL1977WROCŁAWOpenRUNFORFUNPOLSKA
141TEJZA DANIEL1977WROCŁAWOpenRUNFORFUNPOLSKA
142TOMECKI TEODOR1982NIWYOpenPOLSKA
143TOMICA ANNA1992CIESZYNOpenTOMICACOACHING | TREKPOLSKA
144VARGAS BOGLIANI EDUARDO2000EDINBURGHOpenCZECH ESTREETSUNITED KINGDOM
145WALKOWIAK ŁUKASZ1997MIĘKOWOOpenCHARTY_JARKAPOLSKA
146WIATROWSKI KRZYSZTOF1977KOWALEOpenTRIWIATRAK / RUNPASSION.PL TEAMPOLSKA
147WIERZBOWSKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZOpenHURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDONPOLSKA
148WILK RAFAŁ2000RADOMOpenPOLSKA
149WITCZAK JAKUB1987BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNIPOLSKA
150WITKA TOMASZ1985ŚW. KATARZYNAOpenPOLSKA
151WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
152WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
153WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
154WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1979TARNÓWOpenEKO-ZIEMIAPOLSKA
155WOLAK PAWEŁ1987TORUŃOpenKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
156WONKO EWA1986ŁÓDŹOpenPOLSKA
157WONKO EWA1986ŁÓDŹOpenPOLSKA
158WONKO EWA1986ŁÓDŹOpenPOLSKA
159WOSIŃSKI MICHAŁ1993BRZEZINYOpenPOLSKA
160WOŹNIAK ROMUALD1977STAROWA GÓRAOpenALPENPROLETARIATPOLSKA
161WRÓBEL DARIUSZ1973WARSZAWAOpenPOLSKA
162ZAJDEL MICHAŁ ZAJDEL1978KATOWICEOpenSOCIOS SILESIAPOLSKA
163ZDROJEWSKA MAGDALENA1977KARCZEWKOOpenPOLSKA
164ZIELIŃSKI MARCIN1993LUBICZ GÓRNYOpenŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
165ŁAPAWA DARIUSZ1983POZNAŃOpenPOLSKA

1/8 - niedziela, 23 maja 2021

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1A A1996AOpenPOLSKA
2AAAAAA AAA2000AAAOpenAAAPOLSKA
3ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINOpenKANCELARIA ABRAMIUK / ADWOKATURUN LUBLINPOLSKA
4ADRYCH FILIP1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
5ADSF RADOS19792133OpenPOLSKA
6AGIER MATEUSZ1989TUSZYNOpenTSN RUNNERSPOLSKA
7ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
8ANGHELESCU DOMINIKA1991WOLAOpenPOLSKA
9ANTKOWIAK BARTOSZ1988BYDGOSZCZOpenTRISPACE / TREKPOLSKA
10ASDASDA ASAS1980SADASDOpenQSAPOLSKA
11BAGIŃSKI JACEK2004EŁKOpenPOLSKA
12BAGRINCEW BARTLOMIEJ1982WARSZAWAOpenPOLSKA
13BALCEROWSKI RADOSŁAW1997POTULICEOpenPOLSKA
14BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWAOpenPOLSKA
15BANAŚ ADRIAN1990WADOWICEOpenPOLSKA
16BANAŚ ADRIAN1990WADOWICEOpenPOLSKA
17BARANOWICZ BARTOSZ1979BYDGOSZCZOpenGLOBART MEBLEPOLSKA
18BARTKOWSKI MACIEJ1993BRODNICAOpenJW 3537POLSKA
19BASIŃSKI ŁUKASZ1992BYDGOSZCZOpenELENSPORT.PLPOLSKA
20BAŁYS ŁUKASZ1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
21BETLEJEWSKI SEBASTIAN1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
22BGU HEH1996BYDGOSZCZOpenJKPOLSKA
