# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Asseco Active Team | GRZESZAK SŁAWOMIR (1991) | BUDKIEWICZ RADOSŁAW (1988) | WIELGOSZ KRZYSZTOF (1990) | Nie |
2 | 2 | Atomówki | ŚWIDERSKA KATARZYNA (1983) | WILCZKOWSKA ADRIANNA (1988) | JAROSZCZYK ANETA (1970) | Nie |
3 | 3 | Biologia Medyczna CM UMK | WESOŁOWSKI ROLAND (1987) | MILA-KIERZENKOWSKA CELESTYNA (1975) | WOŹNIAK ALINA (1965) | Nie |
4 | 4 | Biologia Medyczna CM UMK | NUSZKIEWICZ JAROSŁAW (1991) | LUTOWSKA BEATA (1972) | PAWŁOWSKA MARTA (1989) | Nie |
5 | 5 | Boa Team | KRYSZAK KACPER (1996) | WIKTOROWSKI MIECZYSŁAW (1963) | MARTYNOWICZ KLAAUDIA (1996) | Nie |
6 | 6 | BOR-owiki | KWIATKOWSKA OLIWIA (2002) | GRAJKOWSKI RAFAŁ (1974) | BIEL MAREK (1975) | Nie |
7 | 7 | Czarne Stopy.SM Bydgoszcz | JANIKOWSKA AWA (1990) | ANHALT JACEK (1970) | CHMIELEWSKI IRENEUSZ (1961) | Tak |
8 | 8 | EJP | CIEPŁA JAGODA (1991) | CHUDZIŃSKA-BIERNAT PAULINA (1975) | CIEPŁA ELŻBIETA (1972) | Nie |
9 | 9 | Ewikanki | GRYŃ-MAŚLIJ KATARZYNA (1980) | WOJCIECHOWSKA ANNA (1982) | ŁASZKIEWICZ EWELINA (1982) | Nie |
10 | 10 | F1Brand/Jobhouse Team/TriMama Team | KLECZEWSKA DAGMARA (1977) | MAZUREK EWELINA (1989) | LIPSKA MARCELINA (1989) | Nie |
11 | 11 | FUJI KRYSPORT TEAM | SAWIEŁAJC JAKUB (1999) | JÓŹWIAK MAREK (1964) | JABŁOŃSKI MARCIN (1971) | Nie |
12 | 12 | Future Company Team | TRZCIŃSKI MARCIN (1982) | NAWROCKI MACIEJ (1995) | KLIMCZAK RYSZARD (1990) | Tak |
13 | 13 | GardenFlora MTB Team | MITKOWSKA NATALIA (1985) | DAMSKI ŁUKASZ (1982) | BŁAŻEJCZYK DAWID (1988) | Tak |
14 | 14 | Gorzynscy | GORZYNSKI ALAN (2001) | GORZYNSKI ARKADIUSZ (1979) | RATAJCZAK AURELIA (1981) | Nie |
15 | 15 | INOTIS | MIELCAREK ANNA (1978) | ZIELIŃSKA LARYSA (1994) | KORDZIELEWSKA SANDRA (1989) | Tak |
16 | 16 | IRON&ONE | GACKOWSKI KRZYSZTOF (1973) | GACKOWSKA MAŁGORZATA (1998) | GACKOWSKA AGATA (2001) | Nie |
17 | 17 | Kancelaria Ostrowski i W-cy | WIŚNIEWSKI GRACJAN (1978) | KRAJNIK MARCIN (1987) | GOŁĘBIEWSKA JUSTYNA (1985) | Tak |
18 | 18 | KOSMATKA&HR TEAM | PASZKIEWICZ DANIEL (1993) | MILEWSKA JAGODA (1993) | JARUSZEWSKA JOWITA (1976) | Nie |
19 | 19 | Krajanka | ANUSZEWSKA KATARZYNA (1988) | ANUSZEWSKI ARKADIUSZ (1983) | BUKOWSKA JUSTYNA (1980) | Nie |
20 | 20 | LIPCOWE | DUDZIAK ELŻBIETA (1984) | JARNATH ALICJA (1984) | LENZKOWSKA ALICJA (1986) | Nie |
21 | 21 | Miasto Bydgoszcz | WIERZEWSKI TOMASZ (1972) | BRUSKI RAFAŁ (1962) | GRZEGORZEWSKI RAFAŁ (1974) | Tak |
22 | 22 | Muszy_Bełkot_Misiuli | SZWARC MONIKA (1984) | TIRE MAGDALENA (1984) | ZACHAREWICZ NATALIA (1985) | Nie |
