System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bydgoszcz Triathlon 2019 - sztafeta

Lista startowa / Start List

Sztafeta 1/8 – super krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1BAM teamSZYMCZAK ALICJA (2000)SZYMCZAK MACIEJ (2003)SZYMCZAK BARBARA (1973)Nie
2Biegnij z ProServiceDRWĘCKI DANIEL (1983)RZEPECKI TOMASZ (1979)OROŃ OLGA (1991)Nie
3Biegnij z ProServiceWOJTYŁA BARTOSZ (1988)LEWANDOWSKI MARIUSZ (1975)ZIELIŃSKI JACEK (1977)Nie
4Biegnij z ProServiceBALCEWICZ ALFRED (1996)BALCEWICZ ALFRED (1996)ZIELIŃSKA BEATA (1980)Nie
5CZESKI BŁĄDCZERSKI MAREK (1979)CZECH RAFAŁ (1978)CZECH JUSTYNA (1979)Nie
6Family3teamNIEREBIŃSKI ADAM (2002)NIEREBIŃSKI TOMASZ (1975)NIEREBIŃSKA AGNIESZKA (1979)Nie
7HyperSonic TeamHANCZEWSKA SONIA (1991)HANCZEWSKI KACPER (1993)PIETRZAK MACIEJ (1994)Nie
8MKM - MASZ KOBIETO MOC!!!GONCERZEWICZ MARIONA (1984)ULASZEWSKA KRYSTYNA (1956)SZCZYGIEŁ MARLENA (1978)Nie
9N&N's TeamNAWROCKA ANNA (1988)NAWROCKI JAKUB (1987)NADOLNA KAROLINA (1985)Nie
10ParodiaTeamKMIECIK MATEUSZ (1995)KRYSPIN ARKADIUSZ (1995)OLSZEWSKI DAWID (1997)Nie
11She's MercedesBERLIK KATARZYNA (1983)PNIEWSKA JOANNA (1984)GIEŁAŻYN SARA (1994)Tak
12Toruń Multisport Team 1GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ (1986)KLUSZCZYŃSKI ROBERT (1977)PLUCIŃSKI MICHAŁ (1981)Nie
13Toruń Multisport Team 2WALENTA KATARZYNA (1985)KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ (1981)BEDNAREK KRZYSZTOF (1984)Nie
14Toruń Multisport Team 3ARENTEWICZ GRZEGORZ (1981)KWIATKOWSKI RAFAŁ (1974)CIEMIELEWSKI PIOTR (1985)Nie
15Toruń Multisport Team 4MARCHEWKA ANDRZEJ (1981)SULIK MACIEJ (1975)KRANICH RAFAŁ (1978)Nie
16Toruń Multisport Team 5KACHNIARZ ARTUR (1981)GÓRSKI BARTOSZ (1983)PELA DARIUSZ (1983)Nie
17TriMama team 1STOSIK PAWEŁ (1981)STOSIK ZOFIA (1955)STOSIK TADEUSZ (1953)Nie

Sztafeta 1/4 – krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1APD TEAMWESOŁOWSKI PATRYK (1994)GALOCH ANGELIKA (1994)WESOŁOWSKI DARIUSZ (1970)Nie
2AUTO FRELIK SPRINTER TEAMBUBACZ ARKADIUSZ (1977)SADOWSKI LESZEK (1954)RYŁKO MARCIN (1978)Tak
3Biegnij z ProServiceBALCEWICZ ALFRED (1996)RZEPECKI TOMASZ (1979)PIETUSZKO EWA (1986)Nie
4Biegnij z ProServiceWOJTYŁA BARTOSZ (1988)LEWANDOWSKI MARIUSZ (1975)DRWĘCKI DANIEL (1983)Nie
5Brat nas zmusiłOLEJNICZAK JAKUB (1988)OLEJNICZAK BARTOSZ (1985)BRATEK KATARZYNA (1992)Nie
6Bydgoska Spółdzielnia MieszkaniowaSULKOWSKI ZDZISŁAW (1971)IWANEK DOMINIKA (1987)PIJANOWSKA MARTA (1983)Tak
7DECATEAM TORUŃPEDRYCZ HUBERT (1990)KUŁAGOWSKI SZYMON (1996)SPECJAŁ EMILIA (1991)Tak
8PołamańceKLIMEK PRZEMYSŁAW (1993)KARASEK CEZARY (1971)SADOWSKA HANNA (1973)Nie
9Triathlon konsultingOLEWIŃSKI DARIUSZ (1976)NOWICKA MAŁGORZATA (1979)ROGUSKA KAMILA (1985)Nie
10WołekTeamWIELIKDZIEŃ ALEKSANDRA (1997)WOŁYŃSKI TOMASZ (1969)WOŁYŃSKI BŁAŻEJ (1994)Nie
11WZR Urząd Miasta BydgoszczyBZDAWSKI ADAM (1957)JAKUBOWSKI MIROSŁAW (1961)SZCZEPKOWSKI ANDRZEJ (1959)Tak

Sztafeta 1/2

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1Adventure SportSADURSKA-GALLA KATARZYNA (1988)GALLA FRANCISZEK (1989)GALLA MAREK (1987)Tak
2Auto Frelik Sprinter TeamBUBACZ ARKADIUSZ (1977)SADOWSKI LESZEK (1954)WIWATOWSKI MICHAŁ (1978)Nie
3Biegnij z ProServiceWOJTYŁA BARTOSZ (1988)RZEPECKI TOMASZ (1979)SKRZYPEK ROBERT (1972)Tak
4educariumWOLSKI DARIUSZ (1985)CZYŚCIECKI ADRIAN (1989)POZNAŃSKI SZYMON (1990)Tak
5RyjkiCHMIELEWICZ PAWEŁ (1983)GĄSIOROWSKI MICHAŁ (1981)CHMIELEWICZ PAWEŁ (1983)Tak
6Serce TtbetuNALEWALSKA JUSTYNA (1989)NALEWALSKI RAFAŁ (1995)RENC PATRYK (1989)Nie
7Serce TybetuNALEWALSKA JUSTYNA (1989)RENC PATRYK (1989)RENC PATRYK (1989)Nie
8SISU OWB TEAMNOWAKOWSKI MATEUSZ (1987)FILIPIUK TOMASZ (1974)NOWAKOWSKA ANGELINA (1989)Nie
9ZaDyszkaZAWADZKI ARTUR (1975)MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ (1976)JAŁOZA IRENEUSZ (1973)Nie