23BOGDANIUK MACIEJ1992BĘSIAOpenSPARTA BISKUPIECPOLSKA
24BOHDANOWICZ PATRYCJA1984BYDGOSZCZOpenBELLA LINE WELLNESS CENTRUMPOLSKA
25BONIŚNIAK MAŁGORZATA1980ŁOCHOWICEOpenPOLSKA
26BOROWICZ ADAM1985POZNAŃOpenPOLSKA
27BRATKOWSKA ANITA1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
28BROADLEY IZABELA1984LONDYNOpenWIELKA BRYTANIA
29BRUDŁO PIOTR2002GRABOWOOpenKS IRONMAN SZCZECINPOLSKA
30BRYLOWSKI MARCIN1973KALISZOpenKZPT FHR/ ZDUN TRIATHLON TEAMPOLSKA
31BRYNDAL IZABELA1970TORUŃOpenTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
32BRZOZOWSKI KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
33BUJAK OLGA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
34BUL DARIUSZ1974PRUDNIKOpenRUNNERSKI.PLPOLSKA
35BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
36BŁASZCZUK MAJA1982GDYNIAOpenTRI MAMA TEAMPOLSKA
37BŁASZCZUK MAJA1982GDYNIAOpenTRI MAMA TEAMPOLSKA
38CAPUTA PAWEŁ1988STRZELNOOpenSTRZELNO BIEGAPOLSKA
39CHEŁSTOWSKA ELIZA1997LUDWINOWOOpenPOLSKA
40CHRZANOWSKA OLGA1985WARSZAWAOpenTRIZARZAPOLSKA
41CHUDEUSZ ŁUKASZ1981MIKOŁÓWOpenPOLSKA
42CIEKOT ALEKSANDRA1989TORUŃOpenPOLSKA
43CIOLCZYK MAGDALENA1981LIDZBARK WARMINSKIOpenKAZIKIPOLSKA
44CZAPIŃSKI MICHAŁ1982REDAOpenBIKE U UPPOLSKA
45CZARNECKI RAFAŁ1992BRONISŁAWKAOpenJANUSZE TRIATHLONUPOLSKA
46CZETWERYK HUBERT1979WTELNOOpenGADYPOLSKA
47CŁAPA MATEUSZ2001GDAŃSKOpenPOLSKA
48DĄBROWSKA IZABELA1991SZCZECINOpenPOLSKA
49DADO EMIL1982BYDGOSZCZOpenCUKIERNIA STAROPOLSKA/ATOSPOLSKA
50DĘBICKA-ROMIEJ PATRYCJA1992KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
51DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOOpenSOŁTYSPOLSKA
52DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOOpenSOŁTYSPOLSKA
53DESSELBERGER ANDRZEJ1969WŁOCŁAWEKOpenENERGY TRI / LABOSPORTPOLSKA
54DOBRZAŃSKI DARIUSZ1990BYDGOSZCZOpen3GRAVITYPOLSKA
55DUDEK ALFRED1956OPOLEOpenGT KONAPOLSKA
56DURAKIEWICZ MARTA1995KARCZEWOpenX- TEAM SPECIAL FORCESPOLSKA
57DZIEMIANOWICZ ARTUR1985BYDGOSZCZOpenWIRPOLSKA
58EJZYGMANN KAROL1990BYDGOSZCZOpenKM KLIMAPOLSKA
59EJZYGMANN KAROL1990BYDGOSZCZOpenKM KLIMAPOLSKA
60FABISZAK MARIUSZ1968BYDGOSZCZOpenPOLSKA
61FELINIAK DANIEL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
62FIEGEL KATARZYNA1978BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
63FIGLER IWONA1972NIEMCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
64FILIŃSKO KAROL1996GOLUB-DOBRZYŃOpenPOLSKA
65FILIPEK PIOTR1972KAMIENIEC WROCŁAWSKIOpenADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLSKA
66FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKOpenPOLSKA
67FILIPOWSKA AGATA1998OLSZTYNEKOpenPOLSKA
68FRĄCKOWSKI ŁUKASZ1992BUDGOSZCZOpenTHE.TRI.DOCTOR//TRISPACE/TREKPOLSKA
69FRANZ PIOTR1987BYDGOSZCZOpenFRANZPOLSKA