23 | 23 | Neupack Mars Team | ANDREARCZYK DAMIAN (1989) | ŚWITALSKI ADAM (1990) | PAWLEWSKI TOMASZ (1979) | Tak |
24 | 24 | Neupack Wenus Team | DOMŻALSKA SŁAWOMIRA (1970) | PINIEWSKA AGNIESZKA (1984) | POTKA KATARZYNA (1981) | Tak |
25 | 25 | NKUB | SADOWSKI MICHAŁ (1982) | CHRZĄSZCZ MICHAŁ (1989) | MATUSIAK ANETA (1987) | Nie |
26 | 26 | No pressure | RAK AGATA (1987) | RAK TOMASZ (1992) | WÓJCIK JUSTYNA (1995) | Nie |
27 | 27 | Novotel Poznań Team / Trzy Niesforne Jaguary | WARDĘGA MICHALINA (1991) | PÓŁROLA MATEUSZ (1989) | LASOŃ PRZEMYSŁAW (1990) | Nie |
28 | 28 | Pałuki Running Team | KOBUS KATARZYNA (1987) | GÓRSKA CECYLIA (1992) | ZARECKI PIOTR (1985) | Nie |
29 | 29 | PL-DE-DK | LINDEMANN JENS (1971) | LINDEMANN LENA (2002) | GAJDA-LINDEMANN BOGUMIŁA (1971) | Nie |
30 | 30 | SOLID SECURITY | PACHOLCZYK MATEUSZ (1992) | TRACIAK ARKADIUSZ (1983) | PACHOLCZYK ADRIANNA (1996) | Tak |
31 | 33 | ŚPIĄCE KRÓLEWNY | DOMEK DARIA (1981) | ZDUNKIEWICZ HANNA (1981) | STEFAŃSKA WIESŁAWA (1980) | Nie |
32 | 31 | Strzyżawa | SPADZINSKA MARIA (1960) | SPADZIŃSKI JANUSZ (1958) | SPADZIŃSKA MAJA (1983) | Nie |
33 | 32 | Stypichówny | POGORZELSKA ALEKSANDRA (2002) | GRUSZKA IZABELA (1988) | POGORZELSKA BOGUSIA (1977) | Nie |
34 | 34 | TEAM KUCYKI | DRESLERSKA AGNIESZKA (1984) | ZWIEWKA PAULINA (1986) | TARCZYŃSKA MARTA (1984) | Nie |
35 | 35 | Technika Zwycięstwa | GWIZDAL MICHAŁ (1987) | SZWARC TOMASZ (1977) | BŁAŻEJCZYK MICHAŁ (1991) | Nie |
36 | 36 | Toruń Multisport Team 1 | GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ (1986) | KLUSZCZYŃSKI ROBERT (1977) | PLUCIŃSKI MICHAŁ (1981) | Nie |
37 | 37 | Toruń Multisport Team 2 | WALENTA KATARZYNA (1985) | KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ (1981) | BEDNAREK KRZYSZTOF (1984) | Nie |
38 | 38 | Toruń Multisport Team 3 | ARENTEWICZ GRZEGORZ (1980) | PYRZYŃSKI WOJCIECH (1973) | PELA DAREK (1983) | Nie |
39 | 39 | Toruń Multisport Team 4 | MARCHEWKA ANDRZEJ (1981) | SULIK MACIEJ (1975) | KRANICH RAFAŁ (1978) | Nie |
40 | 40 | TriMama Team 1 | WODYŃSKA STOSIK NATALIA (1981) | WODYŃSKA GRAŻYNA (1959) | WODYŃSKA ŁOTOSZYŃSKA PAULINA (1989) | Nie |
41 | 41 | TriMama Team 10 | WĘGRZYŃSKA - GÓRZYŃŚKA KAROLINA (1983) | ZUZAŃSKI PATRYK (1980) | JAROMIN ZOFIA (1974) | Nie |
42 | 42 | TriMama Team 11 | ŻYLIŃSKA ŁUCJA (1983) | SARNOWSKA ANNA (1984) | PACZOSKA MONIKA (1983) | Nie |
43 | 43 | TriMama Team 12 | CZERNIEWSKI PAWEŁ (1976) | DUDEK-KUŹMICKA EWA (1975) | MUCHA PAULINA (1986) | Nie |
