1/4 - sobota, 4 lipca 2020 - WOLNE MIEJSCA: 31

Decathlon TRYathlon - sobota 4 lipca 2020 - WOLNE MIEJSCA: 216

1/2 - niedziela, 5 lipca 2020 - WOLNE MIEJSCA: 0

1/8 - niedziela, 5 lipca 2020 - WOLNE MIEJSCA: 5

Quadrathlon - niedziela 5 lipca 2020 - WOLNE MIEJSCA: 60

1/4 - sobota, 4 lipca 2020

#Nazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlasyfikacjaKlubKraj
1A A1989SOpenPOLSKAS
2A RYSZARD1948BYDGOSZCZOpenPOLSKA
3ABRAMIUK JAKUB1984LUBLINOpen, MM PrawnikówABRAMIUK KANCELARIE ADWOKACKIEPOLAND
4ADAM ALES1981HAVLICKUV BRODOpenALFA TRI TEAM BRNOCZECH REPUBLIC
5ADAMCZAK ARTUR1992POZNAŃOpenPOLSKA
6AMBORSKI RAFAŁ1989KATOWICEOpenRATEL TRI TEAMPOLSKA
7ANCZYKOWSKI NIKODEM1974TYCHYOpenTRIATHLON TEAM TYCHYPOLSKA
8ANDRUSZKÓW MAREK1986SKWIERZYNAOpenKM PSP GORZÓW WLKPPOLSKA
9ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKAOpenROWEROWA BRZOZAPOLSKA
10ANDRZEJEWSKI MAREK1978KRZYSZKOWOOpenROKIETNICA BIEGAPOLSKA
11ARTEM TRETYAKOV1983LVIVOpenTRILEWYUKRAINE
12ASD ASD1991ADOpenPOLSKA
13ASDASD FASD1988ADOpenPOLSKA
14BAKA KRZYSZTOF1974WARSZAWAOpen, MM PrawnikówBAKA TEAMPOLSKA
15BAKOWSKI SZYMON1977MAŁE RUDYOpenPOLSKA
16BALCERKIEWICZ ŁUKASZ1979POZNAŃOpenPOLSKA
17BANACH BARTOSZ1986GDAŃSKOpenBANACH SPORT TEAMPOLSKA
18BANACH MARCIN1985BYDGOSZCZOpen3GRAVITYPOLAND
19BANASZKIEWICZ PAWEŁ1976WARSZAWAOpenPOLSKA
20BARAN JACEK1967GOLINAOpenKB WARTKOPOLSKA
21BARCZEWSKI KRZYSZTOF1991OLSZTYNOpenLECIMY TUTEJPOLSKA
22BARGIEŁ KONRAD1992ŁÓDŹOpenŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
23BAZYLY WOJCIECH1983POZNAŃOpenCITYZENPOLSKA
24BEDNAREK PATRYCJA1984BYDGOSZCZOpenTRISPACEPOLSKA
25BERENDA DAMIAN1978BYDGOSZCZOpenPOLSKA
26BIEGANSKI PIOTR1997BYDGOSZCZOpenFIZJOMEDPOLSKA
27BIELARSKI KAROL1985WARSZAWAOpenPOLAND
28BIELARSKI KAROL1985WARSZAWAOpenPOLSKA
29BIERNACKI PIOTR1984BYDGOSZCZOpenPOLSKA
30BIESZKE IZA1983MOSTYOpenWYMIATACZEPOLSKA
31BIKOWSKI ANDRZEJ1981TORUŃOpenTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
32BILINSKI MAREK1983POZNAŃOpen:-)POLSKA
33BINKOWSKI MIKOŁAJ2000JEDLNIA-LETNISKOOpenLYCONET TRIATHLON TEAMPOLSKA
34BINKOWSKI PATRYK1991POZNANOpenPOLSKA
35BISKUPSKI CEZARY1987BYDGOSZCZOpen, MM PrawnikówTRISPACE/TREKPOLSKA
36BLASIK AGNIESZKA198260-461OpenKUZNIA TRIATHLONUPOLSKA
37BLOCH AGATA1986BYDGOSZCZOpenKLINIKA TRIATHLONUPOLSKA
38BODZIOCH ANDRZEJ1998BUDGOSZCZOpenOLIMPIASPORT.PLPOLSKA
39BOGACZ MICHAŁ1984RYBNIKOpenPOLSKA