70GACKA RAFAŁ1976SICIENKOOpenPOLSKA
71GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
72GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
73GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
74GĄGOLA HENRYK1951RODNOWKOOpenAZS AWF POZNANPOLSKA
75GAJOS DAMIAN1992GDAŃSKOpenPOLSKA
76GFGFG GFD1986SDSDSOpenPOLSKA
77GILL DANIEL1981BYDGOSZCZOpenLKS BOGMAR OSTROMECKOPOLSKA
78GILL DANIEL1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
79GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZOpenNCIA CSU BYDGOSZCZPOLSKA
80GÓRZYŃSKA MAŁGORZATA1973TRZCIANKAOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
81GOTOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
82GOŁATA ARTUR1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
83GRABOWSKI DAMIAN1985POZNAŃOpenPOLSKA
84GRABOWSKI DAMIAN1985POZNAŃOpenPOLSKA
85GRACZYK KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
86GRAD PAWEŁ1985PLEŚNAOpenPOLSKA
87GROCHOLSKI KAMIL1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
88GROCHOLSKI KAMIL1999BYDGOSZCZOpenPOLSKA
89GROCHOWSKI DAMIAN1980WARSZAWAOpenPOLSKA
90GROCHOWSKI PAWEŁ1987WARSZAWAOpenMBC TEAMPOLSKA
91GRODECKI PRZEMYSŁAW1968ŁÓDŹOpenPOLSKA
92GRODECKO PRZEMYSŁAW1968PABIANICEOpenSNS TRI TEAMPOLSKA
93GRODZKI DANIEL1981BYDGOSZCZOpenPOLSKA
94GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM1991HOLBÆKOpenMJG SPORTDANIA
95GUJSKI MARCIN1981MIŃSK MAZOWIECKIOpenTRIPAKAPOLSKA
96GURYN WIKTOR1983BYDGOSZCZOpenZIELONY PELIKANPOLSKA
97H H1997BOpenNPOLSKA
98HADZICKI ŁUKASZ1988PIŁAOpenPOLSKA
99HAMERLINSKA AGNIESZKA1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
100HAŃCZAK PIOTR1977POZNAŃOpenBE3 CITYZEN POZNAŃPOLSKA
101HJJJ HH1988NAKŁOOpenYFFPOLSKA
102HORWAT MARCIN1976BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
103JABŁOŃSKI MATEUSZ1996BYDGOSZCZOpenPOLSKA
104JABŁOŃSKI TOMASZ1982ŁOCHOWOOpenUKS CZWÓRKA NAKŁOPOLSKA
105JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
106JAKUBOWSKA JOANNA1977WARSZAWAOpenTRIMASTERSPOLSKA
107JANICKA-MADEK JUSTYNA1978OSTRÓW WLKP.OpenPOLSKA
108JANOWSKI MACIEJ1984WOLSZTYNOpenPOLSKA
109JANUSZ IWONA1984JMHELOpenPOLSKA
110JAROSY ROBERT1983WARSZAWAOpenCTSPOLSKA
111JARZEMSKA ALICJA1987BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
112JARZEMSKI MARCIN1987BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
113JARZYMOWSKA IWONA1984OLEŚNICAOpenPOLSKA
114JASOŃ MARCIN1985PIŁAOpenPOLSKA
115JASOŃ-PAWŁOWSKA JUSTYNA1981DOLASZEWOOpenTRICHANGE.PLPOLSKA
116JASTRZEBSKI TOMASZ1976GDANSKOpenWYGONPOLSKA
117JASZCZAK AGNIESZKA1985TORUŃOpenPOLSKA
118JAŻDZIEWSKI DAWID1993CHOJNICEOpenPOLSKA
119JĘDRYCZKA-TADYCH MAGDALENA1975BYDGOSZCZOpenENEA TEAMPOLSKA