44 | 44 | TriMama Team 13 | JACKOWSKI ZBIGNIEW (1961) | KUŹMICKI TOMASZ (1975) | ROGOŻYŃSKI JAROSŁAW (1974) | Nie |
45 | 45 | TriMama Team 14 | HANCZEWSKA SONIA (1991) | BŁASZCZUK TOMASZ (1979) | BANACH KAROLINA (1980) | Nie |
46 | 46 | TriMama Team 15 | TESKA MICHAŁ (1984) | TESKA IZABELA (1981) | TRZEBIATOWSKA ALDONA (1977) | Nie |
47 | 47 | TriMama Team 2 | BŁASZCZUK MAJA (1982) | LIS EDYTA (1978) | ROGOZYŃSKA KATARZYNA (1977) | Nie |
48 | 48 | TriMama Team 3 | WODYŃSKI JAN (1987) | MORAWSKI MIKOŁAJ (1975) | WODYŃSKA JOANNA (1983) | Nie |
49 | 49 | TriMama Team 4 | CZERNIEWSKA KATARZYNA (1983) | ILCZYSZYN MACIEJ (1986) | ILCZYSZYN JOANNA (1986) | Nie |
50 | 50 | TriMama Team 5 | STOSIK PAWEŁ (1981) | STOSIK ZOFIA (1955) | STOSIK TADEUSZ (1953) | Nie |
51 | 51 | TriMama Team 6 | LEDA ROMANOWSKA HANNA (1982) | GROTT DOROTA (1974) | MĄCZKOWSKA WIOLETTA (1976) | Nie |
52 | 52 | TriMama Team 7 | WILK MARTA (1976) | NACZKE KRZYSZTOF (1972) | NACZKE ANNA (1972) | Nie |
53 | 53 | TriMama Team 8 | LEPA ROMAN MAGDALENA (1978) | ORTMAN AGNIESZKA (1981) | PELLOWSKA JUSTYNA (1981) | Nie |
54 | 54 | TriMama Team 9 | WINIECKA DOMINIKA (1985) | TUR ANNA (1985) | CZĄSTKA MARTA (1987) | Nie |
55 | 55 | TRIoRACZKI | SPIONKOWSKA MAGDALENA (1985) | LESZCZYŃSKA JOANNA (1980) | ŁUGOWSKA DARIA (1980) | Nie |
56 | 56 | TRISPACE | MARTYNOWICZ MICHAŁ (1972) | TRAWCZYŃSKI JACEK (1969) | ZIĘBA ADAM (1973) | Nie |
57 | 57 | Trispace/Klinika Reumatologii | JANKOWSKI TOMASZ (1973) | IGNACZAK PIOTR (1973) | PAWLACZYK SZYMON (1985) | Tak |
58 | 58 | Tritron Radom | SZWEDO-SOLECKA KINGA (1980) | PARTYKA ANGELIKA (1974) | DUSZA ANETA (1974) | Nie |
59 | 59 | TRZY STRONY MEDALU | PODGÓRSKI TOMASZ (1986) | RĘCZKOWSKI RAFAŁ (1985) | PODGÓRSKA ANETA (1986) | Nie |
60 | 60 | Twardziele | TWARDOWSKI ŁUKASZ (2002) | ŚWIECZAK EDYTA (1979) | TWARDOWSKI ARTUR (1971) | Nie |
61 | 61 | UNI-CAR | SYMCZAK ALEKSANDRA (1987) | GANCKOWSKI PIOTR (1963) | NOWACKI EDMUND (1984) | Nie |
62 | 62 | Wataha Team | PRZYMUSZAŁA TOMASZ (1990) | MAJORKOWSKA ANNA (1974) | KABACIŃSKI GRZEGORZ (1992) | Nie |
63 | 63 | Waty, Liski i Bawełny | WILKANOWSKA OLIMPIA (1998) | STEFAŃSKA NATALIA (1998) | SZABAŁOWSKA GOSIA (1998) | Nie |
64 | 64 | Wiślany Team | DONARSKI JANUSZ (1965) | DONARSKI SŁAWOMIR (1960) | KNUTH MACIEJ (1973) | Nie |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 3GenerationTeam | GROCHOLSKI ŁUKASZ (1978) | PAWŁOWICZ ZBIGNIEW (1943) | WALCZAK ALEKSANDRA (1990) | Nie |
2 | 2 | AMA 01 | TRIEBWASSER MIROSŁAW (1964) | FABIAŃSKI ARTUR (1966) | MARGAŃSKA ANNA (1980) | Nie |