40BOGDANOWICZ BEATA1989SŁUPSKOpenSŁUPSKA GRUPA TRIATKLONOWAPOLSKA
41BOROS WOJCIECH1989TORUŃOpenŁOWCY TEAM TORUŃPOLSKA
42BOROWICZ ROBERT1972TORUŃOpenHENDRICKSONPOLSKA
43BRESKA WITOLD1974KOŚCIERZYNAOpenAKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNAPOLSKA
44BRESKA WITOLD1974KOŚCIERZYNA-STARE NADLEŚNICTWOOpenPOLSKA
45BRUSSINO ALESSIO1986KRAKOWOpenUBS KRAKOW RUNNING TEAMITALIA
46BRZĄKALSKI KRZYSIEK1991PŁOCKOpenTEAM EAZYMUT.PLPOLSKA
47BRZEZIŃSKI WOJCIECH1987POZNAŃOpenKOHORTA POZNAŃPOLSKA
48BRZEZIŃSKI ŁUKASZ1987ŁÓDŹOpenHTF LUDWIK SIKORSKIPOLSKA
49BRZÓSKA KACPER1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
50BZYMEK-IWANOWICZ PAULINA1987ZŁOTNIKIOpenPOLSKA
51BŁOCH MARCIN1989POZNAŃOpenPOLSKA
52CHABASIŃSKI GRZEGORZ1971GRUDZIĄDZOpenBIEGNIJ TATA BIEGNIJ!POLSKA
53CHERSKAYA VALERIIA1988KALININGRADOpenRUSSIA
54CHERSKAYA VALERIIA1988КАЛИНИНГРАДOpenРОССИЯ
55CHOJNOWSKI RAFAŁ1992EŁKOpenLECIMY TUTEJPOLSKA
56CHOJNOWSKI RAFAŁ1992EŁKOpenLECIMY TUTEJPOLSKA
57CHOJNOWSKI ŁUKASZ1981GRUDZIADZOpenPOLSKA
58CHUDY KRZYSZTOF1991STRZELCE OPOLSKIEOpenPOLSKA
59CIACIURA-JARNO MAGDALENA1983RUDA ŚLĄSKAOpen, MM LekarzyPOLSKA
60CIAMCIAK OLAF2000CHODZIEŻOpenCITYZEN POZNAŃPOLSKA
61CICHAŃSKA ANNA1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
62CICHULSKA-QUAAS IZABELA1979BYDGOSZCZOpenPOLSKA
63CIECHANOWSKI RADOSŁAW1994ŚWIEKATOWOOpenOSP ŚWIEKATOWOPOLSKA
64CIEMIECKA KRZYSZTOFA1980TRYSZCZYNOpenPOLSKA
65CIEPŁY MARCIN1972POZNANOpenPOLSKA
66CIEŚLIK RAFAŁ1985BYDGOSZCZOpenPOLSKA
67CIOCHON DAMIAN1990LUSZOWICEOpenTRI LUSZOWICEPOLSKA
68CISŁAK ANNA1983STARA IWICZNAOpenPOLSKA
69CIUBA MAGDALENA1997STRZYZOWOpenPOLSKA
70CZAJKOWSKA ADRIANNA1989BYDGOSZCZOpenPOLSKA
71CZAJKOWSKA MAŁGORZATA1974BYDGOSZCZOpenDZIEWCZYNY NA ROWERYPOLSKA
72CZAJKOWSKI BARTOSZ1992ZIELONA GÓRAOpenBCTRI TEAMPOLSKA
73CZAJKOWSKI GRZEGORZ1983WARSZAWAOpenPOLSKA
74CZAPSKI RAFAL1974KRAKOWOpenPOWERSTONEPOLSKA
75CZARNECKA AGNIESZKA1973SZCZECINOpenPOLSKA
76CZOSNEK MARCIN1991MOSINAOpenPOLSKA
77DĄBROWSKI BARTOSZ1984BYDGOSZCZOpenSPORTOWA PASJAPOLSKA
78DĄBROWSKI BARTOSZ1984BYDGOSZCZOpenSPORTOWA PASJAPOLSKA
79DĄBROWSKI BARTOSZ1984BYDGOSZCZOpenSPORTOWA PASJA / FITNESS FORDONPOLSKA
80DĄBROWSKI PIOTR1983WROCŁAWOpenPOLSKA
81DE GROOT JAN1969PIASECZNOOpenTRI MASTERS TEAM PIASECZNOPOLSKA
82DEBERT JAROSŁAW1980WARSZAWAOpenTRINERGY TEAMPOLSKA
83DĘBIEC ANDRZEJ1982NIEMCZOpenVISTINPOLSKA
84DEKOWSKI MARCIN1982WĄGROWIECOpenPOLSKA