120JĘDRZEJCZAK ARTUR1994WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
121JELONEK MIECZYSŁAW1961STAROGARD GDOpenTRI STAROGARDPOLSKA
122JENERALSKI MACIEJ1970KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenVSTEAMPOLSKA
123JOCHIM ŁUKASZ1989BYDGOSZCZOpenJOCHIMPOLSKA
124JUCHNIEWICZ HENRYK1962STARGARDOpenTOJAHPOLSKA
125JUSZCZYŃSKI ROBERT1996WARSZAWAOpenHASTEN TRIATHLON TEAMPOLSKA
126KAMIŃSKA AGNIESZKA1978BYDGOSZCZOpenTEAM ZOOTPOLSKA
127KAMIŃSKA AGNIESZKA1978BYDGOSZCZOpenTEAM ZOOT EUROPEPOLSKA
128KARASEK AGNIESZKA1976DEPULTYCZE STAREOpenPOLSKA
129KARASEK AGNIESZKA1976SIEDLCEOpenPOLSKA
130KARASEK AGNIESZKA1976SIEDLCEOpenPOLSKA
131KARASEK AGNIESZKA1976SIEDLCEOpenPOLSKA
132KARASEK AGNIESZKA1976SIEDLCEOpenPOLSKA
133KARCZEWSKI FILIP1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
134KASPROWICZ PIOTR1982BYDGOSZCZOpenJW 1515POLSKA
135KASPRZAK WOJCIECH1977BYDGOSZCZOpenPOLSKA
136KĘDZIA JAROSŁAW1979BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
137KEMPA ARKADIUSZ1974BYDGOSZCZOpenFAMILY TEAM KEMPAPOLSKA
138KEMPA ARKADIUSZ1974BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
139KEMPA JULIA2005BYDGOSZCZOpenFAMILY TEAM KEMPA/CWZS ZAWISZA SLPOLSKA
140KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
141KHAMBIR MAKSYM1990BYDGOSZCZOpenPOLSKA
142KIRKIEWICZ KACPER1994WARSZAWAOpenPOLSKA
143KIRKIEWICZ KACPER199403-580OpenPOLSKA
144KLIMAS PAULINA1995ĆWIKLICEOpenKAZIKIPOLSKA
145KLIMKOWSKI MATEUSZ1996BYDGOSZCZOpenDECATHLON TRIATHLON TEAMPOLSKA
146KOBYLINSKI ARTUR1994BŁONIEOpenPOLSKA
147KOKOWSKI PIOTR1968POZNAŃOpenAKUSTIXPOLSKA
148KOLECKI TOMASZ1994GRUDZIĄDZOpenPOLAND
149KOMOR BOGDAN1978SIEDLCEOpenPOLSKA
150KONARZEVSKA RENATA1987WARSZAWAOpenPOLSKA
151KONIAIEV VOLODYMYR1985KREMENCHUKOpenTARPOL TEAMUKRAINA
152KONIECZNY WALDEMAR1989DOLSKOpenPOLSKA
153KOPERSKA KAROLINA1989GDAŃSKOpenPOLSKA
154KORECKI ANDRZEJ1976MUROWANIECOpenPOLSKA
155KORYCKI MIESZKO1988PABIANICEOpenMPMPOLSKA
156KORYCKI MIESZKO1988PABIANICEOpenPOLSKA
157KORYCKI MIESZKO1988PABIANICEOpenMPMPOLSKA
158KORZENIEWSKA NELA1992KORYTOW AOpenPOLSKA
159KOTWICA HANNA1996GĄSAWAOpenPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
160KOWAL VILLARROEL MONIKA1987MLECZKÓWOpenEUFORIA BIEGACZKIPOLSKA
161KOWALEWICZ EWA1993WARSZAWAOpenPOLSKA
162KOWALIKOWSKI DANIEL1990CHOJNICEOpenVELOMANIA BYDGOSZCZ IRON TEAM TOMASZ MARCINEKPOLSKA
163KOWALSKA MONIKA1981ŁABISZYNOpenPOLSKA
164KOWERDEJ KAMILA1993GDYNIAOpenPOLSKA
165KOWERDEJ KAMILA1993GDYNIAOpenPOLSKA
166KOZUBOWSKA AGNIESZKA1984SZCZECINOpenPOLSKA
167KOZŁOWSKA KINGA1999BIAŁYSTOKOpenNADAKTYWNIPOLSKA
168KRÓL JAKUB1986POZNAŃOpenCITYZENPOLSKA
169KRUPINSKI TOMASZ1970BYDGOSZCZOpenPOLAND
170KRZYŻANOWSKI WOJCIECH1970BYDGOSZCZOpenPOLSKA
171KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
172KUCZMARSKI JAKUB2002RYPINOpenPOLSKA
173KUCZMARSKI JAKUB2003RYPINOpenPOLSKA
174KUCZMARSKI JAKUB2004RYPINOpenPOLSKA
175KUCZYŃSKI DANIEL1975FALENTY DUŻEOpenPRĘŻNE VACKYPOLSKA
176KUPRACZ ANDRZEJ1971BRZOZAOpenPOLSKA
177KUPRACZ ANDRZEJ1971BRZOZAOpenPOLSKA
178KUPRACZ ANDRZEJ1971BRZOZAOpenPOLSKA
179KUREK BŁAŻEJ1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
180KUSZYŃSKI ROBERT1978BYDGOSZCZOpenTEAM CASTORAMAPOLSKA
181LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNEOpenCHŁOPAKI TO MYPOLSKA
182LELEK BEATA1991ŚWINOUJŚCIEOpenPOLSKA
183LEMANIK RAFAŁ1994WIELUŃOpenPOLSKA
184LENC MACIEJ1992BYDGOSZCZOpenWAKE UPPOLSKA
185LESZCZYŃSKI MARCIN1990BYDGOSZCZOpenBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
186LESZCZYŃSKI MICHAŁ1987WARSZAWAOpenPOLSKA
187LEWANDOWSKA MAGDALENA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
188LEWANDOWSKI MIKOŁAJ1992GDAŃSKOpenPOLSKA
189LUBOWIECKI EMIL1977GZINOpenPOLSKA
190LUBOWIECKI EMIL1977GZINOpenPOLSKA
191LUBOWIECKI EMIL1977GZINOpenPOLSKA
192LUDWINIAK BOGDAN1967BYDGOSZCZOpenPOLSKA
193MACIURA KLAUDIA1997MIŁAKOWOOpenPOLSKA
194MACIURA KLAUDIA1997GDAŃSKOpenPOLSKA
195MACUBA EDYTA1990PIASTÓWOpenDECATHLON POLSKAPOLSKA
196MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZOpenPOLSKA
197MANUSZAK PRZEMYSŁAW1983KLECZEWOpenBIEGACZE KLECZEWPOLSKA
198MARCEL MARCEL1982MAZOWIECKIEOpenPOWER TRAININGPOLSKA
199MARTYŃSKI JAKUB1996GDAŃSKOpenPOLSKA
200MAŚLANKO MACIEJ1992BRZEZINYOpenHOTEL KASOR TEAMPOLSKA
201MAŁASZEWICZ MACIEJ1984MIELECOpenBRAKPOLSKA
202MERING MARTA1983BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
203MICHALAK KAMILA1985WARSZAWAOpenPOLSKA
204MICHALSKI GRZEGORZ1975GOMULIN KOLONIAOpenPOLSKA
205MICHALSKI MICHAL1980BYDGOSZCZOpenŁAPA JAGUARAPOLSKA
206MICHAŁOWSKI MARCIN1980SZCZECINOpenLASERGRYF &GRYFUS SZCZECINPOLSKA
207MICHNIEWSKA ANITA1976BYDGOSZCZOpenPOLSKA
208MIELOCH ARTUR1983CHODZIEŻOpenMIELPOL TEAM & KALACH TEAMPOLSKA
209MIERZEJEWSKA ANNA1972LESZNOOpenMIERZEJAPOLSKA
210MIKA ŁUKASZ1999DOBRODZIENOpenPOLSKA
211MIKOŁAJCZYK WOJCIECH1988INOWROCŁAWOpenNOVUSPOLSKA
212MILEWSKI MICHAŁ1991LUBICZ GÓRNYOpenPOLSKA
213MISZEWSKI KAMIL1997ŚWIECIEOpenPOLSKA
214MISZEWSKI KAMIL1997ŚWIECIEOpenPOLSKA
215MLECZKO ANNA1982BIELANY WROCŁAWSKIEOpenPOLSKA
216MRUK TOMASZ1976BYDGOSZCZOpenCZARNE STOPYPOLSKA
217MUSIAŁŁ KRYSTYNA1982BYDGOSZCZOpenTEAM CASTORAMAPOLSKA
218NAGOW MICHAŁ1974BYDGOSZCZOpenSPARROW TEAMPOLSKA
219NAROŻNY TOMASZ1989POZNAŃOpenPOLSKA
220NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
221NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
222NERĆ PATRYCJA2003SZCZECINEKOpenMKP SZCZECINEKPOLSKA
223NIESOJADŁO ADAM1993SOLEC KUJAWSKIOpenW BIEGOWYM TRANSIEPOLSKA