3 | 3 | AMK | KAŁEK ARTUR (1974) | SKRZYPCZAK MARCIN (1985) | JAWORSKI KRZYSZTOF (1973) | Nie |
4 | 4 | ANIOŁKI CHARLIEGO | SAMUJŁO BEATA (1975) | JAROSIEWICZ MAŁGORZATA (1979) | KOMOSSA ANNA (1976) | Nie |
5 | 5 | BikeBoys CadMario Team & herbalife Girl | PACHOLAK GRZEGORZ (1992) | SŁAWOMIR BETHKE (1989) | OŻDŻYŃSKA PATRYCJA (1993) | Nie |
6 | 6 | Bohamet-Armatura Team | BARANOWSKI ROBERT (1974) | POLASZEWSKA JUSTYNA (1988) | MARACH RADOSŁAW (1988) | Tak |
7 | 7 | Bydgoska Manufaktura Szkła | NOWAK KRZYSZTOF (1976) | MIKOŁAJCZYK TOMASZ (1974) | NOWAK MACIEJ (1987) | Tak |
8 | 8 | Bydgoskie Parkruny | KAWA MARCIN (1975) | MAZANOWSKA EWA (1977) | GIERSZEWSKA GRAŻYNA (1970) | Nie |
9 | 9 | CelIronman | SIKORSKI LUDWIK (1979) | PAWIŃSKI MACIEK (1984) | JARECKA MONIKA (1980) | Nie |
10 | 10 | Czech Ekipa | CZECH MAGDALENA (1992) | CZECH JOANNA (1990) | CZECH DOMINIKA (1992) | Nie |
11 | 11 | Dziki Koszalin | ŁUKASIEWICZ ALEKSANDRA (1980) | MICHALAK MICHAŁ (1983) | NACHYŁA PAWEŁ (1987) | Nie |
12 | 12 | EX Siedlce Gdańsk | GROTT MAGDALENA (2002) | BORYS GRZEGORZ (1972) | BORYS IZABELA (1972) | Nie |
13 | 13 | Galactica | STĘPIEŃ MICHAŁ (1984) | KLINOWSKI RADOSŁAW (1985) | MALICKA MARIA (1984) | tak |
14 | 14 | Iron Max Team | KWIATKOWSKI WOJCIECH (1965) | RATAJCZAK ROBERT (1976) | ANDRZEJAK SYLWIA (1969) | Nie |
15 | 15 | JED Stars | ŻMICH -FÓRMANIAK JOANNA (1976) | URBAŃSKA EWA (1976) | MATUSZAK DOROTA (1980) | Nie |
16 | 16 | JUDO Bydgoszcz Team | KULIŃSKI MATEUSZ (1984) | KWIATKOWSKI ARKADIUSZ (1974) | KOWALIŃSKA EWA (1974) | Nie |
17 | 17 | Kancelaria Ostrowski i W-cy | SZYSZKA DAWID (1978) | MUCHA LIDIA (1991) | GAWRYŚ MATEUSZ (1988) | Tak |
18 | 18 | Klasztorna Team | LUBIENIECKI FILIP (1981) | GÓRAK GRZEGORZ (1982) | CHRUŚCIEL ADRIAN (1980) | Nie |
19 | 19 | KS Celironman SA | MARCINIAK IZABELA (1982) | MARCINIAK PAWEŁ (1981) | GABRYELSKI MARCIN (1982) | Nie |
20 | 20 | Liliputy Guliwera | ADASZEWSKA WIKTORIA (1982) | JUCHNIEWICZ HENRYK (1962) | JUCHNIEWICZ JĘDRZEJ (2000) | Nie |
21 | 21 | Lucim Team | GRABARA JAKUB (1987) | BIAŁA WERONIKA (1991) | BIAŁY DAWID (1991) | Nie |
22 | 22 | MB Team | BĘDLIN MATEUSZ (1992) | MITURA MACIEJ (1989) | MITURA ANNA (1989) | Nie |
23 | 24 | MOC I SIŁA | ŚWIDURSKA MAGDALENA (1997) | GRABOWSKA DOMINIKA (1993) | ŚWIDURSKA MARTYNA (1994) | Nie |
24 | 25 | MOCNO W PRAWO | SZAKOLA MARCIN (1979) | GRUSZCZYNSKI MATEUSZ (1982) | KANIEWSKI PAWEL (1990) | Nie |
25 | 26 | Morning Stars | KULIG DARIA (1986) | SZYMAŃSKA SANDRA (1985) | MIKOŁAJCZAK MAŁGORZATA MIKOŁAJCZAK (1981) | Nie |
