System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bydgoszcz Triathlon 2019 - sztafeta

Lista startowa / Start List

Sztafeta 1/8 – super krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1CZESKI BŁĄDCZERSKI MAREK (1979)CZECH RAFAŁ (1978)CZECH JUSTYNA (1979)Nie
2Family3teamNIEREBIŃSKI ADAM (2002)NIEREBIŃSKI TOMASZ (1975)NIEREBIŃSKA AGNIESZKA (1979)Nie
3HyperSonic TeamHANCZEWSKA SONIA (1991)HANCZEWSKI KACPER (1993)PIETRZAK MACIEJ (1994)Nie
4MKM - MASZ KOBIETO MOC!!!GONCERZEWICZ MARIONA (1984)ULASZEWSKA KRYSTYNA (1956)SZCZYGIEŁ MARLENA (1978)Nie
5MMEZUBRYK MICHAŁ (1983)FRYCZKE MACIEJ (1982)FRYCZKE MACIEJ (1983)Nie
6N&N's TeamNAWROCKA ANNA (1988)NAWROCKI JAKUB (1987)NADOLNA KAROLINA (1985)Nie
7She's MercedesBERLIK KATARZYNA (1983)PNIEWSKA JOANNA (1984)GIEŁAŻYN SARA (1994)Tak
8TriMama team 1STOSIK PAWEŁ (1981)STOSIK ZOFIA (1955)STOSIK TADEUSZ (1953)Nie
9YamaszkiTABACZYŃSKA MONIKA (1985)KAMINSKI GRZEGORZ (1980)WOJEWÓDZKI PIOTR (1979)Nie

Sztafeta 1/4 – krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1APD TEAMWESOŁOWSKI PATRYK (1994)GALOCH ANGELIKA (1994)WESOŁOWSKI DARIUSZ (1970)Nie
2Brat nas zmusiłOLEJNICZAK JAKUB (1988)OLEJNICZAK BARTOSZ (1985)BRATEK KATARZYNA (1992)Nie
3Bydgoska Spółdzielnia MieszkaniowaSULKOWSKI ZDZISŁAW (1971)IWANEK DOMINIKA (1987)PIJANOWSKA MARTA (1983)Tak
4DECATEAM TORUŃPEDRYCZ HUBERT (1990)KUŁAGOWSKI SZYMON (1996)SPECJAŁ EMILIA (1991)Tak
5MARBEN SzachMatSZUMSKI KAMIL (1989)FRYDRYSZEK MICHAŁ (1989)BENTKOWSKI MARCIN (1987)Tak
6PołamańceKLIMEK PRZEMYSŁAW (1993)KARASEK CEZARY (1971)SADOWSKA HANNA (1973)Nie
7Triathlon konsultingOLEWIŃSKI DARIUSZ (1976)NOWICKA MAŁGORZATA (1979)ROGUSKA KAMILA (1985)Nie
8WołekTeamWIELIKDZIEŃ ALEKSANDRA (1997)WOŁYŃSKI TOMASZ (1969)WOŁYŃSKI BŁAŻEJ (1994)Nie
9WZR Urząd Miasta BydgoszczyBZDAWSKI ADAM (1957)JAKUBOWSKI MIROSŁAW (1961)SZCZEPKOWSKI ANDRZEJ (1959)Tak

Sztafeta 1/2

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / RunningKlasyfikacja firmowa
1Adventure SportSADURSKA-GALLA KATARZYNA (1988)GALLA FRANCISZEK (1989)GALLA MAREK (1987)Tak
2RyjkiCHMIELEWICZ PAWEŁ (1983)GĄSIOROWSKI MICHAŁ (1981)CHMIELEWICZ PAWEŁ (1983)Tak
3Serce TtbetuNALEWALSKA JUSTYNA (1989)NALEWALSKI RAFAŁ (1995)RENC PATRYK (1989)Nie
4Serce TybetuNALEWALSKA JUSTYNA (1989)RENC PATRYK (1989)RENC PATRYK (1989)Nie
5SISU OWB TEAMNOWAKOWSKI MATEUSZ (1987)FILIPIUK TOMASZ (1974)NOWAKOWSKA ANGELINA (1989)Nie
6ZaDyszkaZAWADZKI ARTUR (1975)MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ (1976)JAŁOZA IRENEUSZ (1973)Nie