System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bydgoszcz Triathlon 2018 - sztafeta

Lista startowa / Start List

Sztafeta 1/8 – super krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
1asdfTESTOWY7 JAKUB (1997)TESTOWY7 JAKUB (1994)TESTOWY7 JAKUB (1999)
2asfTESTOWY7 JAKUB (2000)TESTOWY7 JAKUB (2002)TESTOWY7 JAKUB (2002)
3masakraDERMAŃSKA MARTA (1984)BRZOZOWSKI TOMASZ (1991)STĘPIEŃ DOROTA (1984)
4MKM-Masz Kobieto Moc!GONCERZEWICZ MARIONA (1984)ULASZEWSKA KRYSTYNA (1956)SZCZYGIEŁ MARLENA (1978)
5NKUBSADOWSKI MICHAŁ (1982)CHRZĄSZCZ MICHAŁ (1989)MATUSIAK ANETA (1987)
6NKUBSADOWSKI MICHAŁ (1982)CHRZĄSZCZ MICHAŁ (1989)MATUSIAK ANETA (1987)
7Novotel Poznań Team / Trzy Niesforne JaguaryWARDĘGA MICHALINA (1991)PÓŁROLA MATEUSZ (1989)LASOŃ PRZEMYSŁAW (1990)
8STYPICHÓWNYPOGORZELSKA ALEKSANDRA (2002)GRUSZKA IZABELA (1988)POGORZELSKA BOGUSŁAWA (1977)
9testTESTOWY7 JAKUB (1991)TESTOWY7 JAKUB (1993)TESTOWY7 JAKUB (1994)
10Tri CzetyrieKULANIN JAROSŁAW (2000)LIGENZA ZBIGNIEW (1978)WRZEŚNIEWSKI DAWID (2000)
11TriMama Team 2BŁASZCZUK MAJA (1982)LIS EDYTA (1978)ROGOŻYŃSKA KATARZYNA (1977)
12Wataha TeamPRZYMUSZAŁA TOMASZ (1990)MAJORKOWSKA ANNA (1974)KABACIŃSKI GRZEGORZ (1992)
13Waty, Liski i BawełnyWILKANOWSKA OLIMPIA (1998)STEFAŃSKA NATALIA (1998)SZABAŁOWSKA GOSIA (1998)

Sztafeta 1/4 – krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
1MyszorLUBASZEWSKI TOMASZ (1964)PAPROCKI KRZYSZTOF (1947)MYSZKA TADEUSZ (1965)
2Rodzinny BiznesKARASEK CEZARY (2000)KARASEK CEZARY (1971)SADOWSKA HANNA (1973)
3ROYAL FAMILYKORNAT ALEKSANDRA (1990)WIECZOREK PIOTR (1986)KORNAT JAKUB (1989)
4Uni-CarSZYMCZAK ALEKSANDRA (1987)GANCKOWSKI PIOTR (1963)NOWACKI EDMUND (1984)

Sztafeta 1/2

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
1Auto Frelik Sprinter TeamBUBACZ ARKADIUSZ (1977)SADOWSKI LESZEK (1954)RYŁKO MARCIN (1979)
2AUTO FRELIK SPRINTER TEAMBUBACZ ARKADIUSZ (1977)SADOWSKI LESZEK (1954)WIWATOWSKI MICHAŁ (1979)
3Castorama klubORDYNOWSKI ŁUKASZ (1985)JERUZAL KRZYSZTOF (1971)WRÓBLEWICZ IRENA (1981)
4PP/CBBUBACZ ARKADIUSZ (1977)SADOWSKI LESZEK (1954)RYŁKO MARCIN (1979)
5Słodka Strefa TeamKUBUSZEWSKI RADOSŁAW (1987)BŁASZAK PAWEŁ (1987)BINCZARSKI BARTOSZ (1988)
6testTESTOWY7 JAKUB (2001)TESTOWY7 JAKUB (2001)TESTOWY7 JAKUB (2001)
7TRI ALON 42ZAWADZKI ARTUR (1975)MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ (1976)JAŁOZA IRENEUSZ (1973)
8wA A (1995)S S (1991)S 2 (2002)