26 | 23 | Młode Wilcy | GŁODOWSKI ADAM (1985) | MICKIEWICZ-MAKUCH MARCIN (1982) | SZYMERSKI MICHAŁ (1985) | Nie |
27 | 27 | NOKIA BYDGOSZCZ | FÓRMANIAK PIOTR (1976) | PIKULSKI GRZEGORZ (1968) | WIWATOWSKI MICHAŁ (1979) | Tak |
28 | 28 | NOKIA Bydgoszcz | OPAŁKA PRZEMYSLAW (1982) | NAWROCKA JOANNA (1980) | OŻGA AGNIESZKA (1988) | Tak |
29 | 29 | NOVIKITEAM | NOWICKI SŁAWOMIR (1979) | NOWICKI RYSZARD (1952) | LASKOWSKA-NOWICKA JUSTYNA (1982) | Nie |
30 | 30 | Novotel Poznań Team / Trzy Niesforne Jaguary | WARDĘGA MICHALINA (1991) | PÓŁROLA MATEUSZ (1989) | LASOŃ PRZEMYSŁAW (1990) | Nie |
31 | 31 | OCOCHODZIWBIEGU | SIWIŃSKI MACIEJ (1980) | POZNAŃ ŁUKASZ (1981) | HEJNA KAMIL (1983) | Nie |
32 | 33 | POLISH AGRO TEAM | EISERT MATHIAS (1981) | SMOLARSKI WOJCIECH (1982) | RAKOCZY - WÓJCICKA KAMILA (1986) | Tak |
33 | 34 | POLISH AGRO TEAM 2 | USSOROWSKI MARCIN (1978) | AUGUSTYNIAK MARIUSZ (1974) | WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN (1976) | Tak |
34 | 35 | PROFESSIONALHR/CB163/PODWODNABYDGOSZCZ | ROGALSKI RADOSŁAW (1981) | SIKORSKI MACIEJ (1981) | BINKOWSKI ADRIAN (1980) | Tak |
35 | 36 | PTE BYDGOSZCZ TEAM | LAUKS ROBERT (1984) | GRZEŚKIEWICZ GRZEGORZ (1979) | KOC REMIGIUSZ (1979) | Tak |
36 | 32 | Płonące racice dzikiej mewy | KLOCKIEWICZ ZBYSZKO (1993) | STANKOWSKI DAWID (1993) | ZIELIŃSKA SANDRA (1993) | Nie |
37 | 37 | Raczki | RAK NATALIA (1987) | RAK MARKUS (1988) | RAK ALEKSANDER (1985) | Tak |
38 | 38 | ROSZJA | WIŚNIEWSKI JACEK (1962) | MARĆ ROBERT (1971) | DROBINSKI DANIEL (1989) | Nie |
39 | 39 | ROYAL FAMILY | KORNAT ALEKSANDRA (1990) | WIECZOREK PIOTR (1986) | KORNAT JAKUB (1989) | Nie |
40 | 40 | Różowe jednorożce | BOROWSKA DOROTA (1985) | BĄKIEWICZ BŁAŻEJ (1982) | BŁAUT ALICJA (1982) | Nie |
41 | 41 | RÓŻOWE PANTERY | PISARCZYK WIOLETA (1989) | RÓŻYCKA KATARZYNA (1991) | RÓŻOWICZ ALEKSANDRA (1987) | Nie |
42 | 42 | RUN BYDGOSZCZ | ŁAZ KAMIL (1983) | KONIAIEV VOLODYMYR (1985) | BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA (1978) | Tak |
43 | 43 | TMT - GIRLS | WALENTA KATARZYNA (1985) | KAŹMIERSKA MONIKA (1980) | NOWICKA MAŁGORZATA (1979) | Nie |
44 | 44 | TRI BYDGOSZCZANKI | URBAŃSKA PAULINA (1994) | SEYDAK EWELINA (1990) | PALACZ WIOLETTA (1978) | Nie |
45 | 45 | Triathloniści z placka | MROTEK FILIP (1994) | SIWIAK ANGELIKA (1992) | MELLEM ANNA (1991) | Nie |
46 | 46 | TRIfab | RUTKOWSKA VIRGINIA (1984) | RÓŻAŃSKA JOWANKA (1976) | ŁUGOWSKA AGNIESZKA (1975) | Nie |
47 | 47 | Trio z Rio | SYNAKIEWICZ JAROSLAW (1980) | CZARNUL PAWEŁ (1975) | SYNAKIEWICZ ANNA (1981) | Nie |