224NOWAK KONRAD1961BYDGOSZCZOpenPOLSKA
225NOWAK KONRAD1961BYDGOSZCZOpenPOLSKA
226NOWAK MACIEJ1976PIŁAOpenPOLSKA
227NOWAK MACIEJ1976PIŁAOpenPOLSKA
228NOWAK MARCIN1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
229NOWAKOWSKA MARTA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
230OBST ANNA1989DĄBRÓWKAOpenPOLSKA
231OLSZEWSKI DAMIAN1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
232OPARKA NIKODEM2001BYDGOSZCZOpenJTTPOLSKA
233ORLIK MARCIN1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
234OSTRZYCKI MIROSLAW1973BYDGOSZCZOpenPOLSKA
235PACIORKOWSKI ANDRZEJ1963ŚRODA WLKP.OpenPOLSKA
236PACIORKOWSKI ANDRZEJ1963ŚRODA WLKP.OpenPOLSKA
237PASIAK ROBERT1979ŁÓDŹOpenPOLSKA
238PAŚKO FRANEK1982WARSZAWAOpenHASTEN TRIATHLON TEAMPOLSKA
239PAWLAK ADA2005SOLEC KUJAWSKIOpenPOLSKA
240PIASTA-SERAFIN NATALIA1979JABŁONNAOpenWIELISZEW HERON TEAMPOLSKA
241PIECZYŃSKA JOANNA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
242PIEROŻYŃSKI PAWEŁ1974KONINOpenTRITON KONINPOLSKA
243PIETRZAKOWSKI PATRYK1988BYDGOSZCZOpenŁAPA JAGUARAPOLSKA
244POLICHNOWSKI PAWEŁ1984GORZÓW WIELKOPOLSKIOpenTRIPOLIPOLSKA
245POLKOWSKA MONIKA1978SKÓRZEWOOpenCTSPOLSKA
246POLKOWSKI MARCIN1976SKÓRZEWOOpenCTSPOLSKA
247POMORSKI KAMIL1983PONIATOWAOpenDRACO KOWALAPOLSKA
248POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZOpenDEAF I ŻÓŁTOKRÓLEWSCYPOLSKA
249PRZEZAK JAKUB1995GODYNICEOpenPOLSKA
250PRZYBYLSKI TOMASZ1976BORÓWIECOpenTRI TOMAJPOLSKA
251PSIUK EWA1992WARSZAWAOpenPOLAND
252PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenKOMANDO SERNIKPOLSKA
253PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenPOLSKA
254PSUTY IWONA1973GDYNIAOpenKOMANDO SERNIKPOLSKA
255RACHOWSKI ROBERT1984STRZELNOOpenSZOSA KUJAWYPOLSKA
256RACHOWSKI ROBERT1984STRZELNOOpenSZOSA KUJAWYPOLSKA
257RAPACKI SZYMON1985GDAŃSKOpenNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
258RAŁŁO SEBASTIAN1993BYDGOSZCZOpenPOLSKA
259REPKA MAREK1973BYDGOSZCZOpenPOLAND
260REW REW1996TYOpenREWPOLSKA
261ROMIEJ DANIEL1995KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
262ROMIEJ DANIEL1995KRUSZYN KRAJEŃSKIOpenPOLSKA
263RUSOŃ OLIWIA RUSOŃ1994MEŁNOOpenPOLSKA
264RUTKOWSKI PIOTR1977BYDGOSZCZOpenIZOLANDPOLSKA
265RUTKOWSKI PIOTR1977BYDGOSZCZOpenIZOLANDPOLSKA
266RYBAK KAROLINA1995WYSTĘPOpenPOLSKA
267RYNARZEWSKI MARCIN1978GĄSAWAOpenPOLSKA
268RZEPECKI DARIUSZ1983SOSNOWIECOpenYFT/ NO LIMITPOLSKA
269SADOWSKI KAMIL1982ŚWIEBODZINOpenPOLSKA
270SAF EMIL198034OpenPOLSKA
271SALMONOWICZ MACIEJ1975NOWE GULCZEWOOpenPTT DELTAPOLSKA
272SĘKOWSKI MICHAŁ1976SKORZEWOOpenPOLSKA
273SEMENOWICZ MICHAŁ1994KARLINOOpenPOLSKA
274SEMENOWICZ MICHAŁ1994KARLINOOpenPOLSKA
275SIANOS KATARZYNA1986SULEJÓWOpenTRIAKTYWNI PIOTRKÓWPOLSKA