85DESSELBERGER ANDRZEJ1969WŁOCŁAWEKOpenENERGY TRIPOLSKA
86DFSDF G1987SDFOpenPOLSKA
87DOMINO KRYSTIAN1975GŁOGÓWOpenKGHM HM GŁOGÓWPOLSKA
88DOMŻALSKI KAMIL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
89DOMŻALSKI KAMIL1983BYDGOSZCZOpenPOLSKA
90DRAZKOWSKI PIOTR1979CHELMNOOpenENDURE TEAMPOLSKA
91DRĄŻKOWSKI PIOTR1979CHEŁMNOOpenENDURE TEAMPOLSKA
92DREWCZYNSKI WOJTEK1979CHOJNICEOpenDRINKTEAMPOLSKA
93DROZDOWSKI DANIEL1981BYDGOSZCZOpenPOLPHARMATEAMPOLSKA
94DRUMOWSKI ŁUKASZ1988GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
95DRUMOWSKI ŁUKASZ1988GRUDZIĄDZOpenPOLSKA
96DRZAZGOWSKI TOMASZ1975SLUPSKOpenDELFIN-TRAVEL TRIATHLON TEAMPOLSKA
97DRZAZGOWSKI ŁUKASZ1980MOGILNOOpenPOLSKA
98DRZEWIECKI RADEK1982BYDGOSZCZOpenPOLSKA
99DSADSAD SSADSAD1996213213OpenESADSADPOLSKA
100DUDA TOMASZ1982ZŁOTÓWOpenPOLSKA
101DUDELA ADRIAN1980WARSZAWAOpenPOLSKA
102DUDKIEWICZ JACEK1985WARSZAWAOpenTRIZARZAPOLSKA
103DUDKIEWICZ KRZYSZTOF1980WARSZAWAOpenPOLSKA
104DUDKOWIAK ANDRZEJ1961ZIELONA GÓRAOpen, MM PrawnikówKANCELARIA ADWOKACKA DUDKOWIAKPOLSKA
105DUNAJ MAGDALENA1982POZNAŃOpenUKS CITYZEN / BE3POLSKA
106DUPLICKI KAMIL1981WARSZAWAOpenWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
107DURAŁEK ANDRZEJ1976PRUSZCZOpenPOLSKA
108DURSKI MICHAŁ1985WARSZAWAOpenPOLSKA
109DWAD AC1988AWDOpenPOLSKA
110DWOJACKI WOJCIECH1992KUTNOOpenPOLSKA
111DWOJACKI WOJCIECH1992KUTNOOpenPOLSKA
112DYBCZYŃSKI WOJCIECH1991JACZÓWOpenJANUSZE TRIATHLONUPOLSKA
113DYBCZYŃSKI WOJCIECH1991WROCŁAWOpenPOLSKA
114DYMEK ADRIAN1989OSTRÓDAOpenFORBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE / NAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
115ELŻBIETA GNIEWOMIR1981BYDGOSZCZOpenUKS TRS SUSZPOLSKA
116EWERTOWSKI PAWEL1991WROCŁAWOpenPOLSKA
117FAJFER ROBERT1979BYDGOSZCZOpen5R TEAMPOLSKA
118FALCONNET CHRISTOPHE1980TORUNOpenPOLAND
119FELKA DARIUSZ1989GWOŹDZICEOpenPOLSKA
120FERLAK MICHAŁ1983POZNAŃOpenMIASTO POZNAŃPOLSKA
121FIBNER KRZYSZTOF1991SRODA WLKPOpenMETZINK TRIPOLSKA
122FIBNER KRZYSZTOF1991SRODA WLKPOpenMETZINK TRIATLONPOLSKA
123FIEDOROWICZ TOMASZ1979ZIELONA GÓRAOpenPOLSKA
124FIEGEL WOJCIECH1978BYDGOSZCZOpenTRISPACE/TREKPOLSKA
125FILDEBRANDT BASIA1982POZNAŃOpenPOLSKA
126FITTON GEORGE1991KRAKOWOpenUBS KRAKOW RUNNING TEAMPOLSKA
127FORBOT PIOTR1994BYDGOSZCZOpenPOLSKA
128FRĄCKOWIAK MARTA1998SWIETA KATARZYNAOpenPOLSKA
129FRĄCKOWIAK MARTA1998SWIETA KATARZYNAOpenPOLSKA
130FRANCIS KHALIL1981BYDGOSZCZ<