48 | 48 | Trójmiejskie Dziki | DOMAGAŁA MAREK (1977) | IWAN PAWEŁ (1982) | IWAN MAŁGORZATA (1984) | Nie |
49 | 49 | Trzy Niesforne Małpy (Celironman / Akademia Biegacza) | FIJAŁKOWSKI MATEUSZ (1990) | KOSIOR MICHAŁ (1992) | WYCHOWAŁEK JAN (1990) | Nie |
50 | 50 | warmia/mazury50+ | CHARZYŃSKI MARCIN (1964) | KSIĄZEK ANDRZEJ (1962) | KARCZEWSKI SŁAWOMIR (1966) | Nie |
51 | 51 | WHM Bydgoszcz | ŁACKO RADOSŁAW (1991) | PACHURA MICHAŁ (1989) | LECH MAREK (1981) | Nie |
52 | 52 | WHM Nowy Dwór Mazowiecki | WITKOWSKI JACEK (1993) | KARWAT KAMIL (1983) | MAZUR DAMIAN (1990) | Nie |
53 | 53 | Zgrupka Team - Gotowe na wszystko | ROTTER ZUZANNA (1997) | MADEJ AGATA (1987) | SOCHA ALEKSANDRA (1986) | Nie |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | URBOWICZ RYSZARD (1952) | BISKUP TADEUSZ (1955) | TOMALA SEBASTIAN (1975) | Nie |
2 | 2 | 15 sekund team | K KRZYSZTOF (1988) | O MARTA (1987) | ORZĘDOWSKI DOMINIK (1987) | Nie |
3 | 3 | AAAAA my to już po raz trzeci – RunSpace TEAM | DOMERACKI RAFAŁ (1982) | SERGIEL DAMIAN (1976) | MACIEJEWSKA JOANNA (1977) | Nie |
4 | 4 | ATOS SAP Relay | BILIŃSKI MAREK (1983) | BARTOSZEWSKI MARCIN (1976) | MARCHWICKI ARKADIUSZ (1981) | Nie |
5 | 5 | AUTO FRELIK SPRINTER TEAM | BUBACZ ARKADIUSZ (1977) | SADOWSKI LESZEK (1954) | WIWATOWSKI MICHAŁ (1979) | Nie |
6 | 6 | Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz Team | KULIŃSKI MATEUSZ (1984) | SIKORSKI MACIEJ (1981) | SZWEDA MIROSŁAWA (1986) | Nie |
7 | 7 | Czarne Stopy.SM Bydgoszcz | STASZKIEWICZ RADOSŁAW (1968) | DOBROWOLSKI WOJCIECH (1958) | NOWAKOWSKI MATEUSZ (1991) | Tak |
8 | 8 | Damy radę!!! | KAMIŃSKA JOANNA (1976) | LEWICKI MACIEJ (1975) | KLOSKA FABIAN (1989) | Nie |
9 | 9 | DRUŻYNA JURASZA | BACZYŃS ŁUKASZ (1983) | JUREK DAWID (1976) | DZIEKAN WOJCIECH (1979) | Nie |
10 | 10 | DTP endorFINEteam | DOBER DAMIAN (1977) | WNUK TOMASZ (1973) | JAKUBOWSKA PAULINA (1987) | Nie |
11 | 11 | EAGLES | BARAŃCZYK ANDRZEJ (1966) | SPECJAŁ ANDRZEJ (1968) | MAROSZCZYK KRYSPIN (1974) | Tak |
12 | 12 | GTW | WAWRZYNIAK JAROSŁAW (1986) | BŁAŻEJAK PRZEMYSŁAW (1986) | DUCZKOWSKI DAMIAN (1986) | Nie |
13 | 13 | IPA BYDGOSZCZ | CIEPŁOWSKI ROBERT (1977) | ZMUDZINSKI MARCIN (1977) | ŚLIWIŃSKI DARIUSZ (1988) | Nie |
14 | 14 | K.S JASTRZĘBIE | SMEJA MARCIN (1972) | GOŁECKA BOŻENA (1965) | JEZIORSKA MONIKA (1985) | Nie |
15 | 15 | Kancelaria Ostrowski i W-cy | PAŁYSA JOANNA (1978) | KOŁCZ ARTUR (1968) | BŁASZCZYK MAGDALENA (1984) | Tak |
16 | 16 | Klub Odżywiania KRAJANKA | KRAJEWSKI SZYMON (1986) | GOTOWSKI MICHAŁ (1984) | BUSZTA ARTUR (1979) | Nie |