276SIEKAN GRZEGORZ1983LĘDZINYOpen4TRITEAMPOLSKA
277SIEKIERKA ROBERT1978BYDGOSZCZOpenAS BOXPOLSKA
278SIEMASZKO-WILCZEWSKA KAROLINA1978PŁOŃSKOpenTRI WOLF TEAMPOLSKA
279SIEMIŃSKI BARTEK1980KAMIENICAOpenTRITON KONINPOLSKA
280SIENKIEWICZ ŁUKASZ1990KOSZALINOpenXXXPOLSKA
281SINKIEWICZ BEATA1993LASKOWICEOpenPOLSKA
282SITKIEWICZ TOMASZ1972BYDGOSZCZOpenPOLSKA
283SKOLIMOWSKA AGA1978MIŃSK MAZOWIECKIOpenPOLSKA
284SKORUPSKA EWA1989JELENIA GÓRAOpenDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
285SKRZYPCZAK-SWOREK MARIA1990POZNAŃOpenZONE3TEAMPOLSKA
286SLODOWICZ PIOTR1971GDANSKOpenGRUPA TROJMIASTOPOLSKA
287SMOLIK ADRIAN1994WARSZAWAOpenSAMPOLSKA
288SOBCZAK SARA1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
289SOBIŚ MARTYNA1995WARSZAWAOpenHASTEN TEAMPOLSKA
290SOCHA GRZEGORZ1987GDYNIAOpenDIAKONOWBEDNARCZYK TRIATHLON TEAMPOLSKA
291SOŁTAN DAWID1992POZNAŃOpenPOLSKA
292ŚPIĄCZKA MATEUSZ1995POZNAŃOpenPOZNAŃ MARATONPOLSKA
293SPLITT WOJCIECH1979MROCZNAOpenPŁOMIEŃ DRĄŻNOPOLSKA
294SPLITT WOJCIECH1979DRĄŻNOOpenPŁOMIEŃ DRĄŻNOPOLSKA
295SPYRA ILONA1984MODLNICAOpenMODLNICA TEAMPOLSKA
296SSSS SSS2001VOpenPOLSKA
297STANIEWSKA RENATA1989WAŁCZOpenPOLSKA
298STANNY MARIUSZ1978LEGIONOWOOpenPOLSKA
299STASIUK IGOR1971KRASNYSTAWOpenPOLSKA
300STELLER FILIP2002BYDGOSZCZOpenPOLSKA
301STEMPOROWSKI PAWEŁ2002INOWROCŁAWOpenPOLSKA
302STRZYŻEWSKI ANDRZEJ1969GNIEZNOOpenGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA
303STUCZYNSKA ALEKSANDRA1990WARSZAWAOpenPOLSKA
304SUWAŁA MACIEJ1994BIELSKO-BIAŁAOpenPOLSKA
305ŚWITONSKA ALEKSANDRA1970GDYNIAOpenPOLSKA
306SZARGAN PAULINA1987BYDGOSZCZOpenPOLSKA
307SZATTEN MICHAŁ1968BYŁOOpenPOLSKA
308SZCZEPAŃSKI MAREK1972WARSZAWAOpenTRI CLUBPOLSKA
309SZCZEŚNIAK MARTA1978WARSZAWAOpenPOLSKA
310SZCZEŚNIAK MARTA1978WARSZAWAOpenPOLSKA
311SZMYT PIOTR1977POZNANOpenWLKP MOUNTAINS ULTRAPOLSKA
312SZYCH MARCIN1980INOWROCŁAWOpenMARCIN SZYCH TEAM NO LIMIT FOR AUTISM TO FOLLOW YOUR DREAMSPOLSKA
313SZYMAŃSKA MARIOLA1965MYSIADŁOOpenTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
314SZYMAŃSKI KAMIL1992BYDGOSZCZOpenMOLLYPOLSKA
315SZYMAŃSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
316SZYMAŃSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
317SZYMANSKI MICHAŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
318SZYMCZAK-DULĘBA AGATA1986BYDGOSZCZOpenNURASKIPOLSKA
319TABACZYŃSKA MONIKA1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
320TOMCZAK JACEK1988TARNOWSKIE GÓRYOpenASICSFRONTRUNNERPOLSKAPOLSKA
321TOMICA ANNA1992CIESZYNOpenPOLSKA
322TRACZYK AREK1986TORUŃOpenPOLSKA
323TRZASKA JÓZEF1952GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
324TRZCINKA MIKOŁAJ1994ŁÓDŹOpenPOLSKA
325TURCZYŃSKI BARTEK TURCZYŃSKI1984GÓRKIOpenTAEPOLSKA
