System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bydgoszcz Triathlon - sztafeta

Lista startowa / Start List

Sztafeta 1/8 – super krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
11 Brygada Logistyczna BydgoszczJAGOWDZIK MARCIN (1972)WADELSKI MACIEJ (1987)MATUŁA ADAM (1982)
22+1KORAB PAULINA (1989)PAWLICKI SŁAWOMIR (1975)ZAKRZEWSKA ALEKSANDRA (1989)
3BaronowieGOLON LESZEK (1984)JAMRÓZ JOANNA (1976)GOLON MARLENA (1975)
4CZWOJDZIŃSCY I SYNOWIE 2JĘDRKOWIAK BŁAŻEJ (1996)BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW (1985)CZWOJDZIŃSKI MAREK (1995)
5Czwojdziński &SynowieWITKOWSKI DAMIAN (1991)CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ (1962)BŁAŹUTYCZ PAWEŁ (1973)
6EzWPRZYBYŁ BARTŁOMIEJ (1985)KACZOR PAWEŁ (1991)NAJDOWSKI JAKUB (1990)
7Kew & BaszankiWRÓBLEWSKI KEWIN (1998)BASZANOWSKI TOMASZ (1979)BASZANOWSKA SYLWIA (1976)
8LLU TeamKUSMIERCZYK ADAM (1980)KUSMIERCZYK JOANNA (1985)OCHNIO ANDRZEJ (1978)
9nazwaTESTOWY7 JAKUB (1999)TESTOWY7 JAKUB (1999)TESTOWY7 JAKUB (1999)
10nazwaTESTOWY7 JAKUB (1997)TESTOWY7 JAKUB (2001)TESTOWY7 JAKUB (1999)
11nazwaTESTOWY7 JAKUB (2000)TESTOWY7 JAKUB (2000)TESTOWY7 JAKUB (1999)
12NAZWAaTESTOWY7 JAKUB1 (2000)TESTOWY7 JAKUB (1999)TESTOWY7 JAKUB (1994)
13Optyk na GdańskiejMICHALSKI WIKTOR (1982)WARPINSKI JACEK (1958)ŁASINSKI SEBASTIAN (1974)
14szybki szybszy najszybszyJAWORSKI PAWEŁ (1976)NIEDZIELSKI MARIUSZ (1969)BIELICKI BARTOSZ (1980)
15TriForFun ChojniceKOPERSKA KATARZYNA (1994)KOWALIKOWSKI DANIEL (1990)MYK RAFAŁ (1991)

Sztafeta 1/4 – krótki

#NumerNazwa / Relay namePływanie / SwimmingRower / CyclingBieganie / Running
11 Brygada Logistyczna BydgoszczJAGOWDZIK MARCIN (1972)WADELSKI MACIEJ (1987)MATUŁA ADAM (1983)
2Horus Innowacyjne Materiały PrzemysłoweŻMICH-FÓRMANIAK PIOTR (1976)BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA KAROLINA (1984)WILK ŁUKASZ (1983)
3J.A.JJANIKOWSKA AWA (1987)SZYCHOWSKI JAROSŁAW (1987)DUDEK JOANNA (1978)
4Klub Biegacza EURODĄBROWSKI PATRYK (1992)RUTKOWSKI MAREK (1992)HETEL ADAM (1984)
5MyszorLUBASZEWSKI TOMASZ (1964)PAPROCKI KRZYSZTOF (1947)MYSZKA TADEUSZ (1965)
6Młode WilkiKONIECZNY ROMAN (1963)BUBACZ LESZEK (1951)KAŁAMAJA JAKUB (1989)
7nazwaTESTOWY7 JAKUB (1998)TESTOWY7 JAKUB (1998)TESTOWY7 JAKUB (1999)
8Optyk Na GDańskiejMICHALSKI WIKTOR (1982)WARPINSKI JACEK (1958)ŁASINSKI SEBASTIAN (1974)
9POzytywni TeamCZYŻEWSKI MATEUSZ (1988)PAWŁOWICZ ZBIGNIEW (1943)MATOWSKA MONIKA (1987)
10PPD POLAND TEAM 3SZCZEPAŃSKA IZABELA (1986)ŚMIESZEK MICHAŁ ŚMIESZEK (1986)DOMIAN MARTA DOMIAN (1987)
11PPD POLAND Team 3SZCZEPAŃSKA IZABELA SZCZEPAŃSKA (1990)ŚMIESZEK MICHAŁ (1990)DOMIAN MARTA (1990)
12Region Wsparcia Teleinformatycznego w BydgoszczyRYBICKI ARTUR (1984)SZERSZEŃ KAMIL (1978)NARTOWSKI KAMIL (1984)
13rodzinka.plPIETRZAK PATRYCJA (2000)PIETRZAK KRZYSZTOF (1974)PIETRZAK MALGORZATA (1977)
14rodzinkaplPIETRZAK PATRYCJA (2000)PIETRZAK KRZYSZTOF (1974)PIETRZAK MALGORZATA (1977)
15SETAMATEŃKO DOMINIK (1988)ADAMCZYK IRENEUSZ (1979)MARKIEL ROBERT (1981)
16Siropol teamPACHOLAK GRZEGORZ (1992)BETHKE SŁAWOMIR (1988)ZAJĄC MARCIN (1975)
17Staff Bydgoszcz TriathlonKOWALEWSKI SZYMON (2000)KWIATKOWSKI FILIP (2000)LUZAK MAGDALENA (1991)
18sztafetaDNDNDND IBBBUBU (1990)JAN JAN (1997)ADAM ADAM (1987)
19Team Bartczak&Jagiełka&DrabjewskiJAGIEŁKA PATRYK (1980)BARTCZAK TOMASZ (1967)DRABJEWSKI PAWEŁ (1980)
20WTMSZCZUROWSKI WOJTEK (1983)CHODKIEWICZ TOMASZ (1977)KRUCZKOWSKA MAGDALENA (1980)