17 | 17 | Nakielskie Sokoły | SZULIST KAZIMIERZ (1980) | NIEWADZI ŁUKASZ (1976) | BZDAWKA TOMASZ (1974) | Tak |
18 | 18 | NOKIA Bydgoszcz | NITSCHKE MARCIN (1974) | WANIOREK KRZYSZTOF (1968) | STAFIEJ MARIUSZ (1968) | Tak |
19 | 19 | Pałuki Team | SUDOŁ PIOTR (1980) | MACIEJEWSKI RAFAŁ (1975) | KUŚNIEREK BARTOSZ (1987) | Nie |
20 | 20 | Pedzo konie pĄ betonie | KRASOŃ MARCIN (1981) | CHOIŃSKI PAWEŁ (1983) | WACKO MARCIN (1985) | Nie |
21 | 21 | Piękni i Bestia | MURAWSKA MONIKA (1980) | STRABEL DAREK (1979) | SZCZEPANIAK MICHAŁ (1988) | Nie |
22 | 22 | Rücken materace dla dzieci | DRELISZAK BŁAŻEJ (1985) | TRZECIAKOWSKI MATEUSZ (1985) | JARZĄB PIOTR (1986) | Nie |
23 | 23 | Rudy Gruby Stary | ZIELIŃSKI MATEUSZ (1986) | ZIELIŃSKI DOMINIK (1983) | APANASIEWICZ BARTOSZ (1978) | Nie |
24 | 24 | TERENOWA MASAKRA TEAM | SZULAKOWSKI TOMASZ (1971) | GRABOWSKI PIOTR (1993) | SZULAKOWSKI RAFAŁ (1975) | Nie |
25 | 25 | TRI ALON 42 | ZAWADZKI ARTUR (1975) | MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ (1976) | JAŁOZA IRENEUSZ (1973) | Nie |
26 | 26 | TRIBA BOSIR BARCIN | SOSŃSKI RADEK (1993) | RUCIŃSKI MARCIN (1975) | GROCHOWIAK PIOTR (1981) | Nie |
27 | 27 | www.kujawsko-pomorskie.pl | DEMBSKI PATRYK (1999) | DROGORÓB MARCIN (1976) | ŁĄCZNY JAROSŁAW (1979) | Nie |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | asdf | TESTOWY7 JAKUB (1997) | TESTOWY7 JAKUB (1994) | TESTOWY7 JAKUB (1999) | Tak | |
2 | asf | TESTOWY7 JAKUB (2000) | TESTOWY7 JAKUB (2002) | TESTOWY7 JAKUB (2002) | Nie | |
3 | ATOMÓWKI | BALCEROWICZ IWONA (1966) | SANDOMIERSKA PAULINA (1987) | KARA KINGA (1985) | Nie | |
4 | ATOMOWKI | BALCEROWICZ IWONA (1966) | SANDOMIERSKA PAULINA (1987) | KARA KINGA (1987) | Nie | |
5 | dfdsf | TESTOWY7 JAKUB (2001) | TESTOWY7 JAKUB (2000) | TESTOWY7 JAKUB (2001) | Tak | |
6 | masakra | DERMAŃSKA MARTA (1984) | BRZOZOWSKI TOMASZ (1991) | STĘPIEŃ DOROTA (1984) | Nie | |
7 | MKM-Masz Kobieto Moc! | GONCERZEWICZ MARIONA (1984) | ULASZEWSKA KRYSTYNA (1956) | SZCZYGIEŁ MARLENA (1978) | Nie | |
8 | NKUB | SADOWSKI MICHAŁ (1982) | CHRZĄSZCZ MICHAŁ (1989) | MATUSIAK ANETA (1987) | Nie | |
9 | NKUB | SADOWSKI MICHAŁ (1982) | CHRZĄSZCZ MICHAŁ (1989) | MATUSIAK ANETA (1987) | Nie | |
10 | Novotel Poznań Team / Trzy Niesforne Jaguary | WARDĘGA MICHALINA (1991) | PÓŁROLA MATEUSZ (1989) | LASOŃ PRZEMYSŁAW (1990) | Nie | |
11 | STYPICHÓWNY | POGORZELSKA ALEKSANDRA (2002) | GRUSZKA IZABELA (1988) | POGORZELSKA BOGUSŁAWA (1977) | Nie | |
12 | test | TESTOWY7 JAKUB (1991) | TESTOWY7 JAKUB (1993) | TESTOWY7 JAKUB (1994) | Nie | |
