System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bydgoszcz Triathlon - dzieci

Lista startowa / Start List

BIEG - 0 – do 5 lat (2018 - 2013)- Bieg - dystans ok. 300 m;

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MAJORKOWSKA LENA2013BYDGOSZCZDREAM TEAMPOLSKA
2PERZAN ALEKSANDER2013GDAŃSKSEA POWERPOLSKA
3PERZAN OLEK2001GDAŃSKSEA POWERPOLSKA
4TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
5ZAROSA EMMA2013BYDGOSZCZPOLSKA

Duathlon I – 6 – 7 lat (2012 - 2011) – Bieg dystans ok. 300 m + rower ok. 500m + Bieg ok. 300m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DAMSKI GABRIEL2012TRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMPOLSKA
2DAMSKI KACPER2012TRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMPOLSKA
3SZYCH ANTONI2008INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA
4TESTOWY JANEK2017RYPINPOLSKA

Duathlon II – 8 – 9 lat (2010 - 2009) – Bieg dystans ok. 600 m + rower ok. 500m + Bieg ok. 300m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKI WOJTEK2010BYDGOSZCZPOLSKA
2BRUCKI KACPER2010BYDGOSZCZZAWISZAPOLSKA
3BRUCKI KACPER2010BYDGOSZCZZAWISZAPOLSKA
4BRUCKI KACPER2010BYDGOSZCZZAWISZAPOLSKA
5BRUCKI KACPER2010BYDGOSZCZZAWISZAPOLSKA
6BRUCKI KACPER2010BYDGOSZCZZAWISZAPOLSKA
7CIEŚLIK STAŚ2009BYDGOSZCZPOLSKA
8GAWRON MA\2009DOBRCZPOLSKA
9KAMIŃSKI JAKUB2009NIEMCZQBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAPOLSKA
10KOSIŃSKI IGOR2010PAKOŚĆPOLSKA
11NOWAK MATEUSZ2009POZNAŃDELFINKI TEAMPOLSKA
12SKOPOWSKI FILIP2009BYDGOSZCZPOLSKA
13SKOPOWSKI MICHAŁ2010BYDGOSZCZPOLSKA
14SZYCH ANTEK2008INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLSKA

Duathlon III – 10 – 12 lat (2008 - 2006) – Bieg dystans ok. 600m + rower ok. 2000m + Bieg ok. 600m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRUCKA JULIA2006BYDGOSZCZREKINPOLSKA
2BRUCKA JULKA2006BYDGOSZCZREKINPOLSKA
3BRUCKA JULKA2006BYDGOSZCZREKINPOLSKA
4BRUCKA JULKA2006BYDGOSZCZREKINPOLSKA
5CIEŚLIK JAN2007BYDGOSZCZPOLSKA
6KOWALSKA JAGODA2007ŁABISZYNPOLSKA
7TESTOWSKI JANEK1991RYPINPOLSKA
8TROCHYMIUK LEMA2006BYDGOSZCZSP46POLSKA

Duathlon IV – 13 – 15 lat (2005 - 2003) – Bieg dystans ok. 1200m + rower ok. 4000m + Bieg ok. 600m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA JULIA2003BYDGOSZCZPOLSKA
2CHRZAN PAULINA2004SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAMPOLSKA
3DSFSDF FDFSD2013FSEFDFSDPOLSKA
4KOCIŃSKA MAGDALENA2004BYDGOSZCZPOLSKA
5NAPIERAŁA LEON2008POZNAŃPOLSKA
6ORMIŃSKI TOMASZEK2011BYDGOSZCZPOLSKA