326TUREK KAROLINA1977CZERWONAKOpenRUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUPOLSKA
327WALKOWIAK ŁUKASZ1997MIĘKOWOOpenCHARTY_ JARKAPOLSKA
328WALKOWSKI MICHAŁ1992TORUŃOpenPOLSKA
329WARGACKI PIOTR1981BYDGOSZCZOpenIRON TEAMPOLSKA
330WAŚ DOMINIKA1985ELBLAGOpenPOLSKA
331WASILCZYK DOMINIKA1994POZNAŃOpenPOLSKA
332WĄŻ TOMASZ1983ŁOCHOWOOpenDOMITECHPOLSKA
333WĘGRZYŃSKA OLIWIA2002BYDGOSZCZOpenPOLSKA
334WENDA DAWID1990BYDGOSZCZOpenSZKOŁA JAZDY TOMASPOLSKA
335WIATROWSKA KASIA1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
336WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWOpenREHAU COROSSACTIVEPOLSKA
337WIECZOREK ŁUKASZ1987BYDGOSZCZOpenRUN4FUN WWW.BYTPAK.PLPOLSKA
338WIERZBICKI MATEUSZ1986BOZA WOLAOpenPOLSKA
339WIERZYŃSKI DAMIAN1988BYDGOSZCZOpenPOLSKA
340WINNY DAWID1988WŁOCŁAWEKOpenPOLSKA
341WIŚNIEWSKA-STODOLNA PATRYCJA1976WARSZAWAOpenPOLSKA
342WLOCH JOANNA1983WARSZAWAOpenPOLSKA
343WO MATI1987GDYNIAOpenPOLSKA
344WOJCIECHOWSKA MONIKA1986GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
345WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
346WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
347WOJCIECHOWSKI MAREK1986ROGÓŹNO-ZAMEKOpenPOLSKA
348WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZOpenZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
349WOJNAROWSKI ADAM1981BRANNOOpenTRITON KONINPOLAND
350WOJTASIK JOANNA1993OSIELSKOOpenPOLSKA
351WOLSKI MAREK1980BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
352WOŹNIAK-JODKO MAGDALENA1978BYDGOSZCZOpenTM IRON TRI-TEAMPOLSKA
353WOŹNICKI MICHAŁ1998BYDGOSZCZOpenPOLSKA
354WRÓBLEWICZ IRENA1980BYDGOSZCZOpenCASTORAMAPOLSKA
355ZALEWSKI KAROL1979RUMIAOpenJATRENUJE/ TBI TECHNOLOGYPOLSKA
356ZALEWSKI KAROL1979RUMIAOpenPOLSKA
357ZAPARUCHA KAROL1981WARSZAWAOpenZAPPA TEAMPOLSKA
358ZARĘBA BEATA1972KALISKAOpenNIEZRZESZONAPOLSKA
359ZAREMBA OLGA1996WARSZAWAOpenPOLSKA
360ŻARLIŃSKA OLGA1992BYDGOSZCZOpenBIKE SALON TEAMPOLSKA
361ZARZECKI ADRIAN1987WARSZAWAOpenTRIZARZAPOLSKA
362ZAWADZKA MILENA1992ŁOCHOWOOpenPOLSKA
363ZIELIŃSKA DOMINIKA1989TUCHOLAOpenPOLSKA
364ZIEMIŃSKI KACPER1990SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEOpenPIASECKI CONCEPTPOLSKA
365ZIĘTARSKI JERZY1970ELGISZEWOOpenOSP ELGISZEWOPOLSKA
366ŻOŁNOWSKI KAROL1997TŁUCHOWOOpenUKS CITYZENPOLSKA
367ZRADZIŃSKA WIOLETTA1974WARSZAWAOpenPOLAND
368ZRADZIŃSKA WIOLETTA1974WARSZAWAOpenPOLAND
369ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW1984TORUŃOpenPOLSKA
370ŁĄCZYŃSKI CEZARY1989POMIECHÓWEKOpenPOLSKA
371ŁODKO BARTOSZ1982BIALYSTOKOpenROSTI POLANDPOLSKA
372ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEOpenBROWERPOLSKA
373ŁUKASZCZUK GRZEGORZ1982ROKIETNICAOpenPRO366POLSKA