13 | Tri Czetyrie | KULANIN JAROSŁAW (2000) | LIGENZA ZBIGNIEW (1978) | WRZEŚNIEWSKI DAWID (2000) | Nie | |
14 | TriMama Team 2 | BŁASZCZUK MAJA (1982) | LIS EDYTA (1978) | ROGOŻYŃSKA KATARZYNA (1977) | Nie | |
15 | Wataha Team | PRZYMUSZAŁA TOMASZ (1990) | MAJORKOWSKA ANNA (1974) | KABACIŃSKI GRZEGORZ (1992) | Nie | |
16 | Waty, Liski i Bawełny | WILKANOWSKA OLIMPIA (1998) | STEFAŃSKA NATALIA (1998) | SZABAŁOWSKA GOSIA (1998) | Nie |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akademia Mistrzów Sportu | WIĘCKOWSKI DARIUSZ (1982) | MAŁAS MARCIN (1984) | ŚWIĄTKOWSKI TOMASZ (1979) | Nie | |
2 | Akademia Mistrzów Sportu | STEJUK OLA (1980) | WOŹNIAK JODKO MAGDALENA (1980) | SZENK MARTA (1977) | Nie | |
3 | Akademia Mistrzów Sportu | STEJUK OLA (1980) | WOŹNIAK JODKO MAGDALENA (1980) | SZENK MARTA (1977) | Nie | |
4 | Fundacja "Wiatrak" | MILER NATALIA (1979) | KULA ARKADIUSZ (1991) | NIEDBALSKI PAWEŁ (1979) | Nie | |
5 | MAS FARM | CZEKALSKA MARIA (1984) | STACHOWIAK SEBASTIAN (1975) | MIELNICZAK ARTUR (1976) | Nie | |
6 | Michałowscy TRIM | MICHAŁOWSKI REMIGIUSZ (2000) | MICHAŁOWSKI RADOSŁAW (1973) | MICHAŁOWSKA SYLWIA (1977) | Nie | |
7 | Myszor | LUBASZEWSKI TOMASZ (1964) | PAPROCKI KRZYSZTOF (1947) | MYSZKA TADEUSZ (1965) | Nie | |
8 | Rodzinny Biznes | KARASEK CEZARY (2000) | KARASEK CEZARY (1971) | SADOWSKA HANNA (1973) | Nie | |
9 | ROYAL FAMILY | KORNAT ALEKSANDRA (1990) | WIECZOREK PIOTR (1986) | KORNAT JAKUB (1989) | Nie | |
10 | Uni-Car | SZYMCZAK ALEKSANDRA (1987) | GANCKOWSKI PIOTR (1963) | NOWACKI EDMUND (1984) | Nie |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Pływanie / Swimming | Rower / Cycling | Bieganie / Running | Klasyfikacja Pracodawców Pomorza i Kujaw dla sztafet firmowych |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Auto Frelik Sprinter Team | BUBACZ ARKADIUSZ (1977) | SADOWSKI LESZEK (1954) | RYŁKO MARCIN (1979) | Nie | |
2 | Castorama klub | ORDYNOWSKI ŁUKASZ (1985) | JERUZAL KRZYSZTOF (1971) | WRÓBLEWICZ IRENA (1981) | Nie | |
3 | PP/CB | BUBACZ ARKADIUSZ (1977) | SADOWSKI LESZEK (1954) | RYŁKO MARCIN (1979) | Nie | |
4 | Słodka Strefa Team | KUBUSZEWSKI RADOSŁAW (1987) | BŁASZAK PAWEŁ (1987) | BINCZARSKI BARTOSZ (1988) | Nie | |
5 | test | TESTOWY7 JAKUB (2001) | TESTOWY7 JAKUB (2001) | TESTOWY7 JAKUB (2001) | Nie | |
6 | TRI ALON 42 | ZAWADZKI ARTUR (1975) | MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ (1976) | JAŁOZA IRENEUSZ (1973) | Nie | |
7 | w | A A (1995) | S S (1991) | S 2 (2002) | Tak |